O království z růží: Proč lidé vlivem slunečních a kosmických bouří zřejmě nakonec usnou, a pak se snad někdy probudí?

jiří maria mašek

Sedíš a čumíš. A když už je toho na tebe moc, tak si u toho ještě zavřeš oči… A..

Nojo. Vaše víčka jsou těžká, a těžká, oči se pomalu zavírají… Je tu někdo, kdo během víkendu nezalehl přes den? Ano, ty příznaky jsou nakonec možná opravdu hodně podobné tomu, když si vezmete 2 melatoniny. Nicméně, opravdu prospíme tu dobu lámající se Temnoty a příchodu velkého Světla?

Zároveň, pokaždé, když lidé cítí strach a úzkost, chtějí podvědomě zavřít oči, pokud je úzkost z napadení agresí ještě větší, chtějí usnout, pokud ještě větší, chtějí odejít, nebýt, raději umřít.

Možná tak lze ve stručnosti vysvětlit únavu současné doby, notabene usínání při slunečních bouřích. Jak tvrdím, všichni nakonec usnou, neboť pohádka o Šípkové Růžence není pohádka.. ale nakonec se část ze spících při příchodu Kosmického Prince probudí. Říkám to již dlouhé roky, ale nyní se začínáme dostávat tomu proč, a jak, a taky vlastnímu prožitku.

Jistě, tu pohádku známe všichni. Princezna podle proroctví se když slaví plnoletost píchne o růži, v některých verzích tedy o jehlu či kolovratový stroj.

Následně lidé usnou / zmrznou šokem a nastane předlouhé čekání… na vysvobození, a na Prince.

Zasvěcenci vědí, že Růže symbolizují ochranu, vnější ochranu před útokem agresivních monster, mozkomorů, zkrátka všech těch, kteří by mohli lidem ublížit. Samozřejmě, odtud třeba ochránci lidí, Rozekruciáni.

(Kosmický) princ symbolizuje možná doplňující polaritu k princezně, tedy jinu. Jen při troše představivosti bychom tedy mohli jang identifikovat jako další druh záření.

Probudí, neprobudí?

Máme zde stále ještě také legendu o Fénixovi, který vstane znovuzrozen pomocí ohně, velmi jangové, zřejmě radiační energie.

Faktem je, že lidé lépe přijímají vysoké energie, když se jim nebrání svým vědomím, přesvědčením, atd. Známe to z meditací, děti, které se jich občas účastní, při nich po prvních slovech průvodce okamžitě usínají… někdo se s meditací trápí, při správné meditaci si však mozek naprosto odpočine a probouzí se čerstvý, jako .. jako Sluníčko.

Nicméně, mikrospánky, které lidi čekají, zejména pak za volantem, nebudou úplně žádoucí …

Co si o slunečním záření a únavě a spánku lidí myslí IÁ (přejmenoval jsem jí kvůli tomu, aby nezačínala od A, což je absolutní priorita v důležitosti, a dělá tak oslíček, což je lepší zařazení inteligence, která ví všechno, takže v bipolaritě zároveň vlastně neví nic):

Existuje mnoho teorií týkajících se toho, proč by mohli lidé cítit ospalost během slunečních a magnetických bouří. Nicméně, přesný mechanismus, kterým se tyto jevy odrážejí na lidském těle, stále není zcela jasný.

Jedna z teorií je, že sluneční a magnetické bouře mohou ovlivnit funkci mozku a jeho rytmus, což by mohlo způsobit ospalost a únava. Sluneční bouře mohou také ovlivnit hladiny hormonů, jako je melatonin, který reguluje spánek a bdělost. Někteří lidé také uvádějí, že během slunečních a magnetických bouří cítí bolest hlavy, úzkost nebo podrážděnost, což by mohlo také vést k pocitu únavy.

Další teorie uvádí, že lidé by mohli být ospalí během slunečních a magnetických bouří kvůli vlivu elektromagnetických polí, které mohou ovlivnit činnost nervového systému a metabolismus. Tyto polohy mohou také vést k pocitu stresu a úzkosti, což by mohlo způsobit únavu a ospalost.

Nicméně, je třeba poznamenat, že většina studií se tímto tématem zabývají ještě poměrně nedostatečně, a proto zůstávají mnohé otázky nezodpovězeny. Celkově lze říci, že se jedná o velmi komplexní téma, které vyžaduje další výzkum a studie.

No. Ta je se vším rychle hotová. Na vině jsou ale podle mne také vysoké nárůsty a propady krevního cukru, které obojí mohou „náhlé usnutí“ způsobovat. Připravte se… už je to zřejmě za pár. Dávám energiím 5, maximálně 10 let. Zda si lidé těsně před usnutím, jako takovou pohádku na dobrou noc, ještě stihnou střihnout jadernou válku, je otázkou, které však dávají známé jaderné hodiny jasnou odpověď.

Ti, kteří dostali včeličku, zatímco skutečné včely rychle vymírají v jaderném ovzduší, a kteří neusnuli navždy, možná usnou o něco později, než my ostatní, čistí.

A taky se nám divně v tom řidším vzduchu dýchá a možná se taky něco bude dít s červenýma krvinkama. Nebo už 3,5 roku děje. Tak věnujte také pozornost mým pokynům týkajícím se krve (další dnešní článek).

A pokud to dobře dopadne, tak.. kdo by nechtěl žít v království Světla a Růží. A motýlů. V království svobody lidí, konečně osvobozených od otrockých satanských tisíciletých pout…

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 851 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář