Znovu: Naléhavě potřebujeme soli, zde základní shrnutí draslíku

Obrovským žárem posledních let (plazma – Vesmír pod klenbou, Slunce, druhé Slunce) lidé vysychají. To jim mj. vytahuje soli, zejména draslík, jehož hodnoty se dostávají na kritickou míru. Nedostatek draslíku znemožňuje správnou funkci krve a srdce, tou je krevní oběh a předávání kyslíku, pokud není sůl, není elektrolyt a proudění, pokud není proudění – víření, není sůl, viz oceány.

Normy zdravotnických oeganizací jsou podstřelené o 100-10.000 % tak, abyste zůstali nemocní a bezvládní. Drogový system zdravotnictví je základní ovládací systém Matrixu na Zemi. Nedostatek soli je hlavním opěrným modulem pharma katů.

Nedostatek draslíku se může projevovat svalovou slabostí, únavou, nevolností, nepravidelným srdečním rytmem nebo dokonce křečemi. Je důležité udržovat vyváženou stravu obsahující dostatek draslíku, jako jsou ovoce, zelenina a luštěniny. To ale v dnešní době nestačí a je třeba draslík výrazně suplementovat.

Existuje také spojení mezi bolestmi hlavy, migrénami a hladinami draslíku v těle. Někteří lidé zjistili, že nedostatek draslíku může zhoršovat jejich migrény nebo dokonce vyvolávat migrény. Draslík je důležitý pro regulaci tekutin a elektrolytů v těle, a nedostatek draslíku může vést k dehydrataci a narušení rovnováhy elektrolytů, což může být jedním z faktorů spouštějících migrény.

Právě soli, s vysokým podílem draslíku, vám nasypou do žil, je to infůze, kterou kapou v nemocnici do organismu, když je dehydratovaný, anebo když moc netuší, co se uvnitř děje.

V případě nedostatku soli organismus přechází na kyselé procesy, tím zejména kvašení, aby zajistil více soli a tím tedy přežití. Zajistěte mu dostatek solí ještě dříve, než tak bude nucen učinit sám a pošle vás do alkalického nouzového stavu, ARO, acidózy.

Postupujte od velmi malých dávek, je potřeba svůj organismus pomalu přivykat na správný přísun. Při vetsich dávkách muze zacit prudká detoxikace organismu, chřipka, angína, ekzémy atd.

Optimální hladina doplňovaného draslíku se může lišit v závislosti na individuálních potřebách každého člověka. Pro dospělého člověka se obvykle doporučuje denní příjem draslíku v rozmezí 3,500 až 4,700 mg. Nejvyšší doporučená hladina doplňovaného draslíku je obvykle stanovena podle bezpečnostních limitů a zdravotních doporučení. Překročení doporučené hladiny draslíku může mít negativní účinky na zdraví, jako je riziko nepravidelného srdečního rytmu a další komplikace spojené se srdeční funkcí. Podle expertů získáváme cca 2-3 tisíce mg ze stravy. Pochybuji o tom.

Nicméně, doplnky obvykle obsahuji 40x mensi mnozstvi, tedy 100 mg. Nekdy pisou jedna, nekdy 3 tab. denne, takze je to počítáno na cca 350 mg drasliku v suplementech denne. Coz je ok. Pri dvojnásobne davce uz se nekomu muze zabusenim (zpravidla jednou) ozvat srdce. Je potreba se vsemi doplnkami zacinat postupne, v tomto pripade od te prave cca stovky mg denne, coz po nejakych 14 dnech brani uz poznate, a pak individuálně zvyšovat .

_________________________________

*Tyto statusy nenahrazují zdravotní rady. O zdraví se v případě nulové intuice a intolerance mozku raďte raději vždy s Dr. Často Tečkarem, zavolejte případně i do Brusele. Ti vás všichni velmi kvalifikovaně mohou přivést do nemocnice, či přímo zkratkou do hrobu, jen tady zasíráte vzduch.

+ Jen mezi lety 2019-2024 nelidský režim řídící prakticky celou Zemi, satansko-korporátní fašismus, zavraždil svými eugenickými pokusy na lidech oficiálně přes 17 milionů lidských bytostí jako přímý následek vakcinačních genetických úprav. Další stovky milionů lidí jsou zraněny těžce, zejména v oblasti koronárně-cévní a nervové. Desítky milionů lidí ztratily zrak, nebo možnost se hýbat.

Máte-li naopak stále pud sebezáchovy, za nová uvědomění s radostí děkujete. Zajistíte tím zároveň aspoň částečně šíření profilů, jež jsou u americké a evropske vlady na černém listu cenzury. Naše data a zkušenosti korporátní kapitalismus znemožňuje ve velkém šířit. Během covidu satanisté řídící masová média a sociální site znemožnily dostat k vám ve větším život zachraňující data a analýzy. Organické šíření zpomaluje i nyní o 90 %. Pomozte nám, prosím, svým komentem, aby se status dostal aspoň k 10 % z našich 24.000 followerů. Děkujeme!

Homeoterapie Adéla Lisická a jiří maria mašek. Jiří Maria Mašek – Cesta životem . Nové klienty pro rodovou klasickou homeopatii a homeoterapii se všemi navazujícími modely léčení přijímáme vždy jednou za 2-3 roky. Rezervaci zajišťují pořadníky. homeoterapie.jirka@gmail.com

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 853 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář