Dokonce i vědec z Moderny přiznal, že mRNA technologie „hackují software života“ – modifikují lidský genom

Stephen Lendman

Od doby, co byla sezónní chřipka přejmenována na COVID, probíhá válka se zdravím veřejnosti v tom největším a nejdestruktivnějším měřítku a za sponzorského přispění USA.

Počet obětí exponenciálně roste a skutečný rozsah škod se ututlává. Hovoří se jen o špičce ledovce.

Občas probleskne některá z informací, kterou mají k dispozici zdravotnické orgány, ale média establishmentu ji urychleně ututlají. To je součástí jejich loajality vůči temným silám a farmaceutické lobby. Propaguje se to, co škodí zdraví, ne co mu pomáhá.

Od chvíle, kdy nejprve v Evropě a pak v USA započalo masové očkování proti covidu, škody na zdraví veřejnosti jen rostou.

Nebude to mít konce, neboť temné síly v čele s USA plánují každoroční přeočkovávání proti novým mutacím.

Čím více vakcín, tím hůř pro organismus.

Lidé jsou přesvědčováni, aby hráli ruskou ruletu se svým zdravím. Mají uvěřit tomu, že to, co jim nenávratně poškozuje zdraví, je prospěšné.

To, co se nyní odehrává, je pravděpodobně ta nejďábelštější hra v lidských dějinách, kvůli níž přijdou k újmě miliony lidí a některé dokonce bude stát život.

Podle Technocracy News prohlásil dokonce i jeden ze špičkových vědců farmaceutické společnosti Moderna, dr. Tal Zaks, že mRNA technologie využitá při očkování proti covidu je „hackerství softwaru života“.

Řekl to v roce 2017, kdy ještě nemohl tušit, že právě tato technologie se pro jeho zaměstnavatele za pár let stane významným zdrojem zisku. Dr. Zaks tehdy konstatoval, že:

 „žijeme v době této fenomenální digitální vědecké revoluce… Já tu dnes jsem proto, abych vám řekl, že, jakkoli je to neuvěřitelné, hackujeme software života a že to mění způsob, jímž se uvažuje o prevenci a léčbě nemocí…

V každé buňce je cosi, čemu se říká messenger RNA, zkratkou mRNA, která předává proteinům kriticky důležité informace z DNA v našich genech. Z proteinů se skládá naše tělo.

A mRNA předává klíčové informace, jež určují, co bude buňka dělat.

My o tom uvažujeme jako o operačním systému.

Kdybyste ho uměli změnit, vložit do něj nějaký řádek kódu nebo ten řádek kódu upravit, mělo by to obrovské dopady na všechno, od chřipky po rakovinu.“

mRNA technologie, kterou ve svých vakcínách používá jak Moderna, tak Pfizer, je extrémním hazardem s lidskými životy.

Měla by se zakázat, a ne doporučovat.

V roce 2017 společnost Moderna upustila od „technologie léčby založené na pozměňování genů“, protože se při jejím testování vyskytlo mnoho vedlejších účinků.

Obzvlášť náchylní k těmto vedlejším účinkům jsou staří lidé se sníženou imunitou. Mnozí z nich zaplatili za „očkování“ životem.

FDA prozatím neschválila ani tuto novou technologii ani systém doručování mRNA do buněk pomocí nanočástic, protože i ten vykazoval mnoho škodlivých účinků.

Riziko představuje látka, která tyto nanočástice tvoří: vysoce alergenní propylenglykol (PEG).

Využívá ji jak Moderna, tak Pfizer.

Moderna přitom dříve přiznala, že její lipidové nanočástice představují riziko „významných vedlejších účinků“ s tím, že:

„Z této nové potenciální kategorie léčiv nebyl ještě schválen ani jeden mRNA medikament a možná ani nikdy nebude…

…nelze zajistit, aby neměl nežádoucí účinky.“

Technocracy News cituje studii Sloanova-Ketteringova centra pro léčbu onkologických onemocnění, podle níž může mRNA technologie podporovat růst rakovinných buněk.

Na „očkování“, jemuž se dostává největší mediální propagace v moderních dějinách, není nic ani vzdáleně bezpečného.

Technocracy News zdůrazňuje, že to, co se nyní děje, je „jedna z nejbezohlednějších medicínských zrad, jež kdy byly spáchány na lidstvu“.

Moc oficiální propagandy

Nic z výše uvedeného by se ani nezačalo realizovat, kdyby nebylo loajality médií vůči establishmentu.

V sedmdesátých letech odhalila církevní komise amerického senátu, že CIA využívá tuzemská i zahraniční média k šíření své ďábelské propagandy.

Novináři jsou podplacení či donucení, aby psali lži a bagatelizovali pravdu. To platí jak pro tuzemskou, tak zahraniční politiku: informuje se o stanoviscích státu, ne o skutečném stavu věcí. Mediální záběr je široký – oficiální propagandu nám zprostředkuje tisk, televize i stříbrné plátno, na němž se promítají hollywoodské filmy.

Americké temné síly a poslušná média nám opakovaně, ustavičně lžou prakticky o všech věcech, na kterých záleží nejvíc – zejména pokud se týkají našeho zdraví a základních práv.

Zdroj

Napsat komentář