Aktuální situace: Související převraty v Bratislavě a v Praze: Jak vyprovokovat ruského medvěda?

K té aktuální situaci mezi Ukrajinou a Ruskem snad pár vět, malé shrnutí a zamyšlení. Doufám, že to nebude mít dlouhého trvání a vše se uklidní, ale to si ostatně lidé o začátku bojů 2. světové války mysleli také.

Ani jsem netušil, jak moc velkou pravdu budu mít se svým článkem z kraje dubna.

Možná jste si všimli, jak obrovská hysterie se zvedá v politických kruzích a tím i – v Česku – v zhruba stejně velkých polovinách obyvatel kolem Ruska. Částečně to před přibližně necelými 3 roky vymysleli propagandisté z NATO. Rusko prý ovlivňuje politické dění po celé zeměkouli, dosadilo na trůn Trumpa, vliv má i v celé Evropě.

Ihned poznáte, kdo je v jakém think-tanku, co hůře, v jakém žoldu, neboť nejen Jandové, ale i mnozí další začali troubit a psát a zpívat o nebezpečí Ruska, jakkoliv to předtím dlouhé roky nikoho ani nenapadlo. A samozřejmě, podle sebe soudí i všechny ostatní. Prý Putinovi hackeři a trollové! 😀

Jistě, celé se to zkomplikovalo převratem na Ukrajině a Majdanem. Měl to být mastrštyk americké zahraniční politiky. Vměšování tak jako vždy. Podpora nevládních organizací a neziskovek, potom vyvolání problému a nalezení řešení. Podpora „opozice“, pak dokonce nějaké ty zbraně.. ono, dostat se tak blízko ruského medvěda, to je doslova sen každého stratéga. A tak zřejmě najmutí do služby servilního Gruzínce Sakašviliho, když první konflikt mezi Gruzií „napadenou Ruskem“ nevyšel, a pak jeho rozkaz speciálnímu komandu odstřelovačů na Majdanu. „Střílejte, jedno do koho!“ Dál už to znáte.. však jsme to měli při sametovém převratu stejné, jen studenta Šmída stačilo usmrtit jen jako, sametově.. následuje vždy spravedlivý hněv ulice, padl prezident, padla vláda, Ukrajina zahájila svojí cestu k „demokracii a svobodě“.

Jenže Putin se probral poměrně rychle. A aspoň Krym už Ukrajincům a NATO nepřepustil. Prostě si ho vzal „zpět“. Použil k tomu ten údajně nejlepší demokratický nástroj ever. Referendum. Něco, co mu nemohou mnozí lídři zapomenout. Přesto, že předtím stejným způsobem ne referendem, ale bombami, rozbořili a rozčtvrtili Jugoslávii. O dalších zemích ani nemluvě.

Od té doby přesunují Američané své tanky a bojovou techniku po stovkách kusů (zhusta projíždějí přes železnice Česka a Slovenska, snímky a videa jste určitě již viděli) neustále blíž plánované frontě. Jistě, sedět v Bílém domě někdo jiný, než Trump, člověk by se opravdu mohl domnívat, že poslední velká válka je na spadnutí. A jako vždy se rozhoří naplno až napadením Ruska. No, ve skutečnosti, neoconi chtěli, a moc chtějí dál, a otázkou je, jak moc má Trump pevně v ruce americkou armádu. Zřejmě ji na řemeni drží jen tak tak, zatímco ta hlasitě štěká a chce se mu vyrvat a skočit a rdousit.

Pobaltské státy ječí, že se Rusů bojí. Poláci od 2. světové války nesnášejí Rusy snad ještě více, než Čechoslováci. Jenže, čerstvě nesnášejí i Evropskou Unii a Brusel. Jediné spojenectví, které jim tak zůstalo, jsou Američané. Ti mají či měli v Evropě ještě jednoho spojence, Čechy. Tedy, za Havla. Jednou z myšlenek Klausovy vlády bylo to, že se místo Evropy začne naše země orientovat plně na USA, třeba výměnou za některé válečné základny u nás, ale nějak z toho sešlo, i díky protestům místních. A také, Američané zjistili, že by v Klausovi neměli jednoduchého a hlavně servilního panáka, tak jako třeba předtím v Havlovi. No a Zeman už vše samozřejmě dorazil. Je představitelem té staré, klasické, sionistické větve, blízké Izraeli (dnes jako první český politik promluvil v Knesetu), a paradoxně také přítel Putinův a Číny. Diplomat, šachový stratég, který ví, na jaké státníky zatlačit, kterými opovrhovat, a s kterými si podat ruce, a měnit dárky. Politik, který jako jeden z prvních rozeznal a pocítil zápach novinářské žumpy.

Jenže třeba Zemanovu víru a lásku k USA a Trumpovi americká administrativa zatím neopětuje. Z nějakých zatím veřejně ne zcela viditelných důvodů.

A Babiš? Politický přítel Zemanův, spojila je nenávist pražských kaváren a médií proti nim. A generuje jim také obří body těch českých voličů, kteří už obrovskou propagandu pražských masmédií a cinklé průzkumy veřejného mínění nepapají. Ano. Jsou zkrátka oba příliš chytří a konsistentní, než aby nad sebou nechali chásku redakčních aspergerů z Prahy zvítězit.

Pro případ opravdové války s Ruskem bylo třeba po zřejmě zinscenované rasové řeži v Jugoslávii v 99. roce upravit politické prostředí v dalších okolních zemích. V Maďarsku přes Orbána nejede vlak. Na Slovensku se hodila vražda investigativního novináře Kuciaka.  Fico, kamarád Ruska, držící středovou pozici, nakonec musel pod tlakem bratislavské ulice odejít.

V Česku se pokusily jisté síly o totéž. Když začal server Seznam kyperského multimiliardáře Iva Lukačeviče, který svou firmu za peníze kohosi v pozadí překvapivě vykoupil zpět z rukou Sorosových fondů již před dvěma lety, a jenž dosud okatě leč bez zájmu kohokoliv stranil pouze Kalouskově ekonomické skupině ve svém zpravodajském servru Novinky.cz, šikovat protiruské prorežimní novináře do nové redakce bezpohlavně a bez invence nazvané Seznam – zprávy, a dokonce od samotného Bakaly začali přecházet ti nejagilnější zaměstnanci v čele s nenávistným Jindřichem Šídlem, div že nevznikl nový Seznam – Respekt, bylo cítit, že se něco brzy semele. A taky že jo! Útok na českou vládu na sebe nenechal dlouho čekat, kdo jiný než Slonková – Kubík? Jediná novinářka, kterou prý chtěli za její psané kauzy zabít, jenže, dneska nás napadá, jak to vlastně tenkrát s tou kauzou tajemníka ČSSD a chystané vraždy vlastně bylo, že? Zemana chtěli odstřelit stejně, jako odstřelili Nečase. Ve volbách. Mysleli, že to půjde samo. Jenže se přepočítali, nasadili příliš slabého a nevolitelného Drahoše. A ministr ČSSD na černou práci, Chovanec, nakonec připravil hojně medializovanou čapí hru, ve snaze odstřelit politického oponenta tváří v tvář upadajícím preferencím oranžových pod vedením mdlého Sobotky.

Zatím se nepovedlo ani to. Ve hře jsou zřejmě energetické zájmy, rozuměj jaderné elektrárny Dukovany a Temelín a jejich dostavba v řádu mnoha set miliard, ve hře je privatizace ČEZu, poslední velká akce, kterou chce Kalouskova ekonomická skupina dokončit, rozuměj uloupit, ale také globální energetické zájmy. Kdo ovládá střed Evropy a Prahu, ovládá celý svět. Zatím ji dál pevně svírají sionisté, ovšem „hodní“ sionisté. Moc se k nim nehlásí Trump, ale to může být jen hra. Doplácí na to náš protokol, neboť se nedaří uspořádat americko-české setkání na nejvyšší úrovni.

Babiše, dalšího diplomata, který v tom za ty roky umí slušně chodit, se odstřelit nepodařilo. Převrat v Česku se nekonal. Zatím. Oba dva, tedy Zeman a Babiš, jsou z hlediska středové pozice opravdu těmi nejlepšími státníky, které jsme po převratu měli. Dokáží šlapat vodu tu na jednu, tu na druhou stranu velmi dobře.

Do toho americké ekonomické klany Rothschildů a Rockefellerů ztrácejí svoji moc. Hrozí zřícení nejen dolaru, ale celé té kapitalistické bubliny, včetně burziánských akciových trhů, té hry pro informované. Je třeba vyvolat válku. Malou, nebo větší. Už je to vše stejně jedno. Buď, anebo.

46935238_10215182331005732_5959676566727294976_n

Do Kerčského průlivu (musel jsem se podívat, kde vlastně vůbec je) vplouvají tři ukrajinské lodě s cílem vyvolat vzruch. Že po nich budou rovnou střílet, asi úplně nepočítají, ale docela se to hodí. Teď jen, aby nahrávky audio i video zdárně dorazily do zpravodajských agentur. Kola spinování války se rozbíhají na plné obrátky. Také v Česku začnou vybraní novináři zase hlasitě hýkat. Nenechte se mýlit. Jako v podstatě každé válce, i tentokrát je zase téměř všechno jinak, než je vám předkládáno.

Rusové si nenechají srát na hlavu. Kdo po nich chňápne, ten dostane přes hubu. Stejně tak i tentokrát. Evropská Unie to má jinak, kdo po nás chňápne, ten nás má. Takže z toho pak pramení i ty řeči o rozpínavosti a agresivitě Rusů. Ne, jen si nenechají srát na hlavu.

Možná už také lépe rozumíte těm obřím ukrajinským vlajkám na Václavském a Staroměstském náměstí při velkých demonstracích proti Babišovi.

Rusko je největší hrozba pro nás, Čechy, hřímají jeden po druhém jeden z vyššího velení NATO generál Pavel, nebo šéf českých tajných služeb. Rusové jsou mnokrát nebezpečnější, než teroristé! WTF? Jenže čeští čtenáři a diváci (minimálně ta důvtipnější půlka) už dávno vědí, že je to z jejich úst zcela nedůvěryhodné.

Západní Evropě se do zbraně moc nechce, už vůbec se jí nechce táhnout na východ útočit na Rusy. Je třeba nějak zvednout jejich líné zadky, stejně tak jako vojenské rozpočty. Je třeba rozdat milionům silných mladých opálených mužů, které si elity pracně za velký prachy do Evropy na vorech navozili, samopaly, a poslat je do různých koutů světa za dobrodružstvím! Němec už bojovat, nepůjde, leda Čech toužřící po hypotéce a slintající nad výplatní páskou kamaráda těšící se na cizokrajný Afghanistán. Co na tom, že se stále více českých vojáků vrací v pozinkovaných rakvích, to se tak okupantům stává přece od pradávna. Ty prachy za to stojí, nebudou přece stát 9 hodin u pásu českých montoven německých a francouzských korporací, jak íkváci.

Česká televize, Aktuálně, Seznam –  zprávy, Respekt, a mnoho dalších redakcí zas bude teď hlasitě hýkat, včetně starých i nových politiků. Na to se připravme, tak to prostě tady teď je. Ale lidé už se jim smějí. Minimálně půlka diváků, posluchačů a čtenářů. Hledají si svoje zdroje. Objevují se nové tváře autorů, či influencerů na sociálních sítích, kavárna se dostává do defenzívy už nejen na facebooku, ale změna je viditelná také na twitteru.

Aby mohli satanisté zvítězit, zachránit nezachránitelný dolar, nastolit cenzuru, a nové náboženství, potřebují válku jako koza drbání. Poslední, kdo jim stojí v cestě, jsou Slované. Poslední Slovan, který je v jedné z nejvyšších funkcí, a může s tím něco udělat, a dělá, je Vladimír Vladimírovič Putin. Jen nevěřte tomu, že chce válku, jen nevěřte tomu, že chce komukoliv ublížit.

To už chce víc krve zažít ten poslední redakční elév v ČsT v Praze na Kavčích horách. Blbost je totiž nakažlivá, stejně jako agrese davu.

 

(pozn. redakce: autor a vydavatel tohoto magazínu, jiří maria mašek, je podle Sabiny Slonkové proruský troll placený Kremlem, veškeré projevy přízně a předplatné tohoto magazínu mohou být tedy revolučním tribunálem pod vedením Jakuba Jandy a Miroslava Kalouska trestány zastřelením)

 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 839 posts and counting.See all posts by veksvetl

4 komentáře: „Aktuální situace: Související převraty v Bratislavě a v Praze: Jak vyprovokovat ruského medvěda?

    • 27.11.2018 (0:43)
      Permalink

      Marie55 – to je ta otázka. Mohou obyčejní lidé zabránit tomu o co se snaží část západních elit? Tedy té velké válce? Jak? Snad pomůže a pomáhá i to co tady Jirka napsal – že lidé již nevěří prorežimním médiím, probouzejí se a začínají vidět souvislosti a proto taky neskočili na špek antibabišovské a antizemanovské propagandě. Takže za nás (Českou republiku) je naděje. Ale co ti ostatní? Francouzi, Němci, Poláci a další národové Evropy, kteří v minulosti již do Ruska kráčeli coby válečníci? Dostanou jejich občané také rozum anebo nedostanou? Prozatím jak píše Jirka – všechno pomalu a o to jistěji spinuje k válce – malé nebo velké. Je třeba věřit sobě, věřit Čechům, kteří se probouzejí a sledovat „Znamení doby“. A třeba pak být připraveni i odejít do jiné dimenze.

Napsat komentář