Technologická firma dodala evropským vládám prvních 50 milionů covid passů

„Covi-Pass“ & Prymula & Agenda 2030

Prodáno: 50 milionů digitálních zdravotních pasů „Covi-Pass“, které budou spárovány se schválenými testovacími soupravami, do 15-ti zemí včetně Itálie, Portugalska, Francie, Panamy, Indie, USA, Kanady, Švédska, Španělska, Jižní Afriky, Mexika , Spojených arabských emirátů a Nizozemska.

Jednoduše řečeno, uživatel si stáhne aplikaci do svého smartphonu a nahraje své klíčové informace, jako je jméno, adresa, věk. Jejich totožnost je poté ověřena pomocí biometrického otisku prstu nebo skenování obličeje. Test COVID-19 pak provádí autorizovaný zdravotnický pracovník, zdravotní sestra nebo lékař. Test je geo-ohraničený na toto místo – pomocí GPS, RFID, Wi-Fi nebo celulárních dat k nastavení virtuální hranice kolem geografického umístění – a výsledky testu jsou poté naskenovány z testovací sady do zdravotního pasu Covi-Pass.

Systém barevného mapování (zelený, oranžový, červený) ověřuje a poskytuje historii testů COVID-19 a relevantní zdravotní informace, takže přesné údaje mohou vyhodnotit ty, kteří testovali pozitivní a negativní, a pouze umístění jejich testování. Uživatel pak může ukázat Covi-Pass k ověření svého zdravotního stavu. „Systém semaforů potvrzuje jejich zdravotní stav jako červený nebo zelený, červený pro pozitivní a zelený pro negativní,“ zdůrazňuje společnost. „Jantarová barva označuje časovač odpočítávání do okamžiku, kdy by měl být proveden a vyžadován další test.

Covi-Pass lze použít jako ověřenou bránu pro veřejné služby, podniky a zaměstnance k zajištění bezpečného návratu do práce, života a bezpečného cestování. Jednou z mnoha jedinečných funkcí kybernetické bezpečnosti VCode, “dodává c-zakladatel CPE Adam Palmer, „je to, že technologie může být skenována až ze 100 metrů, což zajišťuje, že její sociální distancování je robustní a je tak jedinou volbou pro bezpečný a bezpečný digitální zdravotní pas.“ Navíc CPE zdůrazňuje, že skenování je životaschopné, zatímco se osoba pohybuje a pod různými úhly. “

VCode & VPlatform představují další „třetí generaci“ ultra bezpečných a všestranných technologií kódování pro vojenské šifrování s více než 2 miliony kódových permutací. “

VSTE také hlásí poskytování své technologie VCode & VPlatform pro spolupráci s OSN v rámci svého programu SDG Collaboratory (Cíle udržitelného rozvoje) – do roku 2030 poskytne širokou škálu technologických služeb 9 miliardám lidí (čili všem – Agenda 2030)!
https://healthcare-in-europe.com/…/sold-50-million-digital-…
———————–
Prymula – V rozhovoru se také mluvilo o aplikaci CovidPass, která by mohla být nápomocná pořadatelům masových akcí, obchodníkům a zaměstnavatelům, jelikož by potvrzovala bezinfekčnost. Přístup by měla do databáze testů dotyčné osoby, díky čemuž by byla schopná vygenerovat QR kód potvrzující, že daná osoba nemůže být potenciálním roznašečem nákazy.
Zdroj: https://eurozpravy.cz/…/prymula-druha-vlna-nakazy-prijde-a…/
———————–
Imunitní pasy přicházejí do leteckých společností, budete stále létat? 5G je trojský kůň.

Budoucnost se začíná vyplňovat. Letecké systémy požadují digitální systémy sledování ID. Včera největší světová a obchodní letecká skupina vyzvala k imunitním pasům, tepelným maskám a fyzické vzdálenosti jako součást průmyslové strategie pro návrat do normálního provozu. Řeč je také o elektronických platbách pro vydání cestovního povolení, trasování.

Chtějí ukázat vaše biometrické údaje o zdraví a identifikační údaje z nichž jeden je „COVI-PASS“, který je nejnebezpečnějším digitálním zdravotním pasem na světě. Patentovaná technologie zahrnuje biometriku, digitální ID, digitální peněženku se všemi vašemi informacemi – je tam několik příkladů o Covi minulosti. Do pasu nahrajete své výsledky z laboratoře. Aplikace naskenuje váš QR kód a poté zkontroluje teplotu. Vše si ověří vaším obličejem nebo QR kódem. Rozhodněte se zda do toho vstoupíte, protože mají větší plány.

Dále budou mít teplotní screening u vstupů do letištních terminálů zahrnující i fyzickou vzdálenost. Také požadují zakrytí obličeje pro cestující. Také uznávají, že nyní neexistuje rychlí a spolehlivý test na Covid-19, ale jakmile bude vyvinut měl by být aplikován na vstup do terminálu. Budete si muset udělat test.

A pak tu máme imunitní pasy, které prosazuje Fauci, WHO a Gates.

Požadují aby byl zaveden GLOBÁLNÍ STANDARD a vytvořeny dokumenty elektronicky k dispozici prý k většímu využívání bezdotykové technologie a biometrie, která by zahrnovala rozpoznávání obličeje – skenování – otisky prstů pro ty z nás, kteří se rozhodli létat. Invazivní bezpečnostní sledování, méně kontaktů a komunikace s lidmi. Technokratická kontrolní mřížka + panika vytvořená koronavirem to umožní. Chtějí to udělat velmi rychle. Řekli, že začnou se 3-mi letišti a během června se to bude rozšiřovat.
https://www.youtube.com/watch…

– převzatý komentář –

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 839 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář