Dr. Cowan, Sally F. Morellová: Žádný virus prostě není! (2/3)

Slyším, co říkáte, a četla jsem Virus Mania. Rozumím tomuto konceptu nebo tomu, že si mezi sebou nic nešíříme. Spadá to také pod rozdíl mezi teorií zárodků a teorií terénu? To znamená, že nešíříme věci mezi sebou, ale že naše tělo je terén, ve kterém musíme pečovat o zdraví. Budou se v něm vyskytovat nejrůznější viry a bakterie. Můžete mi to pomoci trochu lépe pochopit, Tome? Můžete se tím teď zabývat?

Udělali jsme celý článek s lékařkou Samanthou Baileyovou z Nového Zélandu, která se podrobně zabývala planými neštovicemi, což je jedno z hlavních tzv. nakažlivých, virových onemocnění. Jako vždy, neexistuje jediná studie, kde byste našli nějakou jednotnou morfologicky identickou částici zvanou virus planých neštovic v jakékoli tělesné tekutině nebo lézi dítěte s planými neštovicemi. Vrátila se až do roku 1919, aby zjistila, zda existuje nějaká studie, která by prokázala přenos planých neštovic z jednoho člověka na druhého. Tady je zajímavá věc. Většina z nás, možná dokonce všichni, máme zkušenost, že se věci mohou přenášet z jednoho člověka na druhého.

To je zkušenost, kterou máme všichni. Vracejí se do roku 1919 a odebírají léze neštovic, kde se údajně virus objevuje, i když ho nemohou najít. Nastříkali to na děti a ty neonemocněly. Vstříknou to dětem, neonemocní. Jediné, co by u nich mohlo vyvolat reakci, je, kdyby si vzali neočistěný sliz z planých neštovic, který v sobě má všechny možné věci, toxiny, všechno, co vylučujete. Udělali dětem řez, vstříkli jim to a v místě se jim udělala vyrážka.

Řekli: „To dokazuje, že je to nakažlivé.“ A tak se to stalo. Za prvé, pokud do řezné rány vstříknete téměř cokoli, bude mít vyrážku. To nic nedokazuje. Kromě toho, pokud chcete dělat vědu a tvrdíte, že je to virus, musíte si ten virus píchnout. Nemůžete dát pingpongový míček do kbelíku s kameny, hodit ho na zeď a říct, že to ten pingpongový míček tu zeď zbořil. Tomu se říká protimluv. Žádnou z těch komponent neštovic od dětí nedokázali neštovice přenést.

Nemoc nám pomáhá přizpůsobit se věcem.

Přichází teorie. Přiznám se k tomu, že je to teorie. Pokud se zamyslíte nad tím, co se zde děje, existuje pouze jeden přenosný činitel z jednoho člověka na druhého nemoci. Víte, co to je? Celý živý člověk. Ne nějaká část člověka, smrkance, bubáky, krev nebo moč, ale můžete přenést synchronizaci menses z jedné ženy na druhou. Můžete přenášet smích a strach z jednoho člověka na druhého. Přenášíme spoustu věcí, stejně jako všechna zvířata a všechny rostliny.

Dokonce bychom mohli přenášet myšlenku, v tuto chvíli neznámým mechanismem, že plané neštovice nejsou nemoc. Je to krok ke zrání. To je další problém. Chybně jsme nazvali nemocemi ty, u nichž, když se podíváte na fakta, je každý, kdo má plané neštovice, zdravější po celý život. Když si uděláte studii, která byla publikována v Millerově přehledu 400 pokusů s vakcínami. Děti, které prodělaly plané neštovice, mají méně rakoviny, srdečních onemocnění, artritidy, astmatu, ekzémů. Dovedete si představit, že jedno dítě skutečně sděluje druhému: „Jestli máš v sobě tuhle toxickou látku, teď by byl ten správný čas se jí zbavit“.

Pokud nikdy neizolovali virus planých neštovic, co do našich dětí píchali, aby jim zabránili?

Tady je vaše otázka. Jak vakcína proti planým neštovicím zabrání tomu, aby děti dostaly plané neštovice? Za prvé, je to pravda? Je velmi těžké dokázat, že je to pravda, ale řekněme, že to pravda je. Zde je zřejmé vysvětlení. Vezmete někoho, kdo prochází krokem zrání, který je prospěšný pro celý jeho život. Zbavuje se toxinů. Očišťují se, aby se dítě mohlo více přizpůsobit svému tělu. Mimochodem, vakcína proti planým neštovicím je tato buněčná kultura, kterou jsem popsal. Vezmou buňky opičí ledviny, otráví je, nechají je vyhladovět a ty se rozloží.

WT 335 | Virus
Virus: Virus: Existuje pouze jeden přenosný agens z jednoho člověka na druhého – celý živý člověk. Ne jakákoli část člověka, ne bubáci, krev, moč. Ale můžete přenést synchronizaci, kterou člověk vidí, z jednoho člověka na druhého. Můžete přenášet smích z jednoho člověka na druhého.


Vstřikují vám to, aby vás otrávili a vy jste neprošli procesem zrání. Co máte místo toho? Máte chronickou nemoc. Nemůžete projít normálním procesem zvaným neštovice. Jste na tom doživotně nejhůř. To přesně odpovídá všem faktům kolem vakcíny proti planým neštovicím a epidemiologii toho, co se stalo. Dostanete pásový opar, astma a ekzém, což je horší. Ve své mysli nejste správně, není vám dobře. Jste v depresi a máte poruchu pozornosti. Přesně to se děje v každém případě, kdy předcházíme dětskými nemocemi. Zhoršujeme nemocnost, protože ve skutečnosti někoho otrávíte, aby neprošel krokem zrání.

Za chvíli. Sally rozebírá experimenty s tuberkulózou a jejich neúspěšné pokusy o vynucení nákazy. Tom vysvětluje, proč existuje odpor k narativům, které se tolik liší od toho, co nám každý den říkají ve zprávách.

Blokujete normální proces v těle, stejně jako je nachlazení normálním procesem, jak se zbavit toxinů. Je normální mít jednou za několik let rýmu. Pokud tento proces zablokujete, skončíte s něčím horším, protože nachlazení je způsob, jak se zbavit věcí. Mimochodem, chtěl jsem říct, že při těch pokusech s planými neštovicemi, kdy si do rukou vstříkli sliz, byli otrávení a tak dále, dostali vyrážku.

To je v podstatě to, co Robert Koch udělal pro tuberkulózu. Vzal to, co považoval za bacil tuberkulózy. Udělal to, čemu říkal pasáž přes hromadu zvířat a vždycky s dalšími dezinfekčními prostředky nebo čím. Píchl to některým lidem a kolem injekce se jim udělaly malé hrudky, což je způsob, jakým tělo zapouzdřuje jedy, ale nikdy se mu nepodařilo způsobit, aby někdo onemocněl tak, jak si myslíme, že onemocní, když na něj dýchne člověk s TBC nebo když vdechne dech nebo kýchnutí nebo cokoli jiného někoho s TBC. To nikdy nedokázal.

TBC je naším největším zabijákem na světě. Dříve se léčila olejem z tresčích jater a slunečním světlem. Ne vždy úspěšně, ale často úspěšně. Na světě máme nemoc, která denně zabije 3000 lidí. Je to nejhorší nemoc, kterou máme. Dokud si neuvědomíme, že tuberkulózu nezpůsobuje virus, že virus nebo bakterie jsou jen nevinní kolemjdoucí, nikdy tuto nemoc nevyřešíme, protože hledáme na špatném místě.

V této Kochově studii, když si ji přečtete, také udělal to, že u nich vytvořil příznaky. Nevím, jestli byli vzteklí nebo tak něco, tím, že jim to vstříkl přímo do oka. Částečně očištěné, což částečně také vařili ve vývaru.

Někdy se dělala i moč.

Většinu lidí nezasáhne blesk více než jednou. Znamená to, že jste vůči zásahům bleskem imunní?

Byli jsme kritizováni články, v nichž se říkalo: „Způsobují nemoci.“ To je pravda. Koch dokázal způsobovat nemoci. Moje odpověď zní: Mnoho lidí za několik let lékařské praxe přišlo do mé ordinace a řeklo: „Tome, chodil jsem si v pohodě a někdo ke mně přišel, popadl mě a vstříkl mi přímo do oka hromadu kuřecího vývaru a tuberkulózního slizu. Vzápětí mi bylo na nic. Zajímalo by mě, co si myslíš, že bych s tím měl dělat.“ To nemá žádnou souvislost s čímkoli v reálném světě. To jsou nepodstatné nesmysly, za které jsme kritizováni.

Stejné je to s Pasteurem. Ten dokázal přimět psy, aby se chovali, jako by měli vzteklinu, tím, že jim do mozku vstříkl tenhle sajrajt se spoustou jedu. Psi padali tlamou dolů a umírali. Takhle psi vzteklinu nedostanou. Ve skutečnosti si tehdy veterináři mysleli, že psi dostávají vzteklinu proto, že mají hlad a vzteknou se. Sám si tak někdy připadám, když mám hlad. Mám chuť kousat lidi. Rány, pokud byly kauterizované, což se dělalo, vypálili bodnou ránu, aby se nezanítila. Téměř všichni se ze vztekliny uzdravili. Pasteur měl jiný nápad.

Je to svým způsobem teorie, ale způsob pojetí pro lidi. Jaký je jiný způsob pohledu na nemoc, která se zdá být přenosná? Doslova stovky lidí mi říkaly, že jsem dostal opar od někoho jiného. Každý někoho nebo něco zná. Co se děje? Začnete mít sex s někým, s kým jste předtím sex neměli, a pak se vám na genitáliích udělají puchýře. Tomu říkáme herpes.

Bod jedna, pokud nezvládnete tento bod, nikdy nezvládnete žádný z dalších bodů. V těchto genitálních lézích není žádný herpes virus. Pokud máte studii, která ukazuje, že morfologicky identické, stejná struktura, stejný genetický kus, jak by měly být. Není to tak, že některé z nich jsou takhle velké a některé takhle velké, to není totéž. To je buněčný odpad. Neexistuje jediná studie, která by to prokazovala.

Co se tam tedy děje? Za prvé, vaše kůže se odděluje a vytéká z ní toxická směs, která bolí. To je to, co vidíte. Pravděpodobně máte nedostatek kolagenu, protože jste nečetli Vyživující tradice a neuvědomili jste si, že byste měli jíst vývar z kostí. Váš kolagen je slabý. Pokud začínáš mít hodně sexu, jsi podrážděná a to tvůj kolagen rozkládá. Tkáň je tvořena kolagenem a vitaminem C a ty jsi nečetla Výživné tradice, takže jich máš nedostatek.

Tady je další vysvětlení. Všichni máme v pohlavních orgánech toxiny. Právě jste se seznámili a začali mít sex s někým novým. Je možné, že si vaše duše myslí: „Mohla bych založit rodinu. Tohle by mohla být láska mého života. Raději se vyčistím, abych se připravil na založení rodiny.“ To je pro vás důležité. Tento emocionální zážitek spustí vylučování toxinů z vašich pohlavních orgánů, které pak vytékají skrze vaši kůži, a pak se to zastaví. Jste zdravější a máte větší šanci vytvořit zdravé dítě než předtím, protože vaše duše nebo co to je, věděla, že tady mám novou příležitost.

To vysvětluje všechny pozorovatelné skutečnosti. Tady je problém, protože takhle nikdo nepřemýšlí, žádný lékařský výzkumník, byl bych rád, kdyby to někdo otestoval. Možná je to obtížný úkol, ale co je v té věci, která vytéká? Desítky let jsem léčil lidi, říkal jsem jim, ať pijí a jedí vývar z kostí, a oni přestali mít opary.

To mi připomíná, že jste to říkal jak v tomto případě, tak v případě neštovic jako nemoci v rámci dospívání, že ti lidé pak byli zdravější. To mě nutí přemýšlet o této době, ať už se jedná o jakoukoli nemoc. Věříte, že lidé, kteří ji prodělali a překonali, budou zdravější?

Bavili jsme se o imunitě. Doktor Campbell, který měl kliniku a zbavil se neštovic, říkal, že proti neštovicím neexistuje imunita. Říkal, že neštovice nedostanete, nedostanete je už nikdy. Když vás ale znovu kousnou, dostanete neštovice znovu. Nevěřil, že něco takového jako imunita existuje. Proti nachlazení nejsme nikdy imunní. Dostáváme je znovu a znovu. Musíme se vrátit a znovu se vrátit k myšlence imunity.

Zdá se, že u dětských nemocí platí, že je proděláte jednou. Je to proto, že to vaše tělo udělá jednou v procesu zrání. Na celý tento koncept jednoty je třeba se znovu podívat. Nemoc nám pomáhá přizpůsobit se věcem. Nemohu říct, že když máte COVID jednou, už ho nikdy nedostanete, jen jsme se na to nikdy nepodívali.

Koncept imunitního systému si vymysleli, aby vás přesvědčili, že jste nakaženi viry a bakteriemi. Vymysleli si to.

pokračování

( deepL and deepS, zdroj )

Líbí se vám obsah našeho webu? Staňte se předplateli, pomozte nám dávat desítkám tisíc relevantní data a informace! Děkujeme!

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 812 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář