Druhý nejdůležitější okultní rituál po 11/9 se odehraje zítra v L-Odýně

6.5. = 11

2023 = 7

11+7 = 18 = 9

tedy 9/11, nebo také 11/9

IX-XI, nebo tedy XI-IX jak chcete.

Vítejte ve světě zrcadel, Zrcadlovém sále Buckinghamského paláce. Co máte nejvíc na očích, nevidíte, notabene, když je obraz zrcadlově obrácený, že?

Již zítra. Jak vlevo, tak vpravo. Jak nahoře, tak dole. Jediný den, který posvětilo jejich božstvo. 6.5.2023. 11/9 dali svému božstvu oběť a zítra si chtějí v Ódýně/Londýně vyzvednout přízeň svých bohů. Ať už královna žije, a její smrt je jen fingovaná konspirační teorie velkých médií, jak sebejistě opakuje umělá inteligence, anebo ne, svět bude mít od zítřka nového vůdce západního společenství. Na trůn se konečně doslova přes mrtvoly vysápal Ďábelský princ Charles. Princ dvojí krve.. Kde se ta dvojí krev vlastně bere? a mají to od narození? Otázky, samé otázky.

Britská krvavá královská dynastie je stupeň 3 řízení. To oni vlastní všechny země a národní vlády. Rodiny bankovních a průmyslových oligarchů na stupni číslo 4. Velmoci a jejich politická reprezentace jsou na stupni 5. Země typu ČR na stupni 7 či 8. Bezvýznamné kolonie.

Všichni předsedové vlád, parlamenty a prezidenti jsou poddaní Jejího Veličenstva královny.

The hive and the queen.

Z něj každé ráno vyletává včelka Maya,

naše kamarádka včelka Maya,

máme jí co závidět, výšku z které vidí svět.

Ano, Karel Goot měl nejen tušení, měl jistotu, ale také závazek mlčenlivosti. Zdravíme, Mistře.

Už víte, proč vás na „svátky“ topí v pohádkách? Co máme nejvíc na očích, zpravidla nevidíme.

Už víte, proč se všechny kobylky a hovniválové slétly na zítřek do Londýna? Už víte, proč byl vynalezen bulvár a jakou značku/korunu propaguje? Víte, proč nosí žabáci a hadi korunky? Chcete vidět zítra spoustu esoterní a satanské symboliky v akci? Pusťte si korunovaci Charlese.

Jak moc to byl vskutku přímo on, kdo vydal konečný ortel ke vraždě své manželky Diany, se možná dozvíme až jinde od někoho jiného. Ale všechny nitky vedou… k Ódinovi.

Největší okultní rituál naší doby po 11. září 2001. Ale proč oni. Proč právě oni? Tušíte? Ale už si nejsou tak jistí v kramflecích. I oni zahájili krycí operaci princ Harry. Princ dvojí krve a agent několika (nejméně tří) společenství.. kolikrát ještě bude muset převléci kabát? A kde všude, na jakých místech a na jakých postech stojí agenti Jejího Veličenstva?

12 hodin. Slunce přímo nad hlavou, zcela beze stínů. Nojo, někdo si umírá vybrat. Anebo aspoň skvěle markýrovat.

A otázka na konec: Co myslíte, bude zítra v upršeném Londýně na červeném koberci a v příjezdové aleji s rudou silnicí, která symbolizuje sluneční svit v odkazu na královskou, modro-rudou železitou krev králů, zítra zcela jasno? A z kolika stran budou svítit umělé reflektory ?

A otázka pro šprty. Co myslíte. Když existuje L-Ondýn, existuje někde taky ten pravý, R-Ondýn? A kde?

Golden fleur de Lis on the gates of Buckingham Palace, London, UK

Čest a Sláva Tobě, Princezno! Nikdy nezapomeneme.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 889 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář