První vědecké vlaštovky začínají zpívat: Lidstvo již klimatickou změnu nejspíš nezvládne, na Zemi do 13 let skončí, ze Země bude časem vyprahlý Mars

Dovolte mi ještě sdílet toto. Jistě, byl jsem ve svých knihách 2012 optimističtější, ale připouštěl, zejména v 2. díle nazvaném Apokalypsa v přímém přenosu, že tohle může být konec a žijeme poslední roky. Nejspíš tedy bude.

Některé odhady: Do 5 v nejhorší, do 10 ve střední a do 20 let v nejoptimističtější variantě tady již lidstvo nejspíš nebude. Tedy, 99% lidstva. V podzemí jsou připraveny bunkry pro pár milionů elit, přežijí půl na půl ti nejhorší z nás, tedy ti nejbohatší, spolu s pár génii a genetickými programy rozvoje po Události, berou s sebou hodně dětí. Vy si ty poslední roky ještě užijte, seč vám bude stačit dech! A pamatujte, smrt jako taková neexistuje, jen přesun energie. A náš Matrix je nejspíš stejně jen počítačová simulace….

Do roku 2036 přijde Země podle tohoto vědce o atmosféru.

To, co říká Egon Cholakian , má hlavu a patu a je to reálné.

Zároveň musím říci, že Tvořivé společnosti, která je do toho všeho také někde namotaná, nevěřím.

Zároveň principy katastrof jsou zřejmě jiné, neboť žijeme jinde, než na kulaté Zemi. Ve hře jsou zřejmě plazmatické typy elektřiny a voda z povrchu planety, nad kopulí/nebesy, jsme podmořským světem.

Stále se domnívám, že bychom se mohli spojit. Stále se domnívám, že to není možné, protože to satanisté v čele lidstva neumožní, budou lhát a těžit ve svůj prospěch až do konce.

Takže, pro vás asi stejně stejně nic nového. Nicméně, užijme si to.

Co si o tom myslíte vy? (jmm)

Naléhavá výzva vedoucím představitelům všech zemí, světové vědecké komunitě a celému lidstvu!Egon Cholakian, vědec z NASA a CERNu, přední odborník na problematiku změny klimatu a národní bezpečnosti, bije na poplach! Ve svém projevu poukazuje na zjevná fakta o dramatických globálních změnách klimatu na Zemi, o exponenciálně narůstajících klimatických katastrofách a anomáliích po celém světě, které mohou v příštích letech přivést naši planetu k bezprostřední zkáze.

Egon Cholakian naléhavě vyzývá k organizování kolektivního interdisciplinárního výzkumu klimatu těmi nejlepšími vědci. Zdůrazňuje, že tato problematika je naléhavá a nesmírně důležitá pro záchranu veškerého života na naší planetě!Egon Cholakian je odborník na mezinárodní daňové právo a částicový fyzik, lobbista v Kongresu USA a Bílém domě, člen projektového týmu Future Ring Collider v laboratoři CERN a uživatelské skupiny National Laser Thermonuclear Reaction Facility v Národní laboratoři E. Lawrence Livermore. Lektor, člen Mezinárodní asociace vzdělávacích pracovníků v oblasti zpravodajských služeb (International Association of Intelligence Educators).V současné době je federálním lobbistou na Capitol Hill a registrovaným zahraničním agentem na americkém ministerstvu spravedlnosti. Celkem Egon Cholakian spolupracoval se čtyřmi americkými prezidenty. Egon Cholakian se ve své současné činnosti zaměřuje na otázky týkající se změny klimatu a národní bezpečnosti.

➡️ Toto video zveřejňujeme na našem kanálu, protože obsahuje nesmírně důležité informace o řešení klimatické krize, která se týká přežití celého lidstva.Video je použito na základě veřejného povolení k volné reprodukci a šíření zveřejněného na zdrojových webových stránkách http://earthsavesciencecollaborative.com

odkaz vede do fcb

Napsat komentář