Vynálezy, o nichž se svět nesměl dozvědět – změnily by ho totiž k lepšímu (1/2)
z humansarefree.com, Paul A Philips
Svět se topí v chudobě, a co se týče rozvoje techniky ve prospěch lidstva, je skóre velmi chabé, protože vládnoucí elita potlačila řadu technologií, které mohly změnit svět a vytvořit z něj utopii.
Tvůrci těchto vynálezů museli ve snaze přinést své objevy lidstvu čelit mimořádným strázním, o které se jim postarali tvrdí hoši z establishmentu. Někteří byli kvůli možnému ekonomickému ohrožení elit zavražděni.
Paul A Philips
Bez dalších okolků: tady je sedm technologií, které mohly změnit svět, plus pár zajímavých kousků navíc. Uvedeny jsou vždy i informace o okolnostech, s nimiž se potýkali jejich vynálezci.
- Nikola Tesla (1856-1943) – Věž ve Wardenclyffe – volná energie
„Elektrická síla je všude, přítomna je v neomezených množstvích a může pohánět stroje celého světa, aniž by bylo zapotřebí uhlí, plynu či jiného paliva.“- Nikola Tesla (1856-1943)
Všestranně talentovaného Teslu neomezovaly hranice jednotlivých disciplín. Díky jeho genialitě získal svět řadu přelomových vynálezů.
Jedním z jeho nejslavnějších experimentů/vynálezů byla wardenclyffská věž, jejímž prostřednictvím se Tesla snažil zkrotit elektřinu z ionosféry a bezdrátově ji vést do oblastí na zemi, kde jí bylo zapotřebí. Takových věží mělo vzniknout množství.
Stalo se však to, že tok financí, které byly pro projekt zapotřebí, ustal. Jeho zařízení a laboratoř vyhořely; zasvé přitom vzalo i související duševní vlastnictví, které představovalo hrozbu pro konvenční systém rozvodu elektrické energie.
Kdyby se byl mohl Teslův projekt věží pro bezdrátový přenos elektřiny rozvinout, možná bychom dnes žili v utopii.
Tesla zemřel sám, v chudobě a zapomenutý v New Yorku.
2. Raymond Rife (1888-1971) a jeho univerzální mikroskop pro léčbu rakoviny
Poté, co se Rifemu úspěšně podařilo vyléčit řadu nemocných rakovinou, zablokovala Rockefellery vlastněná Americká lékařská asociace (AMA) jeho práci a zkonfiskovala mu přístroje. Rife jí totiž odmítl předat práva na své dílo, protože v tom viděl skryté finanční motivy.
Svět Rifeův přístroj na léčbu rakoviny neměl šanci poznat, protože AMA a zdravotnický/farmaceutický establishment nechtějí, aby se pacienti vyléčili.
Vyléčený pacient je ztracený zákazník, ušlý zisk… a tak musí pacienti dál chodit k lékařům a dostávat jen takové léky, které řeší jen příznaky, čímž je zaručeno, že se nemoc stále vrací a byznys kvete.
Po letech strávených u soudů s mocnými hochy z rakovinového byznysu Rifemu už nezbyly skoro žádné peníze. Emigroval do Mexika, aby se v USA vyhnul uvěznění, a upil se k smrti.
Neustálý tlak v podobě žalob a soudních procesů a ustavičná hrozba uvěznění – to vše pro něj bylo až moc.
3. Wilhelm Reich (1897 – 1957) – Ovládání počasí
Wilhelm Reich sestrojil přístroj, kterému říkal cloudbuster (něco jako rozbíječ mraků), s nímž úspěšně měnil počasí. Několikrát s ním ukončil sucho – pomocí zařízení vznikly mraky, které vydaly déšť.
Provozování tohoto přístroje, který uměl vytvářet dešťovou oblačnost pro účely zavlažování zemědělských plodin, učinili přítrž všehoschopní lokajové vládnoucí elity.
Nechat fungovat něco takového by mohlo vést k hojnosti a přispět ke konci světového hladu.
Panstvo však nechce, aby světový hlad skončil. Pak by bylo mnohem těžší ovládat obyvatelstvo zemí třetího světa (které by už nejspíš zeměmi třetího světa nebyly). Nezapomeňte na jejich skrytou agendu zotročení.
Reicha následně pronásledovala FDA a jiné úřady. Byl obviněn z podvodu a klamání, jeho zařízení bylo zkonfiskováno a zničeno.
Své poslední dny strávil ve vězení, kde zemřel – údajně na srdeční příhodu.
4. Linus Pauling (1901-1994) – „unifikovaná“ léčba ischemické choroby srdeční vitaminem C
Pauling pracoval mimo jiné s Matthiasem Rathem na unifikovaném přístupu k léčení ischemické choroby srdeční. Společně došli k závěru, že tato nemoc je důsledkem dlouhodobého nedostatku vitaminu C.
Jako řešení navrhli léčit pacienty vysokými dávkami vitaminu C denně (např. 6 g/den) za současného podávání aminokyselin lysinu a prolinu, které měly odstraňovat aterosklerotické pláty na vnitřních stěnách cév. Ty omezují nebo blokují průtok krve cévami, což má velmi neblahý dopad na organismus.
Vzhledem k „vyšším zájmům“ však nebylo umožněno, aby se této velmi úspěšné a relativně levné léčbě dostalo přiměřené pozornosti. Vyléčení pacientů, navíc bez pomoci „léků“, by znamenalo ohrožení zisku jak farmaceutických společností, tak zdravotnického aparátu.
5. Stanley Meyer (1940-1998) a jeho auto na vodu
Meyer vynalezl automobil, který jezdil na vodu místo konvenčních paliv. Na cestu z New Yorku do Los Angeles auto potřebovalo 22 galonů vody!
Motorový systém obsahoval palivové články, které dělily vodu na její základní složky: na vodík a kyslík. Právě vodík, který motor pálil, zajišťoval automobilu energii potřebnou k pohybu.
Tady je krátké zpravodajství:
A tady delší dokument, který detailně popisuje technologii a její fungování:
Díky takovémuto technologickému řešení mohl Meyerův vynález způsobit revoluci jak v ekologii, tak v ekonomice. Kdyby bylo umožněno publikovat úplné technické specifikace, dnes bychom takovými auty jezdili.
Meyer odmítnul miliardu dolarů, kterou mu nabízeli za práva a patenty. Když to nešlo po dobrém, tak to šlo po zlém: Meyer za nejasných podmínek zemřel na otravu uranem, prý byl zavražděn z ekonomických důvodů. Představoval příliš velkou hrozbu pro mnohamiliardový obchod s konvenčními palivy, který má v rukou vládnoucí elita.
Je dobré vědět, že Stanley Meyer nebyl jediný vynálezce auta na vodu. Pod tímto odkazem je celý seznam vynálezců.
6. Harry Hoxsey (1901–1974) – Hoxseyův bylinný lék na rakovinu
Harry Hoxsey od předchozích generací své rodiny dostal funkční recept na bylinný lék na rakovinu a na pastu, která se lokálně nanášela na postižená místa.
Lék užívaný vnitřně detoxikoval organismus a podporoval imunitní systém, zatímco pasta ničila nádory, k nimž se bylo možné dostat zvnějšku. Hoxsey po celých USA založil 17 soukromých klinik, které léčily rakovinu tímto způsobem.
V polovině padesátých let posuzovala Hoxseyovu práci skupina lékařů, kteří dospěli k tomuto závěru:
Na klinice se momentálně léčí nebo podstupuje pozorování něco mezi čtyřmi a pěti tisíci nemocných rakovinou. Péče se dostane přibližně devadesáti pacientům denně. Týdně na kliniku přichází se žádostí o léčbu asi sto nových pacientů a podle našich pozorování je 90 % v terminálním stadiu.
V průběhu let shromáždila klinika více než deset tisíc záznamů případů, fotografických studií a rentgenových studií z celých Spojených států, Kanady, Aljašky, Mexika, Havaje, Centrální zóny a odjinud.
Zjistili jsme, že Hoxeyova klinika pro léčbu rakoviny v texaském Dallasu úspěšně léčí patologicky prokázané případy rakoviny jak vnitřní, tak vnější, bez operací, ozařování a rentgenování.
Někteří pacienti, kteří nám byli předvedeni, jsou bez symptomů už dvacet čtyři let a je evidentní, že se nyní těší vynikajícímu zdraví.
Jsme ochotni napomoci této klinice jakýmkoli možným způsobem, aby tuto léčbu přinášela americké veřejnosti. Jsme ochotni ji aplikovat našim vlastním pacientům.
Výše uvedené prohlášení představuje jednomyslný postoj této komise, čemuž na důkaz tímto připojujeme své podpisy.
S. Edgard Bond M.D., Willard G. Palmer M.D., Hans Kalm M.D, A.C. Timbs M.D., Frederick H. Thurston M.D. D.O., E.E. Loffler M.D., H.B. Mueller M.D., R.C. Bowie M.D., Benjamin F. Bowers M.D., Roy O. Yeats M.D
-pokračování-