12 nejnovějších trendů Operace Koronavirus (leden 2022)

Makia Freeman

Spolu se začátkem nového roku se objevují některá neblahá znamení, že Operace koronavirus postoupila do fáze, v níž dochází k nepokrytému prosazování hlubší agendy NWO. Digitální identifikační průkazy, mikročipy a depopulace jsou tu – jak moc se to bude muset ještě zhoršit, aby se většina lidí probrala z hypnózy?

COVIDový trend č. 1: Začíná depopulace? Ředitel pojišťovny připouští, že úmrtnost lidí v produktivním věku vzrostla o 40 %

Nadešel okamžik, v němž se z další konspirační teorie stal konspirační fakt (jak tomu je po celou dobu trvání lžipandemie), a veřejnost ke své hrůze zjistila, že depopulační agendu už potvrzují i komerční statistiky. Pojišťovny pracují s „tvrdými daty“ – koneckonců jim jde hlavně o byznys. Generální ředitel životní pojišťovny OneAmerica, Scott Davison, oznámil, že úmrtnost lidí od 18 do 64 let vzrostla o 40 %:

„Právě teď pozorujeme nejvyšší úmrtnost, jakou jsme zaznamenali v dějinách pojišťovnictví, a netýká se to jen klientů společnosti OneAmerica… každý hráč v našem oboru má ta samá data. Pro představu, dvousetletá katastrofa (událost typu 3-sigma) by úmrtnost zvedla o 10 % nad předpandemickou úroveň. Takže 40 % je neslýchaných.“

OneAmerica není žádná malá pojišťovna. Každoročně má tržby kolem dvou miliard dolarů a existuje už více než 140 let.

V článku pod prvním odkazem se uvádí, že „většina těchto pojistných nároků z úmrtí není klasifikována jako úmrtí s covidem,“ takže to říkají narovinu. Vzpomeňme si na předpovědi doktorů Michaela Yeadona a Sucharita Bhakdiho, kteří varovali, že „očkování“ proti covidu povede ke genocidě. Přitom je velmi těžké oficiálně prokázat, že úmrtí má na svědomí právě covidová nevakcína. Samozřejmě architekti Nového světového řádu tohle všechno věděli předem. Zamýšleli to tak.

Nicméně depopulace je tu jen jednou z agend a osobně bych řekl, že přednost má transhumanistická agenda, tzn. snaha vytvořit třídu otroků-lidských strojů, dokonale ovladatelných. Domnívám se, že pro osoby, které stojí za NWO, jsou lidé, kteří nepřežijí injekci a související genetickou transformaci, jen přijatelné ztráty – genetický odpad, který by byl jejich „vyšším cílům“ stejně k ničemu.

COVIDový trend č. 2: Už se našla společnost, která prodává mikročipy s nahraným covidovým pasem

Článek s názvem Výrobce mikročipu s covid pasem říká, že čipování lidí se odehrává, ať se nám to líbí nebo ne popisuje reakci šéfa švédské společnosti Dsruptive Subdermals na kritiku jejich nového produktu – čipu, který po skenování mobilním telefonem odhalí vakcinační status svého nositele. Ředitel švédské firmy, Hannes Sjobald, řekl reportérům britského listu Express:

„Tato technologie existuje a my jsme ji použili, ať už se to líbí nebo ne. Jsem rád, že se o této technologii konečně veřejně hovoří. O nových technologiích je zapotřebí důkladně diskutovat a chápat je. Chytré implantáty představují mocnou technologii se zdravotním využitím. My v DSruptive se jí věnujeme a naším cílem je transformovat zdravotnictví v globálním měřítku.“

Sjobald prohlásil, že díky této technologii vzroste „přístupnost“ covid pasů.

„Právě teď je velmi praktické mít v implantátu covid pas, který tak bude kdykoli k dispozici… Když například půjdu do kina nebo do nákupního centra, pracovníci si budou moci zjistit můj status, i když nebudu mít u sebe telefon.“

Vypadá to, že Švédsko bylo určeno jako místo, kde se rozjede agenda spočívající v čipování lidí. Fakt, že covid pomohl v rozvoji této dlouhodobé, temnější agendě je velmi znepokojivý. Ještě to podtrhuje vážnost situace, jíž čelí lidstvo na počátku roku 2022. Lidé to tuší, a proto celosvětově sílící měrou bojují za svá práva a svobodu.

COVIDový trend č. 3: V některých zemích spouštějí digitální občanky kombinované s řidičákem a vakcinačním statusem

Mikročip, případně nanočip je konečný cíl, ale k němu vedou postupné kroky. Plándemie covidu vždycky byla prostředkem, jehož prostřednictvím technokraté NWO prosazovali své hlubší plány. Mezi nimi hraje ústřední roli všeobsahující systém sociálních kreditů s jedinou formou identifikačního průkazu, který o vás poví vše včetně informací o zdravotním stavu (ne že by ti psychopati věděli, co je opravdové zdraví).  Tento článek odhaluje, že se v Řecku chystá spuštění mobilní verze digitálního občanského/řidičského/covidového průkazu. Řecko není jediné, tímto směrem míří více zemí.

COVIDový trend č. 4: Vysoce postavení představitelé USA přiznávají, že je to celé fraška

Na počátku tohoto roku učinili někteří politici a vysoce postavení státní úředníci překvapivá prohlášení, která jsou v rozporu s oficiálním narativem. Mluvící hlava Joe Biden přiznal, že neexistuje žádné federální řešení covidu, čímž připustil, že federální vláda přece jen nedokáže všem Američanům vnutit očkování. Vrchní vnucovač vakcín dr. Anthony Fauci přiznal, že šikana neočkovaných je prostě jen mechanismus, jak přinutit více lidí k očkování. Další nutička vakcín, ředitelka CDC Rochelle Walensky, přiznala, že zkrácení karantény z deseti dnů na pět se událo kvůli tomu, že kratší karanténu „budou lidé více ochotni snášet“. Hmmm, neměla být všechna tahle opatření založena na vědeckých poznatcích, a ne na domněnce, jakou míru tyranie lidé ještě snesou? Walensky také přiznala, že 75 % covidových úmrtí postihlo pacienty s minimálně čtyřmi komorbiditami. Chápete to? Prostě to říkají narovinu.

CDC zároveň právě přiznalo, že pozitivita podle PCR může trvat až 12 týdnů, tedy dlouho po údajné infekci. PCR metoda byla standardem, na jehož základě vyhlašovaly vlády celého světa pandemii a nouzový stav. Tato diagnostická metoda byla důvodem pandemie (bezpříznakových) případů. Nyní, na počátku roku 2022 CDC stahuje svoji žádost o nouzové (EUA) schválení PCR testu na COVID. To v zásadě znamená, že CDC už neručí za platnost PCR metody jakožto legitimního prostředku diagnostiky covidu-19. Možná se tím otevřou další příležitosti k úspěšným žalobám na covidovou tyranii. Patrick Wood to komentuje slovy:

„Takže CDC stahuje experimentální RT-PCR test a klinickým lékařům říká, aby využili jiných diagnostických metod… Neschválená, experimentální diagnostická metoda byla využita k obelhání lidí, aby si nechali dát neschválené, experimentální mRNA injekce.“

Tady je aktuální seznam testů, které  FDA schvaluje k diagnostice COVIDu (ať už je ten COVID cokoli…): diagnostické testy (molekulární a antigenní), sérologické/protilátkové testy pro covidové pacienty. Existuje značný potenciál, že sérologické/protilátkové testy budou zfalšované stejně jako PCR. Tentýž výsledek v nich lze interpretovat různě a protilátky nejsou pravým měřítkem imunity.

COVIDový trend č. 5: Úřady zintenzivňují šikanu neočkovaných

Dalším patrným trendem je rostoucí tendence dehumanizovat neočkované, před čímž jsem varoval v článku z loňského února, COVIDový kult a 10 fází genocidy. V něm jsem popisoval, jak lze z určité skupiny lidí postupně vytvořit nepřátele státu prostřednictvím izolace, diskriminace, dehumanizace a nakonec i fyzické likvidace. V tomto směru je obzvlášť znepokojivá rétorika vůdců dvou zemí: francouzského prezidenta Macrona a kanadského ministerského předsedy Trudeaua.

Macron nedávno řekl, že chce opravdu naštvat neočkované a ztížit jim život. Doslovně prohlásil: „Když svojí svobodou ohrožuji svobodu lidí kolem sebe, stávám se nezodpovědným. Nezodpovědný člověk už není občan.“ Z toho vyplývá, že prezident nahlíží na neočkované jako na ne-občany a že by mohlo těm, kdo budou nadále odmítat „očkování“ hrozit dokonce zbavení občanství. Trudeau se otevřeně zeptal, zda by neočkovaní měli nadále být tolerováni. Jeden německý policista veřejně označil neočkované za nepřímé vrahy a řekl, že to nejsou lidé! Tento druh rétoriky není jen pohrdavý a agresivní – je důkazem masové hypnózy a psychózy, o níž jsem psal v předchozích článcích.

COVIDový trend č. 6: Přeřeknutí, z nichž čiší pravda

Ti, kdo pečlivě sledují vyjadřování našich vůdců (do pekel…), občas narazí na nečekanou porci upřímnosti v podobě „freudovského“ přeřeknutí. Naposledy se takto projevil generální tajemník WHO Tedros, který pronesl, že „je lepší se zaměřit na skupiny, u nichž je riziko vážného průběhu a úmrtí, než, jak vidíme, některé země používají boostery k zabíjení dětí, což není správné.“ Jak vidno, Tedrosova angličtina není bez chyby, ale smysl je dost jasný. Ten člověk přiznal, že třetí dávky „očkování“ proti covidu zabíjejí děti.

COVIDový trend č. 7: Návrhy zákonů, které by umožnily zatýkat a zavírat neočkované

Ve federálních státech New York a Washington byly předloženy návrhy zákonů, na jejichž základě by zdravotnické orgány získaly pravomoci na úrovni policie a umožnily by „nedobrovolnou detenci“ neočkovaných občanů. V případě Washingtonu by mohly „zdravotnické zásahové jednotky“ vstoupit do domácnosti občana. Označit takovéto návrhy zákonů za protiústavní a nehorázné je čirý eufemismus. Jsou ovšem v souladu s „bioteroristickým modelem“, který považuje každého za a priori pachatele; zdravé lidi za potenciálně nebezpečné nositele nákazy.

COVIDový trend č. 8: Šokující počet infarktů u sportovců

Podle tohoto článku bylo k lednu 2022 po covidové injekci postiženo srdeční zástavou 405 sportovců a 237 jich zemřelo, což nemá v historii sportu precedens. Kolik sportovců ještě bude muset zemřít (což je velmi nápadné), než si lidé dají dvě a dvě dohromady?

COVIDový trend č. 9: Další výzkum ukazuje, že očkování trvale poškozuje imunitní systém

Rostoucí množství studií varuje před nebezpečností nových DNA/mRNA produktů, klamně označovaných jako vakcíny proti covidu-19. Daily Expose v tomto článku detailně vysvětluje, jak studie prokazují, že nevakcíny ničí imunitní systém, dost možná natrvalo. Z dat německé vlády vyplývá, že plně očkovaní se na počátku tohoto roku nevyhnou získanému selhání imunity, jež se projeví tzv. omikronem.

COVIDový trend č. 10: Nezdraví byrokraté omezují práva zdravých občanů – myslí si, že toho vědí o zdraví víc

Americký ministr obrany Lloyd Austin, dvojitě orouškovaný a třikrát očkovaný, dostal covid. Australský premiér Scott Morrison brání tenisové superhvězdě Novaku Djokovičovi ve vstupu do Austrálie. Proces se táhne, ale tenista vyhrává. Profesionální sportovci stejně jako vojáci věnují mnoho hodin tréninku a bývají ve vynikající fyzické kondici. Pravděpodobnost, že někdo z těchto lidí vážně onemocní, je ve srovnání s běžnou populací velmi nízká. Přesto jim úředníci, začasté obézní a vyloženě nezdraví, diktují, co mají dělat se svým tělem (nechat si do něj vstříknout experimentální látku s odrazujícími vedlejšími účinky). Taková klauniáda! 

COVIDový trend č. 11: Význam výrazu „plně očkovaný“ se nadále posunuje

Už nějakou dobu je patrné, že být „plně očkovaný“ je  nekonečná cesta k pohyblivému cíli. Takže zatímco před pár měsíci byl plně očkován ten, kdo měl v sobě dvě dávky nevakcíny, nyní už se objevuje termín „jen základně očkovaný“. Tím je míněno, že něco chybí: booster, minimálně jeden. Termín „plně očkovaný“ se ze sdělovacích prostředků poznenáhlu vytrácí. Zatím narážíme na pojem „očkovaný třemi dávkami“ („trojočkovaný“ do newspeaku proniklo méně, než se čekalo).

Vládnoucí třída pečlivě dbá na vhodnou terminologii. Propagandistické fráze jsou přesně cíleny na postupnou změnu vnímání, nic se nenechává náhodě. Cílem je systém permanentní kontroly, v němž „být očkován“ znamená, že uděláte přesně to, co chtějí, a v takovém časovém horizontu, který stanoví. Vše přitom směřuje k systému sociálních kreditů podle čínského modelu. Dr. Fauci už oznámil, že termín „plně očkovaný“ se mění na „očkovaný dle aktuálních požadavků“ („up to date“).

COVIDový trend č. 12: Americký federální soud odmítl zrušit náboženskou výjimku z očkovací povinnosti

Toto je rozhodně obrat k lepšímu. Výjimky z náboženských důvodů byly terčem útoků už před lžipandemií. Nedávno jeden federální soudce vynesl rozsudek ve prospěch neočkovaných příslušníků Navy SEALs a zabránil Pentagonu v jejich potrestání.

O nutnosti uchovat si příčetnost v nepříčetném světě

Za ta léta jsem mnohokrát slyšel promluvy na téma důležitosti toho, jak zůstat svobodný v nesvobodném světě, a rady, jak toho dosáhnout. Nemohu než souhlasit. Dnešní doba však zašla ještě o krok dál. Nyní jde o to, abychom si uchovali duševní zdraví v šíleném světě. Mnozí lidé už pomalu začínají rezignovat a zvykat si na masovou hypnózu, která zasáhla současný svět. Klíčem je vnímat všechno to šílenství, které se vám snaží proniknout do vědomí. To není nic jednoduchého – je snadné nechat se strhnout. Nicméně stejně jako ten údajný vražedný virus je nakažlivá i příčetnost. Čím více lidí si ji uchová, tím více se bude šířit ve společnosti.

Zdroj

Napsat komentář