Ano, opravdu se to děje – muž se na videu přiznal k vraždě 675 lidí za účelem uctění Satana

Ethan Huff

Jeden mladý muž z Ghany umístil na internet video, v němž líčí něco, co tak tvrdošíjně popírá mnoho ignorantských Američanů: aktivní uctívání Satana v moderní době.

Muž, který má z pochopitelných důvodů obličej zakrytý maskou a vypadá cirka na třicet let, popisuje, jak v posledních 17 letech obětoval odhadem 675 lidí Otci lží, s nímž má podle svých slov aktivní vztah. Jelikož se prý narodil do „plně spirituální rodiny“, je údajně Satanův kámoš skoro od narození.

Aby však o tento vztah nepřišel, požaduje po něm pekelné božstvo platby v podobě lidských životů. Většinu z těch 675 lidí, které obětoval, měly tvořit děti, které uctívači předali lékaři a zdravotní sestry, tajní členové jisté okultní skupiny.

Muž uvádí, že díky svému vztahu k Satanovi měl k dispozici 664 démonických duchů, kteří mu pomáhali páchat rozličné zlé skutky. Mnoho z nich má jména a osoby, které jsou „satansky inspirovány,“ je mohou na požádání vyvolat.

Tento muž podle svých slov rozhodně není sám. V místě, kde žije, je mnoho osob, které uctívají Satana, a to včetně takzvaných „pastorů“, kteří jsou jen Satanovi agenti v přestrojení. Kážou sice Kristovo poselství, ale ve skutečnosti mají své následovníky podvádět a klamat.

Někteří z těch „pastorů“ prohlašují, že umějí konat zázraky, ale ty buď nefungují, nebo nepřetrvávají. Jedním takovým „zázrakem“ je vytváření „léčivé vody“, která údajně léčí všechny nemoci. Někdy to dokonce zpočátku vypadá, že funguje, ale pak se nemoc vrací s novou silou.

Zmíněné video je zde:

Možná vám uctívání Satana připadá primitivní a omezené jen na Třetí svět, ale dochází k němu i zde ve Spojených státech. Snad největší a nejznámější skupina, která aktivně provádí rituální lidské oběti, je Planned Parenthood. V rámci této organizace provádějící potraty přicházejí každodenně o život nenarozené děti a jejich ostatky se prodávají za peníze.

Nyní už víme i to, že se organizace Planned Parenthood vědomě spojila se satanistickým uskupením Satanic Temple, které jí pomáhá s propagací její zlovolné agendy.

Planned Parenthood by nikdy otevřeně nepřiznala, že obětuje lidské životy k poctě svého božstva – Satana. Ale přesně to se jeden každý den děje na klinikách po celých Spojených státech, kde „lékaři“ dychtivě trhají ručičky a nožičky nenarozeným dětem ve jménu „zdraví žen“.

I John Podesta, bývalý manažer kampaně Hillary Clintonové, je uctívač Satana a ví se, že se před volbami zúčastnil zvláštní slavnostní večeře, při níž účastníci imitovali rituální lidskou oběť.

Uctívání Satana je Amerika plná – tedy pokud máte oči k vidění. Možná tu oběti Satanovi nevypadají jako v Ghaně, ale to je nedělá o nic méně hrozné.

Takhle se totiž politikové a šéfové velkých korporací dostávají na vlivná místa, která jim propůjčují velkou moc a bohatství – tyto věci svým uctívačům dává Satan, dokud mu za to platí v lidských životech.

Dokonce i dcera Hillary Clintonové se klaní Satanovi, jak dokládá její tweet, v němž přeje šťastný Nový rok Církvi Satanově. Chelsea Clintonová vše následně popřela a prohlásila, že je metodistka.

 

Zdroj

Napsat komentář