Anna Mihalceva znovu o EDTA, o chelaci v rozhovoru s Radovanem

💡⏰ Byla studie z devadesátých let, že můžete způsobit myokarditidu prostřednictvím koronaviru s přidanou funkcí.

☝🏻Dr. Mihalcea: Co dělají toxické nanotechnologie v naší krvi & jak je z těla dostat ven.

📢🔴 Takže to, co jsem zjistila a o čem se mnou Karen Kingstonová diskutovala, že našla patent, že chelace EDTA je schopna rozpustit hydrogel, polymerní plasty… a já náhodou používám EDTA k dekontaminaci lidí od těchto kovů.A také dekontaminuje grafen. Zjistila jsem, že můžete vyčistit krev s intravenózní chelací EDTA ✅.

Dívala jsem se na živou krev už do 90 minut po zákroku, ale během dvou chelací vysoce kontaminovaných lidí krev vypadá normálně. A pak se stane, že lidé, kteří nebyli schopni sedět v klidu, mají deprese, úzkosti, mozkovou mlhu… vypadali jako posedlí… a během 20 minut po podání této infuze, jako by se z nich něco zvedlo.A cítí se duševně propojení, mentálně jasnější a mnohem lépe. Takže podle mých pozorování, jak tohle funguje, jsem vyvinula protokol, ale ne každý na světě má přístup k intravenózní EDTA. A víte, perorální forma a zejména lipozomální je to, co teď doporučuji, stejně jako krém… ale musíte podávat minerály a všechny výživné vitamíny. Představte si tohle. Z mého výzkumu biofyziky jsem zjistila, že naše tělo je bioelektrické. Pokud vyjmete elektřinu z baterie, budete mít zrychlené stárnutí.Takže jeden ze způsobů, jak můžete lidem pomoci, je podávání dárců elektronů. Ukázalo se, že většina antioxidantů má kapacitu dárce elektronů. 🟡Kyselina askorbová neboli vitamin C má v tomto velký význam. Takže doporučuji opravdu vysoké dávky vitaminu C, 🟢 N-Acetyl-L-Cystein, a stejně tak Dimethylglycin také doplňuje takzvané metylové skupiny. Takže ve studiích s Carnicomem jsme ukázali, že tato vlákna jsou živá. Jsou samoučící se, samoprogramovatelná, mohou se dále rozšiřovat prostřednictvím samosestavování, unášejí metylové skupiny.Metylové skupiny jsou potřebné k opravě DNA. A k detoxifikaci těla. Takže musíme vracet metylové skupiny, abychom v podstatě pomohli s tímto deficitem. Takže je toho mnohem víc, a poslední věc, kterou chci zmínit… krevní ředidla, která mnoho lékařů doporučuje, může rozpustit pouze malé drobné mikrosraženiny, které se tvoří nahromaděním fibrinu v důsledku nadměrné kyselosti z tohoto vlákna. Ale aspirin a podobné léky, nic z toho nerozpouští plast.A tak se musíme podívat a uznat problém nanotechnologie. A o tom se vůbec nemluví, ani v alternativních médií, ani u Lékařů za svobodu… nevím, jestli byli podplaceni nebo co. Ale lidé nemluví o nanotechnologii, což znamená, že nikdo nedostává něco, co by rozpustilo věci, které tvoří ty dlouhé vláknité sraženiny, které mimochodem způsobují náhlou smrt, a je to to, co balzamovači jako Richard Hirschman vytahují z lidí. Takže to je důvod, proč jsem tak neústupná v tom, když tohle všechno vysvětluji. Máme co do činění s polymerními plasty, potřebujeme udělat výzkum, jak to rozpustit v lidech. Jinak je to pro lidstvo událost na úrovni vyhynutí.

text je via profil Jana Rodu Slnka, odkud je i toto pokračování, a zdroj – původní rozhovor Anny s Radovanem Dluhým – Smithem publikoval Otevřisvoumysl zde.

Odporúča sa po vakcinácii, amalgámoch, pri autizme, epilepsii, Alzheimerovej chorobe, detskej cukrovke a iných chorobách.Chelácia (z gréckeho slova χηλή, chelè, (slov. pazúr), sa používa pri bezpečnej detoxikácii toxických kovov z tela po intoxikácii z prostredia, vakcínami (ortuť, hliník), z amalgámových plômb a pod.(Pozn.: Niektoré vakcíny su uprednostnené pre to, že neobsahujú ortuť, avšak obsahujú hliník a veľmi toxický a karcinogénny formaldehyd.)Zjednodušene, chelácia je naviazanie sa toxických prvkov na chelačné substanice a ich bezpečnévylúčenie z tela.Ťažké kovy majú tendenciu sa najviac zhromažďovať v obličkách, mozgu a v imunitnom systéme. Asi 25% populácie v industriálnom svete trpí na ťažkými kovmi zapríčinené choroby.U chorôb ako autizmus, epilepsia, Alzheimerova choroba, detská cukrovka, alergie, astmy, “auto-imúnne ochorenia” a po vakcinácii, je vysoký predpoklad zamorenia tela ťažkými kovmi, ktoré ničia imunitný system, nervové bunky a taktiež črevnú mikroflóru.V prípade spomenutých chorôb sa zvyčajne ako jedna z komponentov liečby odporúča chelácia.Keďže ťažké kovy negatívne vplývaju na imunitný system, následkom môžu byť aj iné choroby. Prítomnosť týchto kovov nie je jednoduché dokázať v krvi.Viac ako 30 rokov je zaužívaná analýza kovov a minerálov z vlasov.Protokoly chelácie sa trochu líšia. Avšak, základom sú nasledujúce komponenty, ktoré sa odporúča užívať súčasne:1. Vitamin C – ascorbic acid alebo calcium ascorbate, magnesium ascorbate, vysoké dávky podľa veku od 10 do 50 g denne2. Minerálny komplex s klinickými účinnými dávkami3. NAC – N-Acetyl-Cysteine4. MSM5. Komplexné Antioxitanty s klinickými účinnými dávkamiNa podporu očisty organizmu sa ďalej odporúča:1. Vitamín B50 komplex2. Tiamín 100 mg navyše k B50 komplexu na podporu nervovej sústavy3. Probiotiká vysokej potencie (min. 20 mld baktérií) na podporu črevnej mikroflóry4. Bio a za studena lisované:- kokosový olej na ochranu mozgových buniek- ľanový olej5. Vitamín D 50006. Silmarín – podpora a ochrana pečene7. Dostatočný prísun čistej vody, ideálne destilovanej, aspoň počas doby detoxikácie od kovov8. Dostatočný pohyb, čerstvý vzduch, slnko, sauna a pod.V prípade konkrétnej choroby, ktorá bola zapríčinená ťažkými kovmi, platia ďalšie špecifické postupy.Napríklad pri cukrovke je nevyhnutné podávanie glukózu a inzulín regulujúce komponenty ako chróm, meď, Gymnemma Sylvestre, cinnamon a pod.

Napsat komentář