Pár komentářů k ceremonii Phillipa

PP pohřbu Phillipa jsem komentoval na facebooku, záznam zde: Mne na tom baví, jak dynastie na ty pohřby a svatby vždy vychytá to naprosté jasno, to je v Británii asi 6 dní za rok…

Každá taková velká královská událost typu svatba či pohřeb je široce medializována, jde zpravidla o satanský rituál, který má zajistit přísun energie lidských bytostí.. zejména v podobě emocí. To umožňuje královně dál držet její výsadní postavení, které prakticky jinde kromě GB už po dlouhou dobu není udržováno… Dynastie se stylizuje do jakési role ochránců prostých lidí, nic není samozřejmě vzdálenější pravdě. Naopak, energie lidí dynastie zneužívá..

Počet čestných salv je pro význačné lidi kolem 20, pro vůdce Země by jich mělo být zhruba dvojnásob…

Jiří symbolizuje boj s draky, reptiliány, katedrála sv. Jiří ve Windsoru je jeden z krycích mimikry manévrů královské dynastie.. jejich život a dílo jsou jich plné…

Obřad začíná v 14:55, královští esoterici se snaží zajistit Phillipově duši lidskou svobodu (555).. zároveň jde o sobotu, tedy planetu Saturn, jde tedy o kontakt/konflikt lidského a satanského… pokoušejí se spojit..

19. dubna v 0:01 nastupuje každoroční 13-denní období temnoty.. přechody 18.4. před půlnocí a 1.5. v poledne vytvářejí velmi silné energetické brány rovnováhy dvou základních soupeřících sil, jangu a jinu …

Bílé květiny na rakvi mají symbolizovat dětskou nevinnost 99-letého zesnulého prince. Je tam i vojenská čepice, symbol neutuchajícího boje a věrnosti monarchii…

Rakev nese 8 vojáků královské gardy.. osmička je číslo karmy,ale také nekonečna.. je úzce spojeno právě s planetou Saturn..

Česká televize spadá jako všechna západní veřejnoprávní pod globální režimní média, které jsou v moci, ano zní to divně, královské dynastie na Zemi .. i proto drží její moderátoři smutek. Nesmí si dovolit nic jiného.

Lidé do katedrály díky covidu nemohou, ceremoniáři tam místo nich rozmístili lampičky, jenž symbolizují duše věrných.. (edit, tak v této kapli jsou prý lampy takto neustále)

… zpěvy andělů (někdy známé jako sudičky) mají zajistit vlídné přijetí v Nebi.. 4 bílí andělé a 1 černý pro prince.. (černý je samozřejmě žena, dynastie je extrémně rasistická a xenofobní, ženy nemají žádné postavení.. kromě, královny, samozřejmě, jež je figurkou.. )

církevní ceremoniáři a kněží nemusí mít roušky, pozemské zákony se na ně nevztahují…

námořní důstojnická čepice symbolizuje, že je princ a královská dynastie mimo pozemské anglo-saské právo…

Kněz mluví o vzkříšení, královská dynastie však svatými a Ježíšem pohrdá, sama se pasuje na spasitele lidí… … stojí dokonce i proti Bohu .. 11/9. Jde o satanismus.

černo – bílá podlaha z kosočtverců je typická zednářská podlaha…

Řády mají vzbudit dojem, že zesnulý byl velmi udatný člověk, rytíř..

Vyznamenání na klopách členů královské dynastie mají okázale dát na odiv jejich zásluhy .. nikoliv pro britský lid, ale pro dynastii, samozřejmě..

.. některé země a části světa mají Petra pana a jeho kouzelnou flétnu, kterou oblouzní davy, britové a skoti mají dudy.. cílem je odvést slepé, hluché, spící.. údajně do Světla..… bílé ceremoniální klobouky královské gardy.. nahoře anténa a štempl..

.. před katedrálou si povšimněte zvláštní travnaté plochy.. jang a jin (3 paprsky Slunce).. v jiných centrech a zemích je jang nahražen obelisky.. symbolizují pyj.
„ředitel protokolu Ústavního soudu“, vidíte, jak moc je pozemské právo spjato a podřízeno nikoliv s občany, ale s korunou a koruně…

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 892 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář