6 snadných způsobů posílení aury

Nikki Harper

Pokud jste unavení, bez energie a motivace, možná vaše aura potřebuje nějakou podporu. Aura obsahuje vibrace vaší fyzické, emoční, mentální a duchovní energie a neustále se mění. V průběhu času, kvůli různým okolnostem či kvůli neblahému vlivu někoho v okolí se do vašich energií vkrádá negativita, která se, pokud s ní něco neuděláte, hromadí a ovlivňuje vám život i duchovní rozvoj.

Naštěstí je hned několik cest, jak si auru posílit a pročistit. Navíc je většina z nich celkem jednoduchá, tak proč je opakovaně nezařazovat do života?

1. Snažte se i na negativních věcech najít vždycky něco dobrého

Naše myšlenky jak odrážejí, tak vytvářejí naši realitu. Zní to jako klišé, ale snaha myslet více pozitivně může do vaší aury a vašeho života skutečně přivést příznivé energie. V náročných situacích to není snadné, ale pokoušejte se nacházet dobro ve všem a v každém člověku kolem. Můžete si začít vést deník, do kterého si budete zaznamenávat, za co všechno jste ten den pocítili vděk. Bylo by smutné, kdyby vám unikalo všechno to dobré, co v životě máte, a vy jste vnímali jen problémy.

2. Spřátelte se s přírodními živly

Photo wallpaper autumn, forest, trees, nature, fog, November

Být venku je pro auru moc důležité – my lidé jsme nebyli stvořeni k izolaci od přírodních živlů! Slunce a jeho světlo jsou nezbytné jak pro tělo (vitamin D!), tak pro duši. Užívejte si všech živlů, jak to jen půjde: choďte bosi po zemi, stavte si hrady z písku, ať jste v přímém kontaktu se živlem země; procházejte se v dešti, plavte venku a nechte se očistit mocí vody; zhluboka dýchejte čistý vzduch, nechte si větrem čechrat vlasy, pouštějte si draka, abyste do sebe nasáli energii živlu vzduchu; hřejte se u ohně.

3. Noste u sebe krystal

Jsou stovky různých kamenů a každý z nich má pro nás jiný dar. Co se týče posílení aury, je nejlepší křišťál a záhněda („kouřový křemen“). Ten první projasňuje auru, plní ji energií a propůjčuje optimismus, ten druhý vstřebává tíživé emoce včetně smutku a pomáhá je odstraňovat z aury. Nosit je můžete třeba v kapse nebo v kabelce.

4. Hodně se smějte

Léčivá moc smíchu není žádný mýtus. Každý to zná z vlastní zkušenosti – když se rozesmějeme, hned se cítíme mnohem lépe. Zkuste si najít více příležitostí k upřímnému smíchu, pomůže to vaší auře. Dobré je dívat se na komedie a setkávat se s kamarády. Buďte hraví a dejte svému vnitřnímu dítěti prostor, aby se vyřádilo.

5. Vykuřujte

Smudging with white sage

Bez vykuřovacích tyčinek se spirituálně orientovaná domácnost neobejde. Tyhle napevno uvázané svazečky šalvěje po zapálení zlehka doutnají a vydávají očistný kouř. Pravidelně si s nimi vykuřujte domov, ale můžete si jimi spirálově točit kolem sebe od hlavy po kotníky, čímž se škodlivé energie rázem vytlačí z aury. Ještě lepší je, když to pro vás čas od času udělá nějaký přítel, zatímco vy budete v klidu stát se zavřenýma očima. Ten rozdíl poznáte.

6. Vizualizujte si čisté bílé světlo

Sílu aury podporuje pravidelná meditace, která uklidňuje a zbavuje člověka negativních emocí. Pokud je pro vás meditovat moc náročné, stačí jednoduchá vizualizace, která bude mít na auru podobný účinek. Klidně seďte se zavřenýma očima a představte si, jak do vás temenem vstupuje čisté bílé světlo, prochází vám celým tělem a opouští vás nohama, rovnou do země. Toto cvičení trvá pouhou minutu či dvě a auře velice pomáhá.

 

Zdroj

Napsat komentář