Vyschne Česko? Pomůže jedině mariánská energie, návrat ke křesťanství a soucitu 1/2

Česko má problém. Začíná zcela ztrácet vodu. Vysycháme. Je nám ještě vůbec pomoci? Jistěže, byť tato resuscitace je v této chvíli málo pravděpodobná. Pomůže návrat tam, kde lze vodu čekat, a hledat. Pomůže ponoření se do hlubin, a pomůže návrat ke kořenům.

Rozdělím tedy tento článek na nezbytnost duchovně-energetickou, nezbytnost rituální a nezbytnost fyzickou.

Asi i vy kroutíte už několik let od května do října hlavou nad zcela vyschlými plochami dříve zelené trávy. Vždyť přece občas prší, nebo ne? Jak je možné, že tráva je spálená? I vy si zřejmě můžete hlavu ukroutit při prohlížení dříve rozsáhlých vodních ploch, řek, přehrad, jezer a rybníků, které se jako by smrskávají před očima. A ze zbytku dříve čisté vody jsou spíše hnijící břečky plné sinic a bahna.

Z pohádek víme, že dojde-li v království voda, sedí na prameni zlá žába. No, není to samozřejmě v případě českých reálií tak vzdálené vysvětlení, byť kletbou nad českými zeměmi několikrát zopakovanou, primárně učiněnou nejspíš v dobách vlády Rudolfa II. samotným vladařem na smrtelné posteli, a později při nacistické okupaci a smrti Heydrichově nacistickými okultními mágy zopakovanou, dnes nemáme čas se zabývat.

Pravdou zůstává, že Československo bylo srdcem Evropy. Samozřejmě, zůstalo jím dodnes, i po rozdělení společného státu, které mělo a má pro Evropu i pro Čechoslováky samotné katastrofální důsledky. Podstatou srdce, tedy 4., srdeční čakry, je rovnováha jangu a jinu s mírnou převahou jangu. Český jang a slovenský jin. Česká hlava a práce, a slovenské srdce, rodina a emoce. To bývávalo. Globalismus a ego, strach a pýcha nejen československých politiků, ale i obyvatel ČSSR, později ČSFR přeměnila správné energetické výchozí podklady, které mohly během několika set let naplnit poslání našich národů jako nové země vyvolené, v prach.

Nedávno jsem psal o tom, že Československo odtržením, resp. pádem monarchie zcela přepadlo v jang, což způsobilo rychlý nárůst průmyslové výroby a dalších nešvarů. Československo se vpředvečer války stalo jednou z nejvyspělejších zemí Evropy. Připomeňme si ono mé shrnutí dvěma mými statusy z facebooku z minulosti:

Nalijme si cisteho vina. Cechoslovaci byli ve 20. stoleti dost mozna nejchytrejsi lide Evropy, a asi i sveta. Obrovsky vyvoj a prerod. Nejrychleji se rozvijejici jang, v nejjangovejsi casti sveta, v jeho stredu. Hlava (posunuty akronym hlavy je Havel, jenz se sice proslavil srdcem ve svem podpisu, ale sam se nechal zcela prejet americkymi hlavouny a bankeri, cimz udelal podruhe stejnou chybu jsko jeho s nacisty kolaborujici predci.) Jenze mame stredovou pozici a musime byt zaroven v srdci, vlastne hlavne v srdci. Jenze nasi predci padali do pychy (patologicky znicujici jang), jejiz nasledky sledujeme vsude kolem dodnes. Proto se da rici, ze na energeticke rovine kvuli ceskemu narodu a jeho konfliktu hlava vs srdce vypukla pred 80 lety 2. svetova valka. Muselo prijit obrovske utrpeni, aby to nas a vsechny kolem nas vyrazilo z hlavy, a pres bolest nas vratilo do srdce. To je ten duvod, proc v Ceskoslovensku zacala i skoncila 2. sv. valka v Evrope. Druhym narodem, ktery dosahl obrovskeho vyvoje a jangu, byli.. Japonci. S podobnym, resp. horsim osudem, nez Cechoslovaci. Takze take oni si pritahli svuj osud, a nasazeni mega-jangove zbrane (na jejim vyvoji pro Hitlera se podilely i ceske hlavy, pozdeji dalsi vyzkum presel pod Americany), aby mohl nejvetsi konflikt v dejinach, ten mezi hlavou a srdcem, definitivne skoncit… hrozilo, ze Japonci nebo cesi vymysli krakatit, vynalez zkazy, a zcela znici civilizaci… za cenu obrovskeho vypeti tomu Vesmir zabranil.. musel. Za kazdou cenu. Cesi nyni musit vratit dluhy.. mame totiz znacne. To my se musime stat v generaci nasich deti a vnuku tim milosrdnym srdcem Evropy, to my musime zazehnout novy Jeruzalem podle vize naseho moudreho a spravedliveho praotce krale Karla, vladce a nebojacneho vudce Evropy.

O podílu českých hlav na vynalezení atomové bomby jsem již psal. Oficiálně to byl na americké straně československý emigrant, Žid George Placzek, ale na straně nacistů, jejichž plány později Američané převzali, a jen díky nim vývoj atomových bomb zakončili, resp. v operaci Paperclip vyměnili za život pro Hitlera a další zločince, jich bylo zřejmě více. To, že jsme bývali a jsme hodně proněmečtí, se samozřejmě podepsalo i na tom, že takřka třetinu zbraní vyráběl Protektorát. Byly to výrazně československé zbraně, které během 2. svět. války zabíjely milióny lidí. Je vlastně určitou záhadou, proč spojenci i Rusové tak málo bombardovali české závody, možná stále ještě fungovalo kouzlo magické ochrany našeho území. I v tomto kontextu je třeba chápat dějiny a karmu naší země… Uměle vyrobené produkty i stroje a technologie jsou jang, zbraně pak super jang. I to je důvod, proč je na našem území v poslední době nedýchatelno, kdy se nám nedostává jinu.

Po 89. roce se růst jangových tendencí ještě uspíšil a Češi i Slováci se začali plně orientovat na hmotu. Tedy práci, konzum, peníze. Vzájemné hašteření a soupeření, konflikty, boje, zrady. Což byl mimochodem nejspíš důvod toho, proč Rudolf II. Čechy na smrtelné posteli proklel. Jeho kletba trvá…

Stále není dokonáno, Češi musí padnout ve svém utrpení ještě mnohem hloubš. Co bude těmi ranami, které nám zasadí precizní Vesmír? To, že máme pětinové platy vůči sousedním Němcům a Rakušanům, či v mnohém dražší výrobky, zejména potraviny a služby, tou ranou evidentně zatím není, jakkoli je to pro většinu rodin bolestné. Slouží to však jako určitá duchovní očista a vlastně i pojistka před naprosté destrukci, které by zřejmě český národ jinak poprávu čelil.

Pojďme si jako vždy převést vše na TAO, tedy energetickou rovnici dvou základních sil, tedy mužské, expozivní, kyselé, elektrické, tedy jangové, a ženské, implozivní, zásadité, magnetické, což se rovná jinové. Jak víme, velká horka, žár a záření jsou velký jang. Vydávají ho zpravidla jinové zdroje energie, v našem případě buď Slunce, které sice označujeme my Češi středním rodem, většina duchovních škol včetně čínského taoismu ho, pokud se nepletu, označuje za jang, ale není tomu tak. Slunce je ponejspíš velmi mrazivé, tedy plně jinové. Přesto má schopnost hřát, vydávat paprsky života, které se v teplo přemění teprve třením a reakcí s naší jangovou atmosférou, tedy hlavně kyslíkem a samozřejmě vodními parami, což je nejjangovější stav jinové vody. Tento jangový proces pak vyvolává nutnost jinové ochrany, jinového člověka. Tedy mezi dvě koncové jinové bytosti (Slunce a člověk) vstupuje jangový vyživující proces. Zde ovšem vězí hned dva závažné problémy naší doby, které samy o sobě mají schopnost ukončit život na Zemi. Proces se stal díky nasunutí Země do nejspíš plazmatické části Vesmíru příliš jangový, nebržděný, a člověk, díky industrializaci a mnoha chybným krokům v řízení a vedení společnosti, přestal být jinovým a začíná být výrazně jangovým. To obnáší řadu procesů, mimo jiné to, že lidem přestávají fungovat základní jinové zářiče, a těmi jsou žlázy s vnitřní sekrecí a samozřejmě hormony. Ale dnes neřešíme člověka, ale vysychází země, jakkoli to s tím samozřejmě souvisí.

Řekli jsme si, že Slunce je tedy ženská bytost, podobně jako Země. Důkazů je mnoho, ale provedeme jej už jenom jednoduchým tvrzením, pokud kolem Slunce krouží podle platného astronomického paradigmatu všechny planety naší soustavy, pak má evidentně trvalou přitažlivost – magnetismus a tu mají pouze ženy, tedy jin. Pídíme-li se po rodu Slunce, vyplatí se jako vždy nakouknout k našim západním sousedům. A vida. Die Sonne, tedy ta Slunce. A der Mond, tedy ten Měsíc. Ano, přesný opak taoistického zařazení, a logický a správný. Vůbec Němci jako vždy vědí mnohem více, než dávají ostatním najevo. Doplácejí na to později všichni.

Také v teorii duté Země by nejspíš Slunce sloužilo jako jinové magnetické ustalovadlo pro usměrňování elektřiny plynoucí z Černé hvězdy, tedy toho, co vídáme každý večer a známe jako noční oblohu.

Je však možné, že hlavní energie znovu v podobě miliard fotonových dat měnících se zatím v žár (zde se dostáváme k Fénixu vstávajícím z popela!) směřuje na Zemi ještě z galaktického centra, které sehrává roli nejen pomyslného, ale i fyzického Centra naší galaxie. To je tvořeno podle nedokonalých domněnek současných vědců černou dírou, která je průchodem/exitem z našeho Vesmíru, nejspíš jednoho z devíti či dvanácti,  jak přímo do Centrálního Vesmíru, tak zároveň spojkou do jeho dalších částí. Viz mé knihy 2012, kde se také dočtete o souvislosti GC s mariánskou energií, tím více, že seskupení a obrázky či fotografie právě Matku Marii, chcete-li Madonnu, a její modrý plášť, včetně Ježíška v náručí, připomínají. Samozřejmě, nepřekvapí pak už  v této souvislosti, že původně bývala Matka Marie, Madonna, vždy černá. Může to symbolizovat jak pramáti všeho lidstva, Evu, která byla zřejmě černošské rasy, ovšem také právě černou díru v centru naší galaxie.

galactic_center

Co způsobuje jinové neukotvení vysoce jangových energií? Způsobuje násilí, příliš rychlou, tedy násilnou změnu programu, neřiditelnost, a v konečném důsledku disharmonie i destrukci, vysychání, smrt.

Pojďme nyní pro připomenutí na naše národní, a v podstatě obecně slovanské barvy. Červená jin, 1. čakra, krev, která v lidském těle symbolizuje stejnoměrné a kontinuální zásobování výživou všech částí organismu, včetně těch nejmenších, ale také radost, výrazně souvisí s funkcí srdce jako takového, dále modrá barva jang, ovšem řádný, pátá a šestá čakra, tedy zejména komunikace a moudrost, a bílá nejen barva míru, ale také čistoty, harmonie. Podstata všech výchozích a nových dějů. Co z toho v této době ČR naplňuje? Ano, v podstatě nic.

Jang. Srdce Evropy bije, je v něm obrovská elektřina. Jang znamená obrovský vývoj, neustále se zrychlující. Jang je také čas. Ten se nám bude neustále zrychlovat. Ale musí to jistit a krýt ještě o to větší magnetismus, tedy jin. Ten nám schází.

Jin je voda, ta nám schází. Srdce Evropy vysychá…. Lze vrátit do srdce jin? Jistě. Utišením vzteku a řevnivosti. Utišením nenávisti. Vírou. Láskou. Soucitem. To vše jsou základní hodnoty křesťanství. A odlišme prosím křesťanství od katolické církve. Nemají spolu nic společného.

(pokračování, 2. díl najdete ZDE)

obrázek: srovnání vláhového průměru 1961-2010 s rokem 2015, ČHMÚ

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 887 posts and counting.See all posts by veksvetl

3 komentáře: „Vyschne Česko? Pomůže jedině mariánská energie, návrat ke křesťanství a soucitu 1/2

 • 30.8.2017 (21:59)
  Permalink

  A to že zvíře „chcípne “ je křesťanská či katolická víra??? Těžko najdeme soucit , lásku a rovnovážnou víru – budeme li stále příčinou každodenního utrpení a smrti tisíce bytostí (zvířat) jejichž touha po lásce a soucitu je stejná jako ta naše… zdá se mi, že lidé si vodu nezaslouží…není ničivějšího tvora ..nebo se mílím???

   • 31.8.2017 (19:53)
    Permalink

    On byl veterinářem na jatkách, tak podle svého názoru o zvířatech a jejich smrti ví zřejmě vše. Asi jako dozorce v koncentráku o smrti a duši vězňů. Z takových lidí je mi fyzicky špatně… jen mi nějak uniká, co má tento exces společného s článkem, asi jsem to tam nějak přehlédla?

Napsat komentář