Americký patolog upozorňuje na mohutný nárůst diagnóz rakoviny mezi očkovanými

Ethan Huff

(Natural News) Dr. Ryan Cole, certifikovaný patolog a majitel diagnostické laboratoře z amerického Idaha, zveřejnil šokující nové informace o evidentním nárůstu výskytu rakoviny a autoimunitních onemocnění po „vakcínách“ proti wuchanskému koronaviru. Změna k horšímu přímo bije do očí: mezi osobami, které si nechaly dát „Trumpovu injekci“, je prý oproti normálnímu stavu dvacetkrát víc nemocných.

„Od 1. ledna v laboratoři pozoruji 20násobný nárůst případů rakoviny endometria (vnitřní děložní sliznice), než je jich jinak za rok,“ uvedl Cole ve svém videu.

„To nepřeháním, protože si procházím statistiky rok za rokem. Tentokrát jsem si říkal ‚sakra, tolik endometriálních rakovin jsem tu ještě neměl‘.“

Cole tvrdí, že tzv. vakcíny proti koronaviru vyvolávají v lidském těle reakci, která připomíná autoimunitní odpověď na infekci virem HIV, jenže obráceně.

Normální, fungující imunitní systém disponuje dvěma typy buněk, které tělo udržují zdravé: pomocnými T-buňkami, označovanými zkratkou CD4 a „zabijáckými“ T-buňkami s označením CD8. U „plně očkovaných“ je patrné silné potlačení pomocných T-buněk. Cole říká, že se tím pacient stává zranitelným vůči řadě onemocnění.

„Po očkování vidíme jednu věc – pokles zabijáckých T-lymfocytů, neboli buněk CD8,“ tvrdí Cole. „A co dělají buňky CD8? Drží v šachu všechny ostatní viry.“

Píchá vláda lidem HIV a říká tomu „očkování proti covidu“?

Coleho tvrzení rezonují s výsledky studie publikované v lékařském časopisu Lancet ke konci loňského roku. Ta upozorňovala na podivnou skutečnost, že injekce proti čínskému viru značně zvyšují riziko nákazy virem HIV.

Je možné, že se lidem do těl injekcemi proti koronaviru dostává do těla virus HIV? Jsou lidé obelháváni, co se týče obsahu injekčních stříkaček?

Vycházíme-li z nejnovějších důkazů a odhalení, tak to tak skoro vypadá. Zatímco o viru HIV se ví, že potlačuje „pomocné“ T-buňky, covidové injekce patrně potlačují „zabijácké“ T-buňky, což má podle Coleho podobně negativní účinek na imunitu.

Právě kvůli tomuto potlačení zabijáckých T-lymfocytů podle Coleho názoru dochází k velkému zvýšení výskytu rakoviny dělohy, melanomu, herpesvirových infekcí, mononukleózy a dokonce i infekcí způsobených lidským papilomavirem (HPV), které odhalují biopsie tkání odebraných ženám.

Imunitu poškozují i jiné látky, jež se nacházejí v injekcích, včetně polyetylen glykolu. Pak dochází k tomu, že místo aby tyto injekce chránily před infekcí čínským koronavirem, zhoršují imunitu jednak kvůli efektu připomínajícímu HIV a jednak kvůli toxickým přídatným látkám.

„Nejznepokojivější je to, že se ví, že tento typ buněk imunitního systému v organismu drží v šachu rakovinu,“ varuje Cole před nebezpečnými účinky vakcín, které se mohou dostavit i u mladých lidí, kteří byli před injekcí zcela zdrávi.

„Vídám invazivní melanomy u mladších pacientů; za normálních okolností je zachytíme včas, dokud jsou ještě tenké, ale poslední měsíc či dva tu zaznamenávám silné melanomy.“

V průběhu posledních několika měsíců hovořil Cole na některých veřejných akcích, na nichž varoval před vážnými riziky injekcí. Některá jeho videa na YouTube smazali, protože v nich bylo moc pravdy, takže sledujte, jaký nový obsah dr. Ryan Cole zveřejní na platformě Brighteon.com.

„Umíte si představit, jak budou statistiky rakoviny vypadat za pět let?“ ptá se jeden komentátor na LifeSiteNews. „A do zpráv se to nedostane. Ani na to neudělají studii.“

Zdroj

Napsat komentář