Chirurg, který operoval oběť očkování proti covidu říká: „nic takového jsem v životě neviděl“

(Natural News) Osmnáctiletá Italka Camilla Canepa (na titulním snímku) si nechala během očkovacího „dne otevřených dveří“ v ligurském městě Sestri Levante píchnout vakcínu AstraZeneca. Stejně jako ostatní mladí lidé přišla na injekci s nejvyšší pravděpodobností proto, aby se vyhnula šikanujícím opatřením, dostala Zelený pas a mohla chodit na festivaly, cestovat a tak dále.

Netušila, co neblaze proslulá očkovací látka, která je v Itálii sice schválena pro všechny dospělé, ale doporučuje se jen šedesátníkům a výše, udělá s jejím tělem. Za své rozhodnutí dívka zaplatila životem.

Týden po injekci, 3. července, byla pro silnou bolest hlavy přijata na pohotovost nemocnice ve městě Lavagna. Po prvním CT skenu, jenž neukázal nic patologického, byla propuštěna do domácího ošetřování.

Když však bolesti neustávaly a horšily se, musela do nemocnice znovu. Nový snímek CT odstartoval horečnou aktivitu – dívka byla ihned přepravena na operační sál kliniky v Janově.

Operoval ji prof. Gianluigi Zona, primář neurochirurgického a neurotraumatického oddělení nemocnice sv. Martina. Ke komplikovanému případu ho přivolal neurochirurg ve službě, dr. Alessandro d’Andrea.

Prof. Zona posléze uvedl, že „nikdy neviděl mozek, jenž by byl postižen tak rozsáhlou a vážnou trombózou“.

Dica 33 light, emorragia cerebrale: quando si interviene chirurgicamente?,  Genova

K samotné operaci uvedl: „Rozhodli jsme se provést dekompresní kraniotomii, při níž se otevře lebka, aby došlo k uvolnění vnitřního tlaku.“

„Všechny žilní splavy byly blokovány krevními sraženinami, což je něco, co jsem za těch mnoho let, kdy vykonávám svoji profesi, neviděl. Pokud nevíte, co je žilní splav, zkuste si představit řeku, jak teče středem údolí, kde se setkává několik toků. Když se na řece postaví přehrada, řeka ‚oteče‘, přítoky už nemohou odvádět vodu a tlak roste.“

„Nejsem virolog, epidemiolog ani koroner, ale po tom, co jsem viděl v hlavě té dívky, mohu říci, že tu stojíme proti něčemu nenormálnímu.“

Vyšetřovatelé pověření prokurátorem janovské oblasti nejprve obdrželi od lékařů zprávu, že dívka trpěla dědičnou autoimunitní trombocytopenií a v důsledku toho i chronickým nedostatkem krevních destiček, kvůli čemuž byla pro ni konkrétně vektorová vakcína nevhodná. Rodina však trvá na tom, že dívka byla zdravá, netrpěla žádným chorobným krvácením ani obtížným hojením ran a že se jedná o jakýsi zastírací manévr. Rodiče si najali právníka a rozhodně nenechají zcela zbytečnou smrt své dcery jen tak vyšumět. Na výsledky pitvy se čeká.

Camillin případ vzbudil pochybnosti v mladých lidech, kteří jsou nyní terčem očkovací propagandy.

Zdroj

Napsat komentář