Vánoce – chladná Mariánská energie z galaktického středu

Energie k nám směřuje z galaktického středu konstantně. O Vánocích však několikanásobně, jsme tím směrem natočeni pod správným úhlem .. Ježíš (Slunce) na 3 dny zemře na kříži, aby pak znovu ožil a vracel se zpět svojí poutí na sever.. ano, jsou to mnohem více Velikonoce, ale to vám nemohou říci.. a pak za těch 24.000 let platónského roku je to dvakrát období 2 tisíc let „zlatého věku“, věku světla, kdy se Sluneční soustava a naše část Vesmíru plně ponoří do Světla. Směřujeme do něj, během ještě pár dalších desítek či stovek let jsme tam definitivně, a začne věk Vodnáře, astrologové se zatím dohadují, kdy přesně. Tím druhým obdobím je o polovinu starší Lev. Ostatně, tu dobu si ještě matně starý Egypt stále pamatuje, a my s ním. Doba kolem 10 tisíc let před naším letopočtem.

Vánoční svátky světla uprostřed toho, kdy je všude zima, sníh, mráz… jak to jde dohromady? No, jde. Lidská těla jsou jinová, jinovější než lidé už jsou jen některá zvířata, stromy, nebo třeba kamen, skála, hornina. Ano, stejně dobře byste mohli doma před Štědrým večerem zdobit skálu, ale nějak tradičně jsme si vybrali jehličnatý strom, velký jin. Nahoře špička, anténa, která chytá signál ze Středu, a dva řetězy, modrá a červená, na důkaz dvou základních energetických kanálů, proudů v člověku. Dvě nádí. A svíčičky a plno světla, prskavky.. a spousta kosmických planet, vánočních koulí. A Vánoční/Velikonoční kometa při narození Ježíška, říkáte? Ano, každý rok. 🙂 Jen ji málokdo vidí. I když se postí.

Galaktický střed, stejně jako Slunce, stejně jako lidská těla, jsou jinová, ženská. Zřejmě i Bůh je žena, Velká Matka, neboť v podstatě vše ve Stvoření Jí je jejím obrazem, je jako Ona. Je ženského rodu. Včetně prapodstaty energie, včetně Světla. Teprve těsně před stykem s druhou částí stvoření, oplozením, se stává z ženy muž. Jang. Úplně stejně je to se slunečním zářením a teplem. Jde o onu prazvláštní energii Matka Maria (či Slunce), centrum, kolem kterého se vše točí. Ano, Mariánský sloup v každém městě, co za něco stojí (zednářsko-satanská Praha se zatím úspěšně brání), je toho připomínkou. Dokonce i ta původní Matka Maria je černá. Na připomínku černé díry uprostřed galaktického centra. Lze si ji koupit i jako suvenýr. Ale málokoho to napadne, neboť nikdo vás nenaučil propojit kosmologii, astronomii a náboženství. A když to dobře půjde, i letos porodí neuvěřitelně silnou obrodnou energii spásy, Ježíška. Vše psát od prvních řádků…

79112257_10217872386615441_870941637310676992_n

 

488493_article_photo_7bMl7II0_900x

Dokonce, považte, kdosi či cosi v prosinci trošku ztlumí rituální předobraz Slunce.. vánoční svícen, Menoru, resp. Chanokiju,  abychom vše lépe cítili a viděli. A pak začne jak svícny, tak hlavně Slunce zapínat.. ostatně, vše spolu souvisí. Židé vědí, a… ostatní, gójimové, vědí vždy jen půlku, a zbtek jim zasvěcení odmítají říct, takže mají advent a svůj systém postupného zapínání světel.

Letos budou Vánoce opravdu zvláštní druh velmi silného energetického mixu. Čeká nás totiž nejen propojení s Galaktickým centrem, tedy Světlem, ale v ten samý moment také s agresivní temnotou, protože se před Slunce postaví i Měsíc, druhý svátek Vánoční máme nóv. Budete se tedy na okrajích této energie hodně potit, jako by vás dali do mikrovlnky. A uvnitř, těch pár dní, možná den, dva, po Štědrém dnu, vám bude velká zima, bez ohledu na to, kolik bude venku, kde se každopádně výrazně ochladí rovněž.

Malou generálkou jsme prošli poslední dny. Možná jste cítili velkou energii, bolest celého těla, únavu, stažení, možná jste blekotali z cesty, možná jste se třásli zimou. Možná meteorologové dokonce pod tímto divným chladem udělali špatnou předpověď (vlevo), jako tady u nás na Kanárských ostrovech, aby ji hned další den (dnes, vpravo) o 7 stupňů denně navyšovali zpět. No..

santiago

 

A šetřete s energií, ať vám vystačí! Budete totiž (už jste) vyhnání z Ráje, ale 27.12. se to zlomí.. a zasvítí vám naděje. Ke zlaté už zbývá jenom 21 dní. 21 schodů.. a někteří možná nervozitou nebudete moci spát. Ale z dárků to opravdu není. S vašemi nervovými špagáty lomcují úplně jiné energie. A ano, většina lidí je bohužel zatím jen na té úrovni, že to lomcování vnímají jako stres. Tak snad příště. A až budete na Vánoce ronit slzy, vězte, že se zřejmě ZATÍM nedokážete spojit s tím na Zemi vůbec nejdůležitějším.. s Láskou. Jenže.. 3,2, 1.. žhavíme. Teď jen správně nastavit anténu! Na stromečku, i u vás v hlavě, a hlavně.. v srdci.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 851 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář