David Icke k aktuálně-politické situaci a o událostech v Sýrii (1/2)

(ve videu z minulého týdne David Icke hovoří o aktuálních událostech, následuje přepis první poloviny)

https://www.youtube.com/watch?v=TTVNK8JmoG4

Byl to seznam zemí – přichystali ho v září 2000. O jeho obsahu bylo rozhodnuto dlouho předtím. Uveden na něm byl Irák, Libye, Sýrie, Libanon, Írán, Súdán, Severní Korea; tam všude měla proběhnout změna režimu za pomoci několika zinscenovaných válek. Dokument, v němž byly tyto země uvedeny, také hovořil o posunu směrem k demokratizaci či změně režimu v Číně. Ti lidé, kteří sepsali tento seznam – Projekt pro nové americké století – se dostali k moci spolu s Bushovou administrativou na počátku roku 2001.

Krátce poté si odškrtli Irák, pomocí příšerné operace pod falešnou vlajkou zorganizované zpravodajskou a vojenskou komunitou v září 2001. Takto získali záminku ke vpádu do Afghánistánu a pak postupně do ostatních zemí na seznamu. V roce 2003 lhali o zbraních hromadného ničení a odškrtli si Irák. Pak si další vlády na obou stranách Atlantiku mohly odškrtnout Libyi a předpokládaly, že podobně si budou moci zatrhnout i Sýrii – že to nebude trvat déle než zbavit se Kaddáfího v Libyi. Díky Rusům, kteří přišli podpořit prezidenta Asada, se tak nestalo. A tak teď propadají zoufalství. Plnění plánu se opožďuje, Sýrie už měla být dávno vyřešená a oni by se rádi posunuli k té nejcennější kořisti v oblasti Středního východu, což je Írán. (což je také důvod, proč poslední dobou o Íránu tak často slýcháme.)

Teď se děje to, že Spojené státy se zoufale pokoušejí najít záminku k přímému vojenskému útoku na Asadův režim za účelem jeho svržení. Proto došlo k chemickým útokům a my tedy musíme „zachránit ty lidi“. Dále je nutné útočit na syrské letectvo a na příznivce Asadova režimu (což Spojené státy poslední dobou dělají) v naději, že dojde k odplatě a Spojené státy budou moci říci, že byly napadeny, a otevřeně zaútočit. Hersh cituje ve svém článku o chemickém útoku jednoho ze starších Trumpových poradců: „Nikdo neznal původ těch fotografií toho chemického útoku, nevěděli jsme, co je to za děti a jak přišly k těm úrazům. Sarin – což je plyn, který k tomu měl být použit – se velmi snadno identifikuje, protože se váže na barvy, a tak by stačilo odebrat pár vzorků barev. Věděli jsme, že tam byl nějaký mrak a věděli jsme, že ublížil lidem, ale nelze jen tak učinit závěr, že Asad před OSN schovával sarin, protože ho chtěl použít. Takový myšlenkový skok nelze udělat, pokud nepotřebujete naléhavou záminku k likvidaci Asadova režimu. Prezident uviděl snímek otrávených malých holčiček a řekl, že to bylo asadovské zvěrstvo. Dělat ukvapené závěry je pro lidskou povahu typické, ale zástupci rozvědek se neozvali – nikdo z nich neřekl ‚pokud budete data interpretovat tímto způsobem, tak odcházím‘ – to ale možná měli!“

Poradce tu mluví o ospravedlnění útoku raketami Tomahawk, šlo přece o trest za smrt krásných malých dětí. Ale co všechny ty krásné malé děti, v šokujících počtech zabité a zmrzačené Spojenými státy a jejich útoky na Středním východě od roku 2000, kdy se na světle světa objevil seznam zemí určených ke změně režimu? A co všechny ty věci, které se dennodenně dějí v Jemenu, kam Británie a Amerika dodávají zbraně? To pokrytectví je neuvěřitelné. A když Hersh píše o tom, jak se prezident Trump rozhodl k tomu útoku Tomahawky, protože viděl fotky a hned se rozhodl, co bude dál – ten útok by nebylo možné zrealizovat, kdyby k tomu nedali svolení takoví lidé jako ministr obrany Mad Dog („Vzteklej pes“) Mattis. Toto všechno bylo naplánovené. A Hersh píše, že 39 ze stovky největších amerických novin (včetně NY Times, Washington Post a Wall Street Journal) publikovalo úvodníky podporující útok na Sýrii, založený na lži. Možná si vybavujete, co ráno po tom útoku řekl moderátor CNN Fareed Zakaria, který byl vůči Trumpovi dosti kritický: „Myslím si, že včera se Donald Trump stal prezidentem Spojených států – myslím si, že to byl velký okamžik.“ Jojo. Bombardování lidí – obvykle hnědé kůže – na základě lží je samozřejmě přesně to, co prezidenti Spojených států dělají.

Teď tu tedy máme dvě tvrzení o Asadových útocích na obyvatele pomocí chemických látek. Žádné z nich nemá oporu v jakýchkoli důkazech. Neproběhlo ani žádné pořádné vyšetřování, protože když příliš zblízka (nebo aspoň nějak) zkoumáte lež, ukáže se, že je to lež, což je to poslední, co byste chtěli. A tak ji prostě pořád opakujete a opakujete a opakujete a přitom tvrdě jdete za svým cílem. To má velkou souvislost s jiným příběhem tohoto týdne. Dopady Hershova článku doznívají a najednou tu máme varování, že Asad plánuje další chemický útok. Takže krátce poté, co v důsledku lži vypálili 59 raket, přichází další fáze. Takhle to funguje. Zavalte veřejnost lžemi a aspoň některým se uvěří.

Musíme nejen začít být skeptičtí k tomu, co tihle lidé říkají – my musíme mít vždycky na paměti, že valná většina toho, co nám předkládají, už ani není překroucená pravda, ale naprostá lež. Výmysly používané jako záminky k činům, které chtějí provést. Tohle je tedy ta poslední: „Bílý dům varuje prezidenta Bašára al-Asada a jeho armádu před vysokou cenou“ …hmmm, to je machovské, typické Spojené státy… „kterou budou muset zaplatit …   Spojené státy tvrdí, že jsou v běhu potenciální přípravy na další chemické útoky. Americká administrativa prohlašuje, že jejím cílem je eliminovat Isis.“ To je samozřejmě to poslední vzhledem k tomu, že ji Spojené státy stvořily, a to z mnoha důvodů. Jeden z nich je odstranění Asada, v čemž jim udělalo Rusko čáru přes rozpočet, a proto propadají takovému zoufalství.

Ten chlapík, který oznámil tuhle informaci o přípravách na další chemický útok, je tiskový mluvčí Bílého domu Sean Spicer, jeden z těch absolutně prázdných lidí používaných ke komunikaci s médii, kteří lžou, jak když tiskne, nebo spíš opakují lži, které dostanou. Tenhle člověk tedy prohlásil to o těch přípravách na další chemické útoky s tím, že „jejich důsledkem by pravděpodobně byla masová vražda civilistů včetně nevinných dětí. Přípravy jsou stejné jako ty, které režim prováděl před chemickým útokem 4. dubna 2017.“ Hlavně nepřiznat, že o tom dubnovém chemickém útoku chybí důkazy, stačí jen opakovat! To je výborná metoda kontroly mysli a manipulace vnímání – opakovat lež tak často, jak to půjde. A důkazy, že probíhají nějaké přípravy? Nula. A proč by Asad – v případě, že by skutečně provedl ty dva minulé chemické útoky – dával těmhle psychopatům záminku k tomu, o čem ví, že to je celou dobu cílem, totiž sesadit ho a zničit Sýrii a vnutit jí jejich režim? Žádné důkazy, nic. A ještě něco. Když jsem mluvil o Spicerovi, označil jsem ho jako bezduchého, prázdného (vacuous). Totéž by v ještě větší míře mohlo platit pro americkou ambasadorku při OSN Nikki Haley, která řekla, že za veškeré další útoky na syrský lid bude přičítána vina Asadovi, ale také Rusku a Íránu, které ho podporují v zabíjení vlastních lidí. Kdykoliv ji vidím, říkám si, jestli její máma ví, že není doma – vždyť je to dítě! A přesto je to mluvčí OSN, zastupující Vraždu s.r.o..

USA také provádějí nálety na údajné íránské pozemní síly. V červnu sestřelily provládní drony a také údajný íránský dron, k tomu i syrský letoun. Írán je na seznamu a oni tam chtějí, proto z toho dělají vážnou věc a chtěli by, aby se Sýrie nebo Rusko pořádně zakously do návnady, aby mohl začít pořádný konflikt. Když se podíváme na režimy v západních zemích ve vztahu k tomu, jak se odškrtávají položky na tomto seznamu, vidíme, jak tam celou dobu působí „skrytá ruka“. Nejdříve jsme tu měli Bushe a Blaira, kteří lhali o zbraních hromadného ničení a vybrali si – a odškrtli – Irák. Pak jsme měli Obamu a Camerona – jiná část plánu, jiní lidé –  a ti odškrtli Libyi a doufali, že zvládnou ještě Sýrii, přinejmenším tam vyvolali konflikt, a teď tu máme Trumpa („Trump je outsider, on je jiný“), který pokračuje se Sýrií a cílí rovněž na Írán. Samozřejmě je na seznamu i Severní Korea, o té už jsme toho slyšeli spoustu, a o Rusku také. Takže ať se do Bílého domu dostane kdokoli, pod kontrolou to má vždycky ta samá skrytá moc a totéž obecně platí i pro hlavní města většiny západních zemí.

Poté, co Washington obvinil Damašek, že chystá další chemický útok, se zintenzivnily lety amerických špionážních letadel nad syrským územím. Mezitím je americká letadlová loď USS George HW Bush – jak případné, pojmenovaná po pedofilovi a psychopatovi – na cestě k izraelskému přístavu Haifa. Pozorovatelé letového provozu v regionu zaznamenali v průběhu minulého týdne přelety tří typů amerických špionážních letounů nad syrským územím. Všechny tři letouny byly aktivní v úterý, kdy Bílý dům veřejně prohlásil, že syrská vláda připravuje chemický útok, a varoval Damašek, že zaplatí vysokou cenu, pokud k útoku dojde. Mezitím izraelská média informovala, že americká letadlová loď poprvé od roku 2000 navštíví Izrael; v haifském přístavu pobude USS George HW Bush podle izraelských novin čtyři dny, počínaje prvním červencem. „Na lodi je posádka o počtu 5700 osob a dále asi 90 letadel, která jsou od ledna nasazována v Perském zálivu za účelem podpory boje s Islámským státem.“ (Jasně, to je hlavní motivace.) Co se děje ve skutečnosti, je to, že co se týče množství zbraní a počtu vojáků, obojí v regionu a zejména v okolí Sýrie neustále roste, protože chtějí, aby se to rozjelo. Ne proto, že je to nutné, ale v rámci jejich vlastní agendy světové transformace. Jestli chcete nějaký příklad míry absurdity, proti které stojíme, tak ve středu zástupci USA naznačili, že jejich hrozby přesvědčily Damašek, aby ustoupil od plánů na chemický útok. Fakt bych si to rád vymýšlel, opravdu. James „Mad Dog“ Mattis se na cestě do Bruselu na setkání NATO vyjádřil, že „to vypadá, že naše varování vzali vážně, protože to neprovedli.“ Takže nejdřív lžete o Asadových přípravách na chemický útok, a když se to nestane, protože se to nikdy stát nemělo, jelikož jste lhali, řeknete, že „protože jsme ho varovali, že zaplatí vysokou cenu, neudělal to.“ Oni si myslí, že lidstvo je pitomé tak, že to slovy ani nejde vyjádřit. V mnoha případech je to pravda, ale bohužel pro ně to teď celé začíná docházet stále většímu počtu lidí.

-pokračování-

Napsat komentář