Jak se nacističtí masoví vrazi stali tahouny amerického vakcinačního průmyslu

S. D. Wells

Od konce světové války uběhlo sotva 70 let. Bohužel je faktem, že šílení vědci ze společností jako I.G. Farben, BASF, Hoechst či Dow a Bayer, kteří vybudovali plynové komory a testovali nebezpečné očkovací látky na nevinných Židech, v roce 1945 jen tak nezmizeli v propadlišti dějin, ale přesunuli se do USA, kde byli obsazeni na vedoucí místa farmaceutických a jiných korporací, které jsou v čele vakcinačního byznysu i dnes. Aspoň tucet těchto chladnokrevných zabijáků byl najat rovnou ve vězení – pouhých 4-7 let po Norimberském procesu, při němž byli seznáni vinnými z masového vraždění a zotročování.

Ke konci 2. světové války se frankfurtské budově IG Farben dostávalo ze strany spojenců nejvyšší možné vojenské ochrany před bombardováním. Proč? IG Farben byla „farmaceutická paže Hitlerova režimu“ podobně jako je dnes FDA/CDC v Americe a Rockefellerové měli finanční zájem na zachování a ovládání tohoto farmaceutického impéria, které mělo být zanedlouho katapultováno na americkou půdu. Později se ukázalo, že Hitler mohutně investoval i do Mercku a jiných farmaceutických společností.

Usvědčení nacističtí masoví vrazi se stali vedoucími pracovníky amerických chemických a farmaceutických společností

Fritz ter Meer, jenž byl shledán vinným ze zotročování a masových vražd v Osvětimi, si ve vězení odseděl jen sedm let a pak se v roce 1956 stal předsedou správní rady společnosti Bayer. Pořád věříte americkým vakcínám?
Carl Krauch, výkonný ředitel IG Farben a šéf Hitlerova odboru vojenské ekonomiky, usvědčený z těch samých zločinů jako ter Meer, strávil za mřížemi jen šest let, pak roku 1952 získal funkci předsedy správní rady společnosti BASF. Pořád máte zájem o očkování proti chřipce? A co ta vakcína proti HPV, kterou plánujete zaplatit dceři či synovi?

Vždyť je to dnes to samé průmyslové odvětví jako tenkrát, kdy chránilo a zaměstnávalo nacistické válečné zločince. To samé odvětví, které vyrábělo plynové komory – později je zakoupil koncern Bayer. Komu to tedy vkládáte do rukou zdraví svých dětí?

Dnes se americká vláda a CDC ve věci hlášení a zaznamenávání postvakcinačních problémů, komplikací a úmrtí spoléhá výhradně na výrobce očkovacích látek. To je naprostá zvrhlost – je to jako nechat vrahy, ať se u soudu sami odsoudí! Kde jsou ty kontrolní pojistky, na které se naše země spoléhá? S očkováním je dnes spojena ekonomická a politická agenda a FDA nedělá vůbec žádné vlastní testy bezpečnosti vakcín, než umožní jejich hromadné podávání veřejnosti.

Chcete si udělat důkladnou rešerši, než necháte svému dítěti píchnout nový koktejl nevyléčitelných nemocí? Poslechněte si šokující doznání expertů, kteří dříve pracovali pro výrobce vakcín, například bývalého (nyní již zesnulého) mikrobiologa zaměstnaného firmou Merck, dr. Maurice Hillemana, který přiznal, že většina vakcín, které požívají největší důvěry, je ze své podstaty smrtící (viz zde).

Dnešní vakcíny nejen že obsahují živé choroboplodné zárodky nemocí, které OPRAVDU NECHCETE DOSTAT, ale i GMO, hormony z infikovaných krav, prasat, kuřat a opic, netestované kombinace virů (jako H1N1), hliník, rtuť, emulgátory a křížené bakterie od zvířat, moskytů a nemocných lidí:

Živá vakcína proti spalničkám: (Attenuvax), vyrábí Merck. Dávají se dvě injekce: jedna v 1 roce a další ve 4 letech. Obsahuje želatinu, sorbitol, chlorid sodný, bovinní (kravské) sérum, vaječný protein a lidský albumin.

Živá vakcína proti spalničkám a příušnicím: (M-M-Rvax), vyrábí Merck. Píchá se ročním batolatům.  Obsahuje želatinu, sorbitol, chlorid sodný, bovinní (kravské) sérum, vaječný protein a lidský albumin.

Vakcína proti záškrtu, tetanu a dětské obrně: Od dvou do šesti let se píchá pět injekcí, plus po každých dalších deseti letech se doporučuje „posilovací“ dávka. Obsahuje formaldehyd, fenoxyethanol a fosforečnan hlinitý.

DTaP, IPV, HBV a Hib*: (záškrt, tetanus, dětská obrna, hepatitis typu B a haemofilové infekce typu B) dává se kojencům od 2 do 12 měsíců s podpůrnou dávkou za méně než rok. Obsahuje hydroxid hlinitý, formaldehyd a bovinní sérum.

Gardasil HPV: vakcína proti lidskému papillomaviru, vyráběná společností Merck. Podává se už devítiletým holčičkám, které má později chránit proti vzácné pohlavně přenosné nemoci. Obsahuje polysorbát 80, chlorid sodný, hliník a denaturovanou (fragmentovanou a oslabenou) formu viru.

Toxické přísady vakcín a jejich nepříznivé účinky:

 • Bovinní sérum:
  Extrahuje se z kravské kůže. Po injekčním vpravení do organismu způsobuje poruchy pojivových tkání, artritidu a lupus; též dušnost, nízký tlak, bolest na hrudi a kožní reakce.
 • Sorbitol: Syntetické sladidlo, které velmi pomalu se metabolizuje a zhoršuje chronické trávicí problémy, např. syndrom dráždivého tračníku.
 • Želatina: Získává se z kolagenu přítomného ve zvířecích kůžích. Její injekční podání zvyšuje riziko reakce na syntetické růstové hormony a infekce BSE (nemocí šílených krav).
 • Chlorid sodný: Zvyšuje krevní tlak a brání stahování svalů a jejich růstu.
 • Vaječná bílkovina: Vakcíny se připravují na vejcích (určitě ne bio). Mnoho z nich obsahuje růstové hormony, antibiotika a bakterie salmonely.
 • Thimerosal: Neurotoxická rtuť, která způsobuje autismus: v průměrné vakcíně proti chřipce je této látky 25 mcg, přičemž limit bezpečnosti určený EPA je pouhých 5 mcg. Děti, které zároveň dostávají více očkování, mohou snadno překročit bezpečný limit příjmu rtuti až desetkrát.
 • Lidský albumin: Krevní bílkovina získávaná z lidské krevní plasmy, smísené od mnoha různých dárců. Po injekčním podání vyvolává horečku, zimnici, vyrážku, bolesti hlavy, nevolnost, dýchací potíže a zrychlený tep. Po vstříknutí této kombinované plasmy může organismus postihnout ztráta buněčné hmoty; materiál může být rovněž infikovaný viry způsobujícími imunodeficienci, například SV40 a HIV, či rakovinou a hepatitidou typu B od narkomanů.
 • Formaldehyd: Silně karcinogenní tekutina používaná k balzamování mrtvol. Řadí se k nejrizikovějším látkám pro lidské zdraví. Může způsobovat poškození jater, gastrointestinální problémy, deformace pohlavních orgánů, dechovou tíseň a rakovinu. O formaldehydu je dnes též známo, že nedokáže deaktivovat virus přítomný ve vakcíně a ten se může ve své aktivní formě dostat do krve a vyvolat infekci.
 • Fenoxyethanol: Glykolether silně toxický pro nervovou soustavu, ledviny a játra. FDA varuje, že tato látka může po nanesení kosmetiky, kam se často přidává, vést ke zhroucení centrálního nervového systému, ke zvracení a ke kontaktní dermatitidě; teď si představte, co může nastat, když se vám dostane do krve.
 • Fosforečnan hlinitý: Výrazně zvyšuje toxicitu rtuti, takže pozor na „bezpečné množství rtuti“ – je silně podhodnocené. Vědci z CDC a všichni doktoři to moc dobře vědí.
 • MSG (glutaman sodný): Injekčním podáním se z něj stává neurotoxin, který vyvolává poruchy centrálního nervového systému a poškozuje dětem mozek.

Jestli vás obzvlášť těší číst si lži, otevřete si stránky vaccinateyourbaby.org, kde vám vyloží, že formaldehyd je bezpečný, protože je „přítomen v životním prostředí a je vedlejším produktem metabolismu, takže už se v lidském těle beztak nachází“. Také vás tam budou informovat, že hliník je pro vás dobrý, protože se „běžně nachází v potravinách, ve vodě, v kojenecké náhradní výživě a dokonce i v mateřském mléce“. Takže když je něco „přítomné v životním prostředí“, tak je to vlastně neškodné a vy si to můžete klidně nechat píchnout do žil. Třeba takový hadí jed, rulík zlomocný nebo plutonium…

Máte zájem o tu nejlepší alternativu, díky níž skutečně předejdete infekcím? Kupujte si bio vitaminy, minerály, antioxidanty, aminokyseliny a enzymy!

Zdroj

Napsat komentář