Co nás čeká?

Ačkoliv se některé stránky a pseuduchovní zdroje předhánějí ve vykreselování budoucnosti a tím, jak nás pan Trump ve všem osvobodí, což je součástí ukradení nebo aspoň pootočení lidského vědomí, aby nám zpříjemnili poslední chvíle, než vstoupíme do oka bouře, ve skutečnosti je situace diamentrálně odlišná a nebude to zdaleka tak jednoduché.

Chystám speciální seminář, uvidíme, na kdy to stihneme vyhlásit. Vědecká sekta v propojení s vůdci Země tomu dala název globální oteplování. V televizi už v podstatě (kromě kriminálních) filmů jiné, než apokalyptické, neběží. Na co vás asi připravují?

Podle všeho se blížíme ztrátě výkonu již cca 40% geo-magnetického pole, přičemž vše začne výrazně zrychlovat. Co to změní? Naprosto všechno! Přichází něco, čemu říkáme vymírání druhů. Každý má citlivost na kosmické záření jinou. Hovoří se hodně o včelách, ptáci zejména v zimě padají z nebe jak sestřelení. Pokud by k tomu skutečně docházelo (dochází), co by to ovlivňovalo?

– vzorce počasí (seizmickou a sopečnou činnost, atd.)

– lidskou imunitu

– spánkové vzorce, lidé se nebudou moci soustředit, ani si příliš pamatovat

– trávení potravy- hrozí samozřejmě ozáření buněk, překyselení, poškození DNa, vznik rakoviny

– problémy s GPS, kompasy a gravitaci

– Země se může naklánět a kolíbat, hvězdy, Slunce a Měsíc se objeví posunuté, nebo zcela na druhé straně (po přepolování)

– mění se složení atmosféry a podíl kyslíku, CO2 a dalších plynů

– většina technologií by byla zničena- nepůjde používat carbonová paliva a sloučeniny (plyn, ropu, benzín)

– nepůjde převést, a v podstatě ani vyrobit elektřinu způsoby, které známe

  • což by nás nemuselo zajímat, Zemi zřejmě zbombardují asteroidy (jako součást prolétající planety), nebo aspoň na zem spadlé satelity (existují-li)

Věroučitelé vás nutí věřit, že poslední velké vymírání druhů bylo před 66 milióny lety – dinosauři. Je to samozřejmě nesmysl. K vymírání druhů dochází každých cca 24 tisíc let, je to synchronizováno s obrovskou energií a velkou katastrofou. Ta je způsobena cyklicky zářením. Jak moc je do toho namočeno druhé slunce, nebo planeta – Ničitel Nibiru, která se jednou za čas vrací, zatím není příliš známo. Nicméně dávné generace předků přesně dokázaly změřit, kdy dojde k příští katastrofě. Tyto znalosti zůstaly známé již jen náboženským sektám a tzv. tajným řádům, jako jsou ilumináti, nebo zednáři vysokého stupně zasvěcení. Čeká nás období tzv. Zlatého věku. Budou to dny, kdy bude obloha obarvena do hnědo-zlaté stále častěji. Asi by úplně nedávalo smysl, kdyby to smetlo úplně všechny. Přesto se domnívám, že některé kontinenty (zejména severní Amerika) jsou v ohrožení a mohou se rozlomit a potopit. Pokud by došlo k převrácení pólů zcela, Země by zřejmě sebou trhla a to by způsobilo vylití oceánů. V tom případě by se odporoučela většina z nás. Jako vždy, doufejme, že je znovu ještě všechno úplně jinak, protože už bychom si jinak moc nebrnkli. Zároveň víme, že nic takového, jako smrt neexistuje, jen přelévání energie a forem. S jedinou výjimkou. Dojde-li k jaderné válce, nepřežily by ani duše.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 659 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář