Děsivé výsledky výzkumu: covidové „očkování“ je pro teenagery ŠESTKRÁT nebezpečnější než covid

dr. Vernon Coleman

Každý, kdo doposud doporučuje dávat covidové injekce náctiletým chlapcům, by měl být zatčen, obviněn, usvědčen a uvězněn za pokus o vraždu.

Nejpopulárnější sekce mých webových stránek, nazvaná Aktualizováno 10. září – kolik lidí zabíjejí vakcíny? od dnešního večera obsahuje i odkaz na výzkum, vedený dr. Tracy Hoegovou na University of California v USA.

Výzkum dr. Hoegové je zaměřen na výskyt myokarditidy (zánětu srdečního svalu) u dětí a mladistvých ve věku 12 – 17 let, kteří obdrželi dvě dávky smrtící covidové injekce.

Doktorka se svým týmem porovnávala získaná data s informacemi o teenagerech hospitalizovaných s covidem-19.

Chlapci čelí opravdu hrozivým rizikům.

Ze získaných statistik vyplývá, že chlapci ve věku 16 – 17 let mají 2,1 – 3,5 krát větší šanci na problémy se srdcem po očkování proti covidu než na hospitalizaci kvůli samotnému covidu.

U zdravých chlapců ve věkovém rozmezí 12 – 15 let je toto riziko ještě markantnější: ti mají 3,7 – 6,1 krát větší pravděpodobnost problémů se srdcem po očkování než pravděpodobnost hospitalizace kvůli covidu-19.

Takový výsledek je šokující a měl by být důvodem obrovského zahanbení v BBC, která odvysílala rady údajné expertky (avšak nikoli lékařky) Devi Sridharové, která tvrdila, že u dětí má covidová injekce jen mírné vedlejší účinky.

BBC dosud nezveřejnila žádné zprávy o tomto životně důležitém výzkumu. Sridharová se dosud neomluvila za to, že v na kanálu 4 BBC vystupovala jako „expertka“.

Podle mého názoru by BBC měli okamžitě zavřít z důvodu ohrožování veřejného zdraví. Nejvyšší manažeři by měli být zatčeni za to, že umožňují šíření klamných informací, které pravděpodobně povedou k vážným onemocněním a úmrtím. Rady Sridharové jsou neospravedlnitelné a připadá mi, že jejich účelem bylo podpořit spuštění očkování dětí.

Po přečtení výzkumu dr. Hoegové přece nemohou anglické zdravotnické orgány schválit očkování dětí ve věku 12 – 15 let; očkování starších teenagerů se musí zastavit.

Studie nebyla financována žádnými granty. Její autoři uvedli, že nejsou ve střetu zájmů. Průběh výzkumu se řídil veškerými etickými směrnicemi.

Vůbec nepochybuji, že bude tento nesmírně důležitý výzkum mainstreamovými médii ignorován. Nepochybuji ani o tom, že proběhnou pokusy očernit výsledky nebo autory či obojí.

Závěr však musí znít, že očkování proti covidu je nutno podrobit pečlivému výzkumu – prozatím by mělo být zastaveno.

Domnívám se, že tento výzkum znamená, že každý lékař či zdravotní sestra, kteří dají některou covidovou injekci jakémukoli teenagerovi, by mohli a měli být zatčeni za napadení či pokus o vraždu.

Prosím sdílejte tyto informace, zejména s lékaři, rodiči a školami. Čím více lidí bude o těchto výsledcích vědět, tím těžší bude pro politiky, poradce a profesionály v oblasti zdravotnictví nadále propagovat, aby se tyto nebezpečné injekce dávaly dětem.

Pravidelní čtenáři vědí, že jsem přesně před tímto rizikem (myokarditidou) varoval loni.

Autor: Dr Vernon Coleman MB ChB DSc / Reference: Medrxiv.org

Zdroj

Napsat komentář