Bunkr do každé rodiny, nabádá ex-šéf českých zpravodajců. Rozhodly se USA po Ukrajině obětovat také Polsko, Slovensko a Česko? Česko se připravuje na válku. Nebo na přírodní katastrofy obřích rozměrů..

To, že potřebujete domů na zahradu bunkr, jste až dodnes nevěděli. Až do tiskovky bývalého šéfa tajných služeb.. Jo, Šándor jede byznys… jednoduchý úkryt pro konec světa, tedy válku a závaly při zemětřeseních a rozpadech domů.. OMG. Ale budete-li číst pod tím, USA se snaží celou dobu uplatit východoevropské vlády, aby se samy zničily.. tedy, vyprovokovat Putina, aby Rusko zaútočilo i na Polsko, Slovensko a ČR. Jsme další na řadě. #jsmenakonci

Poté, co masmédia zjistila, o co jde, přímý přenos tiskovky zastavila. (Prima)

Je to byznys, něco jako vakcíny. Politici, zpravodajci a novináři zešíleli. Nicméně, Šándor není hloupý, a to, že dostane nových 6 nebo 7 nul na konto asi není to hlavní.. spíš se nám snaží touhle maškarádou něco předat, sdělit. Ten vzkaz zní jasně: Připravte se! Ano, od českých věrozvěstů je to poprvé a je to divné..

Vrabci šuškají po střechách, že možná i ČR se blíží do války. Svědčí o tom nejen nové směrnice železničárům o časových limitech dostavení se do práce při válečném stavu.

Samozřejmě, další možností je přírodní katastrofy obřích rozměrů. Již dlouhé roky upozorňuji, že vzhledem k současné kosmické pozici mohou dříve či později vanout větry 300 km, viz zejména druhý díl mé knihy Apokalypsa v přímém přenosu. To je samozřejmě situace, kdy by většina budov byla vážně poškozena, problém začíná náš svět mít již při poloviční rychlosti.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 889 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář