Zpěvačka Rihanna tvrdí, že britský princ William je Antikrist

Baxter Dmitry

Rihanna řekla spolupracovníkům, že princ William je Antikrist a že stane v čele celosvětové vlády propagované Novým světovým řádem.

Zpěvačka vyprávěla, že se s princem Williamem setkala dvakrát a že se za ním vždy táhly démonické entity. William už se prý v zákulisí chopil své role.

Rihanna tento týden filmovala v New Yorku a v přestávkách si dělala rešerše k tomuto tématu. Produkční štáb dostal fotografie a videa potvrzující, že se Rihanna nemýlí.

„Je děsivé, když si uvědomíte, že ty věci jsou skutečné – když ty věci opravdu vidíte,“ řekla Rihanna ve vztahu k démonickým entitám.

„Ale pak si na to zvyknete. Vezmete to jako fakt. Co jiného můžete dělat?“

Rihanna vylíčila, že když se s princem Williamem setkala poprvé, uviděla jakéhosi démona hodujícího na jehňátku, a že Williamova budoucí královská funkce je mezi iluminátskou elitou veřejné tajemství.

Na internetu najdeme videa, která potvrzují, co Rihanna říkala – že za Williamem jdou démonické entity.

V roce 2004 Rothschildy kontrolovaná tisková agentura Associated Press publikovala fotografii, na níž princ William pózoval s beránkem jako Ježíš Kristus, kterého bible nazývá beránkem božím.

Pro neznalého pozorovatele je snímek dokonale nevinný. Ale insideři obeznámení se Svobodným zednářstvím a se Zjevením svatého Jana chápou, že William je na fotografii identifikován jako Antikrist.

Antikrista umění a literatura popisuje jako pohledného, šarmantního mistra lží a klamu. Zednáři mu říkají bafomet nebo také mendéský kozel; běžně se vyobrazuje s rozeklanými kopyty na zadních nohou.

rihanna-illuminati

Proč princ William na fotografii tak nápadně třímá beránkovu zadní nohu, aby vyniklo kopyto?

Podle Rihanny to je tajné sdělení britské královské rodiny v tom smyslu, že v Novém světovém řádu princ William nastupuje na pozici iluminátského krále.

Princ William byl pro tuto roli jasnou volbou. Jako starší syn princezny Diany, obětované při iluminátském rituálu, byl na svou roli připravován od dětství a stále zůstává pod kontrolou rodu Rothschildů.

„Je to spíše politická pozice než náboženská,“ říká Rihanna a vysvětluje, že lidstvo se o Williamově roli krále celosvětové vlády dozví, „až nás všechny semkne globální katastrofa“.

Rihanna zná i Williamova mladšího bratra Harryho, s nímž nedávno strávila nějakou dobu na Barbadosu, kde si oba před televizními kamerami nechali v rámci Světového dne boje proti AIDS odebrat krev na test HIV.

Podle Rihanny však Harry do iluminátských plánů nijak zapojen není. „Harry je ve skutečnosti z jiné pokrevní linie,“ uvedla. „Není ani příbuzný s královnou.“

Rihanna není zdaleka jediná příslušnice elity, která dělá narážky na plány iluminátů. Insideři vystupují se šokujícími informacemi častěji než kdykoli jindy v dějinách. Celebrity se hroutí a mluví o kontrole mysli, jíž byly podrobeny.

Důkazní materiál proti tomuto elitnímu uskupení je rozsáhlý a neustále se rozšiřuje o další informace z historie i ze současnosti.

Nový světový řád postrkuje lidstvo jako stádo ovcí k další fázi svého plánu. Celosvětová vláda vedená iluminátským králem Antikristem je skoro tady.

Nemůžeme už marnit čas. Je nutné postavit se mocným tohoto světa. Naší největší zbraní jsou informace. Je nezbytné probudit masy nevinných lidí, neboli „lidského dobytka“, jak nám ilumináti říkají, než bude příliš pozdě a z nás ze všech budou otroci.

 

Zdroj

4 komentáře: „Zpěvačka Rihanna tvrdí, že britský princ William je Antikrist

Napsat komentář