Za nekompetentní rozhodnutí české vlády a „odborníků“ může zaplatit zdravím či životem až třetina země

(red.)

Ukazuje se, že jarní uzavření a zarouškování země nebylo nic platné. Zatímco tenkrát se premiér a ostatní chlubili super čísly, nyní se naše čísla propádavají hluboko tam, že ostatní země pro české občany zavírají hranice a spouští příjezdovou karanténu.

Pokud vezeme ekonomická čísla, pokud budeme dál mínus 11%, bude to super, ale půjdeme spíš ještě níže. Do budoucna je třeba očekávat propad třeba až o 40-50%, pokud neomarxisti v čele západních vlád nepřestanou drtit kvůli svým nízkým cílům a moc střední a nižší stav. Nejen prodejny, restaurace a bary, služby obyvatelstvu, autdoprava.. Milión až dva nezaměstnaných? Jde z toho mráz po zádech..

Chci se však dnes podívat na hrozící nebezpečí prudkého nárůstu dalších nemocí. Jistě, možná ještě pár set, v krajním případě pár tisíc lidí zemře s covidem. Tedy možná o něco dříve. Ale primárně jde podle všeho o kyslík. Paradoxně se domnívám, že může docházet v poslední době (již několik let, viz mé další články o energiích) ke stoupající hyperxii, tedy předýchání, zvýšenému dýchání obsahu kyslíku. Opatřeními vlády pak samozřejmě vedou většinu naopak k hypoxii.

Roušky u dětí

Hypoxie nejspíš způsobí hormonální problémy, které nastanou přibližně kolem 1-3 let od intenzivního nošení roušky. Mezi ty primární mohou patřit problém s růstem, problémy s očima, problémy s trávením, u dívek problémy s menstruací. Odhad? Postiženo může být až 10% ale klidně také 30% dětí a studentů, těch je více jak 2 milióny.. takže nejméně 200 tisíc dětí. Bude mezi nimi to vaše? To poznáte později.

Psychické problémy a deprese (+ 200 %)

To bude hlavní proud a myslím, že právě na toto ostatně globální elity i hodně hrají. Již nyní vyhledává v Čr psychiatrickou péči cca 650-700 tisíc lidí, v podstatě každý desátý dospělý, psychika Čechů není rozhodně v pořádku. Jsou přetížení, ztraumatizovaní a hodně se bojí. Nedokáží se vyrovnat s psychickým tlakem. Může za to nejen popřevratové bezcitné vládnutí pravo-levého politického spektra vedeného asociály, ale také korporátní média, nízké platy oproti jiným zemím, špatné potraviny, nedostatek Slunce a spousta dalších důvodů. Prudce přibude nezaměstnanost. Opatření vlády, pohled na lidi bez dvou třetin obličeje, vynucovací procedury bezpečnostních složek či securitas a znovu zejména hypoxie budou mít zásadní vliv na hormonální systém. Za analýzu toho, co se děje s hormony ve chvíli nedostatku kyslíku dostali dokonce badatelé minulý rok Nobelovu cenu. Organismus při nedostatku kyslíku tahá za záchrannou brzdu a uvolňuje hormón EPO, erytropoetin. Tedy, aspoň by zatáhnout měl. Otázkou zůstává, jak moc krátkodobě, či to dokáže i dlouhodobě. Dobré si uvědomit, že zásadní vliv na jeho produkci zde přitom mají i hormony naší ochrany (mimo jiné) před zářením, tedy štítné žlázy, T3 a T4. Ten podněcuje tvorbu červených krvinek a podle mého názoru je to ostatně právě ten problém s červenými krvinkami, které většina těžších průběhů covid příznaků řeší. Hypoxie a nedostatek kyslíku (ještě v době předrouškové díky změnám ve fyzikální a chemické, resp. vibrační kvalitě vzduchu, kde velkou příčinou je záření, jak kosmické, tak sluneční, tak zejména elektromagnetické vysílače pozemské a také satelitní, ještě možná máte na paměti doslova spálenou zeleň a trávu třeba loňské a předloňské léto) pak kromě již známých covid příznaků může přinést další potíže. Za posledních 15 let došlo k nárůstu o 80 %, ale s psychickými a psychiatrickými probémy se může během dalších 5 let podle mého názoru léčit oproti nynějšku až trojnásobně více lidí, tedy nárůst + 200%, a celkově takřka 2 milióny lidí v péči psychiatrů. Mimochodem, ve spotřebe antidepresiv vede Island se 130 „léčebnými denními dávkami“ na tisíc obyvatel, druhá Austrálie s 104, Češi dosud kolem 55, i když poslední roky prudce stoupají, jak jsem již uvedl, a tedy oněch přibližně 6 %.

Problémy se srdcem a zvýšená míra koronárních příhod, v návaznosti na problémy s krví a nepřenášeným kyslíkem se mohou objevit podle mého odhadu přibližně u 300 tisíc lidí.

Astma je něco, co po několikahodinovém nošení roušky nejspíš v podstatě pociťuje každý druhý. Problémy se nadechnout, nebo dokonce vydechnout, zásobit průdušky a plíce kyslíkem. V Čr žije s atmatem neuvěřitelných 800 tisíc lidí, dalších 200 tisíc údajně neví, že ho má. Musíme zde brát v úvahu i prašnost prostředí jak u některých zaměstnání, tak obecně, stejně jako u dalších nemocí záření, ale ten dopad covidu může být v této oblasti drtivý, třeba až nových milión pacientů s atstmatem a nebudou na něj čekat ani tak dlouho?

Rakovina je v konečné fázi acidóza buněk a tkání. Ty nejsou schopny vylučovat toxický odpad a přijímat vitamíny, minerály (včetně soli) a vodu. Nedokážu odhadnout nárůst rakoviny, ale vlivem elektromagnetického záření a hypoxie podle mne půjde o novodobou epidemii, tentokrát již skutečnou. Předpokládám možný smutný nárůst 300-500 tisíc lidí v horizontu do 5 let k současnému číslu 100 tisíc nových rakovin ročně.

Nárůst ekzémů na kůži i bakterií uvnitř organismu je pak už možná spíš jen takovou třešničkou na dortu. Zakyselení organismu vede obecně k problémům těla vylučovat jedy, takže se o to částečně pokouší kůží.

Bakterie uvnitř organismu jsou samozřejmě výrazně hrozivější než ty potulující se „jen“ povenku, jmenujme za všechny aspoň takřa nevymýtitelný zlatý stafylokok. Odhad, roušky, alias Petriho miska na obličeji způsobí další zejména kožní problémy přibližně 200 tisícům lidí.

A to ještě nejsme u horkou jehlou spíchnutého očkování, které možná Prymula and jeho boys nařídí povinně.

Je možné, že někteří lidé budou mít nemoci spojené z výše uvedených. Pokud by ne, dostáváme se k číslu přibližně 3,5 miliónu nových pacientů, které si k mlaskání a mnutí rukou farma koncernů vyrobila Babišova vláda. K tomu přibližně 200-300 stovky pacientů s lehčím průběhem covidu v nemocnicích. 200 versus 3.000.000 nových kliošů. Už tomu rozumíte, o co se (také), nebo možná především hraje?

A pak je zde ještě jeden důležitý faktor.. myslím ten, o kterého se covid dost točí. Lidská těla se začnou spojovat, a budou si různě pomáhat. Třeba tím, že ponesou zátěž patologií a nemocí společně. No.. a pak jsme u exponencionálního růstu všech problémů, které navíc bílá medicína nebude umět vyřešit…

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 869 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář