Bill Gates vlastní podíl v Pfizeru a BioNTechu, ten druhý koupil těsně před „vypuknutím pandemie“

z HumansAreFree

Šetření odhalilo, že Nadace Billa & Melindy Gatesových je primárním sponzorem britského zdravotnického regulačního úřadu MHRA a že je též podílníkem jak společnosti Pfizer, tak společnosti BioNTech.

Regulační agentura MHRA ke 4. červnu rozšířila nouzovou autorizaci mRNA vakcíny Pfizer / BioNTech i pro děti od 12 let.

Ředitelka MHRA, dr June Raine, řekla, že úřad „pečlivě posoudil data z klinických testů, jichž se zúčastnily děti mezi 12 a 15 lety, a dospěl k závěru, že přínos očkování převažuje nad riziky“.

Nezbývá nám než žasnout, zda dr. June Raine a další vysoce postavené osoby z MHRA vůbec četly výsledky této extrémně krátké a rozsahem malé studie. Protože kdyby si ji ti úředníci přečetli, viděli by, že u 86 % dětí se dostavily následné reakce od lehkých po velmi vážné.

Testu se zúčastnilo 1 127 dětí, ale jen 1 097 jich ji dokončilo. Třicet z nich tedy po první dávce nepokračovalo. Ve výsledcích není uvedeno proč.

Tyto informace jsou mimochodem veřejně přístupné a uvedené v dokumentu americké FDA, který se nachází pod tímto odkazem (strana 25, tabulka č. 5).

O udělení nouzového svolení produktu společností Pfizer a BioNTech ze strany MHRA se nedalo pochybovat už z toho důvodu, že jistý pan Bill Gates vlastní podíly v obou firmách a navíc je  primárním sponzorem MHRA.

Nadace Billa & Melindy Gatesových odkoupila podíl ve společnosti Pfizer už v roce 2002. V září 2020 si Gates jeho cenu pojistil, když na CNBC prohlašoval, že závod ve vývoji vakcíny proti covidu-19 prozatím vyhrává očkovací látka od Pfizeru:

„Jediná vakcína, která se – pokud všechno půjde dokonale – na konci října dočká nouzové autorizace, je ta od Pfizeru.“

Nadace Billa & Melindy Gatesových rovněž „čirou náhodou“ odkoupila  podíl v BioNTechu za 55 milionů dolarů – v září 2019, tedy těsně předtím, než udeřila takzvaná pandemie onemocnění covid-19.

MHRA obdržela od nadace Gatesových v roce 2017 grant ve výši 980,000 liber za „spolupráci“ s nadací. Už to je zajímavé (a to odůvodnění!), ale tím to nekončí. Odpověď na žádost podanou podle zákona o informacích odhalila, že současná úroveň financování britské MHRA ze strany nechvalně proslulé nadace se pohybuje na úrovni tří milionů dolarů, které jsou určeny na „řadu různých projektů“ (nespecifikovaných).

Mohou Britové věřit svému zdravotnickému regulačnímu úřadu, když do něj sype tolik peněz nadace Billa a Melindy Gatesových, která také vlastní podíly ve společnostech Pfizer a BioNTech? My si to nemyslíme.

Zdroj

Napsat komentář