Viry jako reakce těla na otravu: viry chřipky detoxikují organismus od těžkých jedů, stejně tak i COVID

Tommy Wells

Právě jsem si objednal tuto knihu, jen pár mých myšlenek předtím, než si to přečtu:


Takže v zásadě může být všechno nemocné interně. Vím, že někteří z vás jsou obeznámeni s debatou Pasteur vs Bechamp; Pasteur věřil, že choroboplodné zárodky (vnější příčina) byly zodpovědné za onemocnění, kde Bechamp věřil, že nemoc byla důsledkem buněčného terénu (vnitřní příčina)

Myslím, že nás podvedli. Podle mne RNA viry získávají své geny ze živých buněk svých hosteitelů. Ovše je odvozeno z genomu jedince rekombinací prvků DNA. To může být ve skutečnosti jedním z hlavních smyslů a účelů virů: působit jako producent variací. Lidský genom, masivní a geniální, tak jak je, nemá kapacitu ukládat všechny informace pro řešení všech miliard potenciálních biologických hrozeb, takže se předpokládá, že viry mohou být mechanismem k přeskupení nebo rozpoutání zakódovaných informací uvnitř. (https://evoinfo.org/papers/auxilary/borger3.pdf)

Pokud jde o viry, je možné, že jsou jen jedním z důmyslných nástrojů, které máme v naší genetické sadě nástrojů a které nám pomáhají přežít environmentální útoky (vnitřní i vnější). A jistě známe také dost virů, které jsou činiteli morfologické změny; mohou změnit barvu těla, tvorbu křídel u much atd. Virus Rous Sarcoma je nádorový virus, který postihuje mnoho zvířat a je známo, že sbírá segmenty buněčných RNA do svých genomů. Konkrétně je přepis c-src převzat z hostitele a použit jako onkogen. Mnoho dalších druhů rakoviny získává přepisy virové RNA a rozumí se, že jsou kódovány genomem hostitele (zde).

Pokud jste si dříve přečetli mé příspěvky o rakovině, možná víte, že se domnívám, že nádory jsou obranné mechanismy, které vznikly, aby pomohly izolovat to, čemu říkáme uniklá toxicita a následně způsobený zánět … nádory, i když mají špatný zvuk, ve skutečnosti pomáhají udržovat tkáně naživu v hypoxických oblastech, aby velké části těla neodumřely, neprošly nekrózou a nezpůsobily rapidní cachexii, ztrátu tělesné hmotnosti / vyloučení části tkání z těla. Dává smysl, že některé viry, které jsou velmi citlivé na hypoxii (nedostatečné zásobování buněk kyslíkem), mohou být skutečně zapojeny do celého tohoto procesu a působit jako spouštěč tvorby nádoru. A opravdu, nádory se hemží viry, které všechny zcela jistě pocházejíz hostitelského genomu a vznikají rekombinací.


Je známo, že viry chřipky spouštějí uvolňování nahromaděného biofilmu (https://mbio.asm.org/content/7/4/e01235-16), což je podle mého názoru tento virus COVID. Biofilmy v plicích a na mnoha dalších místech obsahují toxické karcinogeny a těžké kovy a viry mohou být ve skutečnosti detoxikačním činidlem, které spouští uvolnění zadržované toxicity, což může člověku pomoci vyhnout se vážným zdravotním komplikacím.

Především si však myslím, že viry jsou biologické následky, nikoli příčiny nemoci … příznaky nevznikají z viru, ale z našeho vlastního imunitního systému, který se pokouší detoxikovat tělo od zadržených jedů. Jsem si jistý, že to bude dobrá kniha.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 849 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář