10 aktuálních trendů Operace Koronavirus (říjen/listopad 2021)

Makia Freeman

Agenda NWO se odvíjí předvídatelným způsobem, takže situace krok za krokem eskaluje. Vlády většiny zemí světa, a zejména těch anglicky mluvících, se zoufale snaží dostat vakcínu do jednoho každého občana včetně dětí, ať už to stojí cokoli: uplácení, vydírání, nátlak či ukecávání. Nastala doba, v níž je absurdno realitou; právní a kulturní tradice, budované stovky let, jsou zašlapávány do prachu. Vlády se vymkly kontrole, občané ztrácejí moc nad děním. Je to doba, v níž se každý musí rozhodnout, zda dá přednost konformitě, společenskému schválení (a v některých případech) výplatě, nebo svobodě – bez ohledu na cenu. Jako v uplynulých měsících se pojďme podívat na aktuální trendy:

COVIDový trend č. 1: Pokračující implementace kontrolní infrastruktury

Těm, kdo mají oči otevřené, je už dávno jasné, že lžipandemie covidu je v první řadě propracovaný, chytrý úskok, který umožňuje nasazení sledovací infrastruktury, která tu má být navěky. Proč by vlády celého vyspělého světa od Ameriky přes EU po Izrael tak investovaly do vakcinačních certifikátů s QR kódem, kdyby měly být jen dočasné? Proč by se v Austrálii namáhali stavět karanténní tábory, jen aby je pak mohli zas zrušit? Proč by Kanada investovala do izolačních center, kdyby se mělo jednat jen o dočasnou záležitost? Proč by premiér Viktorie, „diktátor Dan“ Andrews, jen tak  mimochodem zmínil, že je rád za existenci Micklehamského karanténního střediska vzhledem k „další pandemii“?

Nic z toho se rušit nebude!

Právě probíhá budování státu orwellovského střihu s neomezeným dozorem nad občany. Je neuvěřitelné, že někteří lidé spí tak tvrdě, že jim uniká ta architektura kontroly, která jim právě teď roste přímo před očima.

COVIDový trend č. 2: Neočkovaným budou postupně zakazovány i nákupy základního zboží

Arcilotr a válečný zločinec (a insider NWO) Henry Kissinger jednou prohlásil, že „kdo má pod kontrolou dodávky potravin, ten má pod kontrolou lidi“. Agenda postupuje metodicky. Nejdřív mrkev, pak hůl, nakonec bič. Strůjci NWO vědí, že nejsnáze budou lidi ovládat, když jim omezí přístup k nákupu potravin nebo jim omezí možnost jídlo si vypěstovat. Lidé si budou moci dovolit jejich nezákonná nařízení ignorovat, jen dokud budou nezávislí. Klíčovým cílem vakcinační agendy je znemožnit neočkovaným normální život včetně nákupů potravin, aby se vzdali a nechali se opíchnout. Je jen otázkou času, kdy se to rozjede všude, ne jen na těch pár místech, kde se to testuje, aby se zjistila reakce lidí. Na jaře jeden filipínský starosta zkusil zabránit neočkovaným v nákupu potravin (a nedávno jejich tyranský vůdce Duterte pohrozil, že „odpírače“ nechá zavřít. Také navrhl očkovat je ve spánku).

Nyní to však poprvé zkoušejí v jedné z bohatých západních zemí: v německé spolkové zemi Hesensko přijali zákon, který umožňuje podnikům včetně supermarketů zabránit ve vstupu neočkovaným zákazníkům. To se vztahuje i na nákup potravin, drogerie a jiných nezbytností.

COVIDový trend č. 3: Četní nezávislí lékaři nalezli v covidových lživakcínách nanotechnologické a syntetické živé formy

Lékařům a vědcům z celého světa se daří odhalovat hrozivý obsah falešných vakcín, ať už se jedná o produkt společnosti Moderna, Pfizer, AstraZeneca nebo Johnson & Johnson. Fotografické důkazy demonstrují přítomnost grafenu, PEG, nanokovů a parazitů, luminiscenčních nano supravodičů, automaticky se sestavujících nanobotů a miniaturních tvorů s chapadly. Transhumanistický svět nanotechnologických a syntetických životních forem je tu.

COVIDový trend č. 4: Miliony lidí přicházejí o práci, což vede systémovému nedostatku personálu a zboží

To je přímý důsledek trendu, na který jsem poukázal již dříve: vyhazování tolika zaměstnanců, že vznikne jejich záměrný nedostatek. James Corbett a jiní to označují za „cílenou demolici ekonomiky“, což trochu připomíná psychologickou operaci 9/11, ale tentokrát v celosvětové hospodářské aréně. V USA a v Austrálii odcházejí z práce nebo se nechávají vyhodit doslova miliony lidí. Protože očkovací povinnost platí pro státní zaměstnance, jedná se především o zdravotníky, policisty a hasiče; dále pro personál firem, které zaměstnávají více než sto lidí. Personální zkáza zasahuje všechny obory lidské činnosti. Ti, kdo zbyli, jsou pod silným tlakem; dodavatelská síť se hroutí a spolu s ní ekonomika.

Nedostatek personálu, skladových zásob, dodávek, vše cíleně. Účelem je vyvolat mezi lidmi takový chaos, stres a paniku, že ochotněji přijmou Velký reset ve všech jeho formách včetně povinnosti nošení roušek, povinného očkování, vakcinačních pasů, biometrických občanek, osobních uhlíkových povolenek, klimatických lockdownů, internetových lockdownů („kyber pandemie“) a dalších omezení.

Navíc lze výslednou situací ještě lépe vydírat. Americký náměstek ministra financí se nechal slyšet, že výpadky dodávek a služeb budou trvat, dokud nebudou všichni očkovaní.

COVIDový trend č. 5: Všude jen očkování, možnost testování se ruší

Očkování proti covidu je povinné například v Kanadě pro všechny státní zaměstnance a zaměstnance věznic (to bylo dočasně pozastaveno soudem), ale také pro všechny osoby nad 12 let, které chtějí cestovat vlakem, lodí nebo letadlem.

Součástí tohoto trendu je eliminace možnosti testu. Tak to bylo samozřejmě plánováno vždy. Postupuje se krok za krokem. Spustí se nový systém a řekne se lidem, že „to není tak zlé, protože pokud se nechcete očkovat, můžete se vždycky nechat otestovat“, a pak se ta možnost v tichosti zruší. Je to ten samý styl, jako když jsou některé vládní programy nejprve dobrovolné a pak povinné. Postupné vaření žáby.

COVIDový trend č. 6: Tyranie namířená proti neočkovaným eskaluje

Manipulátoři NWO se pokoušejí udělat z neočkovaných novou kastu nedotknutelných. V jednom kanadském městě nedávno zakázali sňatky neočkovaným párům, na univerzitě státu Colorado zase vyhlásili, že pokud do kampusu vstoupí nějaký neočkovaný student, bude zatčen.

Zlato ovšem opět získává Austrálie. V Severním teritoriu mohou pracovníci, kteří odmítnou covidovou injekci, dostat pokutu 5 000 dolarů.

COVIDový trend č. 7: Musejí letadla nouzově přistávat kvůli kolabujícím očkovaným pilotům?

To je spíše spekulace, která si žádá další zkoumání, ale i tak si musíme položit otázku, co dělá vakcína s piloty. Stew Peters například informoval o očkovaném pilotovi společnosti Delta, který za letu zemřel, a letadlo muselo nouzově přistát.

COVIDový trend č. 8: Hromadí se žaloby

Naštěstí existují lidé, kteří v sobě našli dostatek odvahy k obraně. Skupina federálních zaměstnanců podala žalobu na Bidenovu administrativu; text žaloby mimo jiné hovoří o výjimkách z důvodu náboženského vyznání a o přirozené imunitě, získané proděláním onemocnění. Na soud se hromadně obrátilo i mnoho vojáků (příklad zde). To je sice dobré znamení, ale co se týče žalob na stát, není moudré vkládat příliš mnoho víry v justici. Had se sám požírat nebude. Navíc jsou mnozí soudci totálně naprogramovaní covidovou agendou – třeba tenhle, který zakázal rozvedenému otci navštěvovat dceru, dokud se nenechá naočkovat. Jiní naštěstí nezapomněli na naše základní práva, například tento newyorský soudce, který rozhodl, že stát New York musí z povinnosti očkování zdravotníků učinit výjimku z náboženských důvodů.

COVIDový trend č. 9: V Americe se stal bojištěm o očkovací svobodu Texas

V Texasu probíhá hlavní americká bitva mezi svobodou a tyranií. V Dallasu sídlí společnost Southwest Airlines, jíž se nově dostalo negativní publicity kvůli lhaní o pravé příčině rušení letů. Tou byl odchod významného počtu pilotů a jiných pracovníků kvůli povinnému očkování. Ačkoli aerolinky Southwest původně nechtěly od povinného očkování ustoupit, jejich generální ředitel kapituloval a připustil, že neočkovaní zaměstnanci nepřijdou o práci. Texaský guvernér Abbott vydal vládní nařízení, jímž zakazuje veškerým společnostem na území státu nařizovat svým zaměstnancům očkování proti covidu. Výsledná právní bitva rozhodne, zda má rozhodující slovo vláda státu, nebo vláda federální. ZeroHedge informuje, že v Texasu zavládl chaos, protože lidé, kteří byli vyhozeni kvůli neochotě očkovat se, požadují zpátky svá pracovní místa.

COVIDový trend č. 10: Tchajwanská média informovala, že na očkování proti covidu zemřelo víc lidí než na samotný covid

Ti, kdo se zajímají o vedlejší účinky covidových vakcín (vznik krevních sraženin, syndrom Guillain Barre, křeče, silná a nepravidelná menstruace, neplodnost, autoimunitní onemocnění, zánět míchy, zánět mozku, zánět srdce, ztráta kontroly nad svalstvem, paralýza, mrtvice, infarkt, permanentní modifikace RNA/DNA, magnetismus, smrt), vědí, že očkování už nějakou dobu způsobuje víc úmrtí než covid. Jen se podívejte na ten šokující nárůst počtu úmrtí z abnormálních, záhadných příčin od doby, kdy začalo očkování. Přesto bylo překvapivé, že tchajwanská média otevřeně přiznala, že po vakcinaci umírá víc lidí než v důsledku covidu.

Zdroj

Napsat komentář