Brilantní ekonomická analýza: Bitcoin jako riziková operace proti globální ekonomické moci, společnostem BlackRock a Vanguard (5/5)

ZHORŠUJE SE TO

Když Paul Warburg při rozjímání o panice v roce 1907 hovořil před Bankovním a měnovým výborem, potvrdil, že byl hnací silou Aldrichova plánu na vytvoření soukromé americké centrální banky:

„V panice v roce 1907 jsem jako první navrhl: „Založme národní clearingové centrum“ [centrální banku]. Aldrichův plán [pro centrální banku] obsahuje mnoho věcí, které jsou prostě základními pravidly bankovnictví. Váš cíl musí být stejný.“

Kromě těchto přesvědčivých důkazů o skryté ruce Rothschildova vlivu a kontroly uveřejnily noviny Telegraph 31. 7. 2013 článek, v němž podrobně popisují odhalení obsažená v dokumentech zveřejněných Bank of England, týkajících se převodu českého zlata na účet BIS v Říšské bance. V článku se uvádí: „V roce 2013 se v České republice uskutečnilo několik akcí, které byly zaměřeny na nákupy a prodej bankovek:

„Dokumenty odhalují šokující příběh: pouhých šest měsíců předtím, než Británie vstoupila do války s nacistickým Německem, Bank of England ochotně předala Hitlerovi zlato v hodnotě 5,6 milionu liber – a to patřilo jiné zemi.

Oficiální historie banky, sepsaná v roce 1950, ale poprvé zveřejněná na internetu v roce 2018, odhaluje, jak BRITOVÉ za 2. světové války zradili Československo – nejen nechvalně proslulou Mnichovskou dohodou ze září 1938 (Chamberlin), která nacistům umožnila anektovat Sudety, ale také v Londýně, kde Montague Norman, excentrický, ale bezohledný guvernér Bank of England, souhlasil s předáním zlata vlastněného Národní bankou československou Hitlerovi. Stále si myslíte, že centralizovaný systém není problém?

Československé zlato bylo uloženo v Londýně na podúčtu na jméno Banky pro mezinárodní platby, banky pro centrální banky se sídlem v Basileji. Když nacisté v březnu 1939 vpochodovali do Prahy, okamžitě poslali ozbrojené vojáky do kanceláří Národní banky. Českým ředitelům nařídili pod hrozbou smrti zaslat dvě žádosti o převod.

První z nich nařizovala BIS převést 23,1 tuny zlata z československého účtu BIS vedeného u Bank of England na účet BIS Říšské banky, který byl rovněž veden na Threadneedle Street.

Druhý příkaz dával Bank of England pokyn převést téměř 27 metrických tun zlata vedeného na vlastní jméno Národní banky československé na zlatý účet BIS u Bank of England.“

Chcete-li získat více informací o historii Fedu a BIS, přečtěte si níže uvedenou citaci.

BYL COVID DALŠÍ ČESKOU KRÁDEŽÍ ZLATA?

COVID byl zkouškou shody pro nastávající ekonomický reset. Rodiny WEF Octagon vlastní celou Big Pharma.

Na to, že virus s 99,8% mírou přežitelnosti implozoval Západ sám na sebe a zničil všechny podoby svobody za méně než dva týdny. Nyní doporučuje umělé řešení, které vám přinášejí rodiny ovládané WEF. Úžasná shoda okolností. Představte si, že bychom měli na krku skutečnou, náhlou extenzivní mimořádnou situaci a krizi. Co by pak hloupě uvažující lidé dělali defaultně? Twitter?

Kdo ovládá média a co nám řekl?

BlackRock, Vanguard a WEF ovládají NBC. WEF ovládá CDC a WHO. Federální rezervní systém zavedl blokace, protože o to svět požádala ČKS. Takto se na poslušných idiotech připravuje přesun bohatství. (odkaz na technokracii)

Sovětský svaz se snažil porazit Západ. Si Ťin-pching si to prostě koupil pomocí reklamy na MSM. WEF, WHO a CDC to pomohly zařídit. Ještě tomu nevěříte?

Čínská komunistická strana zatajila před světem životně důležité informace a Světová zdravotnická organizace se rozhodla raději konejšit, než jednat, čímž umožnila, aby se virus rozšířil po celém světě

Prosinec 2019 – leden 2020: Vedoucí představitelé ČKS o koronaviru vědí, ale podnikají agresivní kroky, aby jej před veřejností skryli, včetně zadržování lékařů, kteří před virem varovali, a cenzury médií o viru.

 1. prosince 2019: Lékaři ve Wuhanu hlásí zdravotnickým úředníkům pozitivní testy na „koronavirus SARS“. Podle předpisů WHO je Čína povinna tyto výsledky nahlásit do 24 hodin. Čína o výskytu nákazy neinformuje WHO.
 2. prosince 2019: Představitelé WHO v Ženevě se dozvídají o zprávách médií týkajících se propuknutí nemoci ve Wuhanu a nařizují čínské pobočce WHO, aby provedla šetření. Tchaj-wan informuje WHO o přenosu nákazy z člověka na člověka, ale údaje nejsou zveřejněny na platformě WHO pro výměnu dat.
 3. ledna 2020: Úředník zdravotní komise provincie Hubei nařizuje společnostem a laboratořím, které již určily, že nový virus je podobný SARS, aby zastavily testování a zničily stávající vzorky.
 4. ledna 2020: Wuhanský virologický institut (WIV) dokončuje sekvenování genů viru, ale čínská lidová strana sekvenci nesdílí ani neinformuje WHO.
 5. ledna 2020: Čínská národní zdravotní komise nařizuje institucím, aby nezveřejňovaly žádné informace týkající se „neznámé nemoci“, a nařizuje laboratořím, aby vzorky předaly národním institucím kontrolovaným ČKS nebo je zničily.

Polovina a konec ledna: Navzdory tomu, že ČKS o viru věděla, povolila masivní cestování v rámci Číny i do zahraničí během Svátků jara (odhaduje se, že během 40 dní proběhly 3 miliardy cest) a ve Wuhanu se konala slavnostní hostina, při níž více než 40 000 rodin jedlo ze 14 000 jídel.

11.-12. ledna 2020: Poté, co výzkumník v Šanghaji vypustil na internet sekvenci genů, předala ČKS WHO informace o sekvenci genů WIV, která byla dokončena o 10 dní dříve. Šanghajské laboratoři, v níž výzkumník pracuje, je nařízeno uzavření.

 1. ledna 2020: Zdravotnické úřady ve Wuhanu prohlašují, že koronavirus se nepřenáší z člověka na člověka. Toto hodnocení zveřejnila WHO téhož dne na Twitteru. Podle tajných dokumentů, které získala agentura Associated Press, je Si Ťin-pching varován nejvyšším čínským zdravotnickým představitelem, že dochází k pandemii. To ho nezajímalo, protože má prostřednictvím WEF plnou kontrolu nad západními médii. WEF a ČKS mají nyní hluboký vliv ve Washingtonu, protože FBI a CIA jim pomohly získat moc při posledních volbách prezidenta.
 2. ledna 2020: Mise WHO v Číně připouští některé důkazy o přenosu nákazy z člověka na člověka.
 3. ledna 2020: Poté, co se výbor pro mimořádné situace rozchází v názoru na to, zda vyhlásit stav ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu (PHEIC), se generální ředitel Tedros rozhoduje, že to neudělá. Toto zpoždění přispělo k tomu, že se regionální epidemie změnila v pandemii.
 4. ledna 2020: Čínská lidová strana zavádí ve Wuhanu celoměstskou uzávěru. Než však uzávěra vstoupí v platnost, opustí město odhadem 5 milionů lidí. Uzavírky nefungují proti koronaviru, ale jsou docela dobré na odstavení ekonomiky.
 5. ledna 2020: Tedros ze Světové zdravotnické organizace chválí reakci ČKS na virus a říká, že její transparentnost byla „velmi působivá a nad rámec slov“ a že ČKS „vlastně nastavuje nový standard pro reakci na epidemii“. LOL
 6. ledna 2020: Týden poté, co to Tedros odmítl, vyhlašuje stav ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu. LOL

Únor 16, 2020: Úředníci WHO a ČLR zahajují devítidenní „Společnou misi WHO a Číny k problematice koronavirových onemocnění 2019“ a cestují do Číny, aby prozkoumali ohnisko a původ COVID-19. Mnozí členové týmu, včetně nejméně jednoho Američana, nesměli během cesty navštívit Wuhan.

 1. března 2020: WHO oficiálně vyhlašuje epidemii COVID-19 za pandemii poté, co 114 zemí již nahlásilo 118 000 případů, včetně více než 1 000 případů ve Spojených státech.

Pokud si nemyslíte, že všechny tři složky vlády jsou zkompromitované, pak vám musela uniknout níže uvedená zpráva z SCOTUS z tohoto týdne o otroctví.

V Deklaraci nezávislosti se říká: „Je právem lidu změnit nebo zrušit“ vládu, kterou ovládaní považují za zneužitelnou. Blížíme se k této skutečnosti. Vidím, jak se nyní ve světě kolem nás rozvíjí právní případ. Dovolili jsme vládě a jejím zástupcům příliš velkou moc při kontrole našich životů.

Odpověď: Nakupte si hodně BTC. Budou vytvářet FUD, abyste se báli ho koupit. Nepřestávejte plnit svůj záchranný člun. Váš život může brzy záviset na kritickém myšlení. Nekupujte žádné BTC přes telefonní zařízení a nikdy je neukládejte do peněženky telefonu.

Bitcoin je hard fork zlata. Potřebný upgrade systému, který zajistí odolnost vůči státu a decentralizaci. BTC je vakcína proti moru, který je nyní u moci v bankovním systému.

Historie lidstva je příběhem evoluce, která je vedlejším produktem entropie. Všichni stále podléháme zákonům fyziky a času. Hra spočívá v hromadění a uchovávání co největšího množství energie. Fiatové peníze nejsou skutečné peníze. Pokud si myslíte, že papírové dolary = bohatství, pak si zasloužíte to, co přijde.

Nikdy nedosáhnete klidu, dokud kolem sebe budete mít lidi, kterým nemůžete věřit.

CITACE

 1. https://www.telegraph.co.uk/finance/bank-of-england/10213988/Never-mind-the-Czech-gold-the-Nazis-stole….html
 2. https://divinecosmos.com/davids-blog/995-lawsuit-end-tyranny/

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 892 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář