Dělá to Měsíc, už to vědí také..

Vcelku nenápadná zpráva. Vědci zjistili, že to dělá Měsíc. Spouští výraznou seizmickou činnost, a to zejména na úplněk a nóv. Ano, tak už to vědí také.. Tedy, už „se to ví oficiálně“.

tak_uz_mesic

Ano. Je to nyní tak prosté a zároveň to bylo nesmírně těžké zjistit. Když jsem před mnoha a mnoha lety, možná někdy kolem roku 2005, začal zkoumat, proč je mi některé dny výrazně hůře, nakonec jsem se po řadě měsíců dostal až k věcem nepozemským, a to k pozici Měsíce. Začal je zkoumat. Úplněk, nóv, a pak další posun s objevem severní a jižní deklinace, což je úhel náklonu nad severní a jižní hemisférou, kde se Měsíc kýve. Začal jsem počítat, sledovat a zapisovat si, co která pozice Zemi a pozemšťanům přináší. A začal o tom psát. Začal připravovat svůj meteorologický kalendář s hlavním důrazem na sledování Měsíce. Díky němu jsem, jak se ukazuje, s přesností až 80% sto určit počasí, resp. jeho velké zlomy, ochlazení a oteplení, velmi zhruba na mnoho let dopředu. Zařadil jsem se tak k největším badatelům na Zemi..jakkoli jsem bádal v tichu, mimo reflektory pozornosti široké veřejnosti a masmédií. Bádal jsem jen se svými čtenáři na OSUDu, později na Věku Světla, a pro své facebookové auditorium. Nobelovu cenu za to asi nedostanu. Ono totiž.. Měsíc je z pochopitelných důvodů poněkud citlivé téma, víme?

Víte, ty „osvícené myšlenky“ a převratné závěry a vynálezy většinou přicházejí do jemných polí Země v clustrech. To znamená, že to chybá více lidí naráz, pokud jsou správně naladěni. Někteří pak ideu rozvinou více, někteří méně, někteří si neuvědomí, o co vlastně jde.

Hledal jsem o všem samozřejmě na internetu, ale mnoho věci jsem tam před těmi 12 lety nenacházel. A tak postupoval se svými výzkumy dál osamoceně. Velkou podporu mi pak, zcela nečekaně, podal jeden z mých přátel, učitelů a čtenářům OSUDu dobře známý Achaia, který mne do světa duchovna vlastně tak trochu po dlouhé roky uváděl. Při jedné z debat na to přišla řeč, a on si vzpomněl, že jeho tatínek právě vrámci nějakého výzkumu u jakéhosi Ústavu v dobách těžce socialistických, který měl pomáhat bezpečnosti v hornictví a byl pak nakonec snad zapomenut, snad utajen, pracoval právě na vlivu slapových sil vycházejících i z naší (umělé) oběžnice na stlačování a roztahování podloží a zemského jádra vůbec. To už jsem věděl, že jsem správně.

To, že se mi pak někteří esoterici či i ilumináti vysmívali, jejich posměšné poznámky „Ten Tvůj Měsíček, Luníček, Jirko!“ mne už nemohlo odradit. Věděl jsem své. Nemohla o tom být mýlka. Má tehdejší přítelkyně Monika mé závěry také bagatelizovala. „Kdyby Tě někam zavřeli do baráku a neměl jsi přístup ke kalendáři či internetu, a nevěděl, jaká je zrovna pozice Měsíce, nevíš a necítíš nic.“ No, mýlila se velice, křivdila mi převelice. Ona to, stejně jako 99% lidí, tehdy nevnímala. Já ale vnímal všechno. Nemohu za to, že mám tak citlivý systém těl, nemohu za to (no, částečně mohu :-), že jsem jiný, odjinud!). Vnímám mnohé, co ostatní ne. To mi samozřejmě způsobuje mnoho těžkých chvil, ale také umožňuje bádat nad věcmi, které si sám mohu měřit, ověřovat..

A tak to víme. Měsíc nyní svými elektromagnetickými silami – to minimálně – způsobuje seizmickou činnost na Zemi. Země se otřásá díky statické elektřině z propojených polí geomagnetického pole Země a měsíční statické elektřiny. Ovšem, způsobuje toho mnohem víc. Zejména ve středových oblastech (takových, jako je náš střed Evropy) výrazně ovlivňuje počasí, nebo náladu a psychiku lidí.. Může Měsíc vyhodit do vzduchu velkou zbrojovku, či sklad munice? Ano, může a uvidíme to v dalších měsících a letech čím dál častěji. Proč se vlastně počítá ten základní čas naší civilizace hlavně podle Měsíce?

Zatím manipulace a propaganda běží naplno a tak došlo k umělému spojení Měsíce, nesmírně agresivní jangové, mužské, bojovné energie, s tím nejjemnějším, co na Zemi existuje. A to jsou ženké bytosti. Ženské kruhy meditují na Měsíc a uznávají Měsíc jako svojí božskou podstatu. Celá agenda pak stále více produkuje z pozemských žen, i těch rádoby duchovních, jen zmatené mužatky, ztracené v sobě samých a utopené ve své zvenčí ucpané neodtékající bolesti a frustraci. Je to jedna z největších manipulací, ve kterých satanská agenda New World Order vládnoucí dosud lidem byla úspěšná.

Takže, kdy dají mocní pokyn, nebo lépe, kdy budou muset kapitulovat, aby se lidé konečně dozvěděli více o Měsíci, tedy o umělé „planetě“, která se navzdory všem kosmickým zákonům mechaniky neotáčí, jenom tam tak stojí, a divně se kýve, a která prý, žádný vliv na planetu vlastně ani nemá, vždy vytváří na Zemi pouze příliv a odliv?

 

 

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 838 posts and counting.See all posts by veksvetl

5 komentářů: „Dělá to Měsíc, už to vědí také..

 • 23.9.2017 (21:29)
  Permalink

  Plně souhlasím s tím, že Měsíc nás ovlivňuje více, než jsme ochotni připustit, a že jeho vlivy jsou teprve postupně objevovány a přiznávány.
  Nicméně bych byl skeptický k tvrzení, že jde o umělé těleso, i když původ Měsíce je stále nejasný (nejnovější teorie mluví o vzniku Měsíce po tečné srážce Země s planetou o velikosti Marsu).
  Také je třeba uvést na pravou míru tvrzení, že se Měsíc neotáčí. On se otáčí, ale vlivem slapových sil došlo k výraznému zpomalení jeho otáčení, takže dnes je v tzv. „synchronní rotaci“ se Zemí, což znamená, že doba jeho otáčky je shodná s dobou oběhu (a proto vidíme stále jen jednu stranu).

   • 24.9.2017 (11:35)
    Permalink

    Tak vzdálenost Měsíce od Země jsme nyní schopni díky úhlovým (koutovým) odražečům, co tam umístily mise Apollo, měřit s neuvěřitelnou přesností 5 mm (!) což pomohlo k přesnému určení postupného vzdalování Měsíce od Země (cca 3,8 cm/rok). Doby oběhu a rotace jsou také jasné, hmotnost je známa díky gravitačním zákonům. Takže zbývá nerozřešená otázka vzniku Měsíce a také podrobnější prozkoumání všech vlivů, které má Měsíc nejen na Zemi jako na planetu, ale i na faunu a flóru Země a samozřejmě zejména na nás, a to jak na tělo, tak na duši. To je to, co by nás mělo zajímat a kde je třeba nových pohledů nezatížených těmi standardními … v tomto myslím děláte kus dobré práce 🙂

 • 25.9.2017 (7:37)
  Permalink

  Gratuluju, Jiří, je jasné, že Vaše intuice a výzkumy jdou správným směrem. To, že nikde nejsou informace o věcech, které cítíme, je smutné a obtížně se hledá, ale třeba jsme opravdu průkopníky přalomu věků…)))
  Když jsem ten článek na netu četla, okamžitě jsem si vybavila Váš kalendář a první moje reakce byla „konečně…“ Mimo to mne ale nesmírně pobavilo, že věd(t)ci konečně uznali, že slapové síly, které působí a připadají astrofyzikům přirozené v celém nám známém vesmíru, mají vliv taky v případě Měsíc – Země…
  Těším se na dobu, až nějací „američtí odborníci“ zjistí, že lze fyzicky vnímat zemětřesení, ultrazvuk, RTG, či dokonce slyšet radioaktivitu – tak, jak to cítím už roky na vlastním těle, a stejně jako Vy nemám ani podporu, ani informace; vše si „zkoumám“ a dokazuju amatérsky sama…
  Mimochodem – „američtí vědci“ zjistili, že lidé věří tomu, co „objevili američtí vědci“…:-)

 • 30.10.2020 (6:50)
  Permalink

  A uběhly přesně tři roky od tohoto článku (máme říjen roku 2020) a už nám jsou vědci z NASA ochotní sdělit i takovou „bombu“, že NA MĚSÍCI JE VODA !!
  Ještě si tedy chvíli počkáme a možná nám také konečně oficiálně řeknou (a na konkrétních fotografiích ukážou), jaké stavby stojí na Měsíci na odvrácené straně !!

Napsat komentář