Torus – plazmatické nábojové pole u lidí i Vesmírů, hledající svoji energii přežití

„Většina vědců se dnes shoduje, že více než 99 % vesmíru tvoří plazma, což je oblak náboje. Vzhledem k tomu, že všechny domény plazmatu se pohybují v šiškách, mají toroidální tvar jako: torus nebo šiška.
Důvodem, proč se plazmová pole rozhodla projevit se v této hluboké toroidální formě, je to, že musela najít samoudržující, samoorganizující se rekurzivní geometrii, aby optimalizovala svou energii přežití.
Mít větší auru znamená mít větší plazmové pole, nábojové pole, doslova torus/donut, když cestujete ve snu a po smrti. Živé nábojové pole, jako je vaše aura, vaše mozkové pole (hologram optické kůry) cestuje jako torus, plazmový/nábojový donut. To je důležitá fyzika, která stojí za vznikem posvátných abeced (navigace plazmovým polem).“
Tufan Guven (via fcb Fractal Universe 101)

via Grayham Forscutt

Kde je magnetický stred naši galaxie? Shapleyho atraktor: duben.Kosmotopologové dospěli k závěru, že „časoprostorový_plazmový vesmír“ má tvar 4D dodekaedru (antická forma pro éter), a když to víme, nabízí se otázka, kde je střed tohoto vesmíru?.Práce Dana Wintera objasňuje, proč by bylo dobré tento vesmírný střed identifikovat..Než identifikujeme srdce tohoto největšího z magnetických přitahovačů, musíme zakreslit Kosmo-genetický-rodinný-strom, řadu astrosrdcí/hub, které také fungují jako hvězdné brány v celém našem vesmíru.Existují identifikovatelné značky, jak toho dosáhnout, již 40 let zkoumáme kosmickou dynamiku zlatého řezu/phi spirály..

Mapy, které nám astronomové poskytli, můžeme vidět „třetím okem“, a když to uděláme, zjistíme, že náš vesmír je všechno, jen ne náhodný.Vidíme souvislou fraktální (holofraktální Harriemanovu) řadu větších a větších měřítek, která odhaluje (prostřednictvím skutečných astrofotografií), že náš vesmír je fraktální „entita“ zlatého řezu se stejnou geometrií DNA jako lidé.Poskytujeme kosmický důkaz nové metavědy, díky němuž jsou duchovní pojmy jako Celistvost, Jednota, v Jednotě, Kosmický zdroj atd. jasně viditelné nejen naším třetím okem, ale i fyzickýma očima..

Obrázek ukazuje:Naše Slunce gravitačně řídí oběžné dráhy planet, náš galaktický střed (27 Sag) dělá totéž se Sluncem.Supergalaktický střed (Panna A-2 Váhy) poskytuje gravitační přitahovač-srdce pro naši galaxii a asi třicet dalších galaxií. Tyto galaxie jsou gravitačně přitahovány Velkým atraktorem (14 Sag). Velký atraktor (a Laniakea) jsou udržovány na oběžné dráze největší hmotou v našem vesmíru Shapleyovým atraktorem (Kosmické srdce)..Také když přejdeme od geoastrologie (zdání) k heliu (skutečné polohy planet), inspirující Neptun (pen-tune korunní čakry) je v současné době vzdálen 144 stupňů od naší Země a 144 stupňů od konjunkce Venuše a Marsu.Neptunovo vizionářské stahování iniciuje (Mars) akce v umění (Venuše)..

Asteroid Vesta je v opozici s naší Zemí a v geo je v konjunkci se Sluncem (Vesta představuje ženská mystéria)..

Představení skutečné C.I.A.

alfanumerická čísla a1 – z26 (C=3, I=9, A=1) křížové odkazy každá věta zde dává dohromady 391 (C.I.A.)..391 jádro Shapleyho superklastru

Kosmotopologické gravitační srdce

Srdce centrálního duchovního slunce do středu Shapleyho superklastru do ústředí vesmíru koherentní fraktální kosmo-genetický rodový strommulti dimenzionální vzory stojatých vln skrze interdimenzionální vrstvy holografická kvantizace časoprostoru nadsvětelný mechanismus fázové konjugace cestování červími dírami mezi galaxiemi. Transcendentální psychologické pozadí věčné vědění prvního zdroje svrchovaný integrální stav vědomí syntéza základních principů.

Náš Vesmír via NASA, Shapley Concentration vpravo nahoře na 14 hodinách.

Tato vizualizace je výsekem místní vesmírné struktury, zhruba se středem v Místní skupině. Černé šipky znázorňují „tok“ hmoty v tomto gravitačním povodí. Analýza těchto toků odhalila, že zde pravděpodobně existuje velká, neviditelná prázdnota (šedohnědá vpravo), která nás „tlačí“ směrem k Shapleyho nadkupě (zelená), která nás zase gravitačně přitahuje k sobě. Žlutá šipka ukazuje směr tzv. kosmického dipólu. Zdroj

Napsat komentář