Borelióza a její psychosomatická podstata a projev

BORELIÓZA
Je zvláštním úzusem svádět tuto nemoc pouze na klíšťata, i když to má k pravdě přeci jen o něco blíž, než netopýr ke covidu. Boreliózu však dostávají v této době i lidé, které nic nekouslo, ani nebyli v lese. Existuje určité podezření, že zárodky boreliózy jsou zřejmě záměrně šířeny vzduchem a (chemtrailsovým) spadem.

Je zajímavé, že tato bakterie obchází imunitní systém tím, že se neváže na krevní železo, ale zejména na MANGAN. Tím ho imunitní systém příliš neumí nechat zcela a tradičně vyhladovět a v podstatě i poměrně těžko detekovat.

V homeopatii nasazujeme různé léky, jakými jsou ostrý a náhlý vpád do mého prostoru, bodnutí, nebo třeba jaterní otrava přílišným jangem. Samozřejmě i mangan kov, který psychosomaticky znamená „Zůstal jsem sám, opustili jste mne.“ Je to patologie zejména vysoce ztraumatizovaných lidí, nesoucích neúměrnou psychickou zátěž jak svého života, tak života svých rodičů. Důležitým prvkem je tam právě to opuštění a opuštění muži, tatínky, či partnery (v případě maminky pacienta). Ten pocit „já nemám někoho, kdo by mne (za)chránil“, je tam důležitý.

I na bázi fyzických dopadů jde o velkou únavu srovnatelnou s pozicí „je pro mne těžké žít, neumím už vstřebávat další data, nechte mne odpočinout!“, této pozici někdy říkáme deprese.

Pacient také potřebují vypustit toxicitu ze svého života, takže důležitým prvkem může být i jód ve všech jeho prospěšných formách. Samozřejmě, samou podstatou imunity jsou střeva, proces kvašení a tedy celá komplexní řada vitamínu B. Připomínám, že mnohé vitamíny a jejich doporučená či maximální dávka je v totalitních zemích a uskupeních typu EU v porovnání se svobodným světem vysoce podhodnocená.

V dnešní době je základem zdraví dobrá krev a její správná elektro-vodivost. Právě to je utajovanou cestou do 21. století, neboť zdraví člověka není o biochemii, ale především biofyzice, zejména tedy elektro-magnetických polích a vodivosti. Vodivost krve se obvykle uvádí jako 0,3 až 0,7 S/m (siemens na metr) při 37°C. Permitivita krve se obvykle pohybuje kolem 56 až 80, v závislosti na frekvenci elektromagnetického pole. Tyto hodnoty se však mohou mírně lišit v závislosti na metodách měření, které se používají.

Tématu vodivosti krve v elektro-magnetickém prostředí se budeme v nejbližších týdnech nadále věnovat.

(jmm)

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 851 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář