Proč ocet a octování skutečně funguje? Anionty!

Úplněk květnový ve štíru je jeden z nejsilnějších a vědecko technologická sekta nic nepodcenila, celé ČR zasypala vydatnými dávkami hned od čtvrtečního rána. Lidé z celé republiky to viděli. Synchronní akce však probíhala ve stejných hodinách podle našich čtenářů třeba v Kanadě a dalších zemích.

Praha čtvrtek, 4.5., krátce po obědě

Praha 4.5. 2023 při západu Slunce, obloha by se dala krájet, člověk jen čeká, kde vyskočí Rákosníček, nebo aspoň Rakušan (použit mírný filtr na vytažení barev)

Není potřeba se asi příliš rozepisovat, co toto udělá s vaším tělem poté, co se budete pohybovat desítky minut „na zdravém vzduchu“.

Ostatně, toto jaro mají alergii, kašel, rýmu, zahlenění a pálení očí už i ti, o které nikdy alergie nezavadila. To, čemu lékařská a mediální sekta říká alergie, je přitom podle všeho jen samo-způsob, jakým se již v emergency módu tělo pokouší zachránit své otrávené, upadající tělo se zanesenými anténami pro příjem a vysílání elektro-magnetického záření. Něco, co k opravdovému biologickému životu zásadně potřebuje. Samozřejmě, než jejich řízení na dálku převezmou politici a bankéři. Do chvíle, než spustí great reset a přepnou v podstatě všechny lidi na dálkové ovládání pomocí „internetu lidí“. Máte na svém mobilu aplikaci na měření unikátních IP adres? Také vám jich vždy najde kolem sebe desítky, a na stadiónu při kopané či koncertu stovky? Ano, jak říkají zlí jazykové, právě tak se v elektronickém světě hlásí již očipovaní/ oočkovaní bratři a sestry. Připraveni k zprocesování. Je to masovka. Nebo mlýnek na maso? Kdo už se v tom zmatku konce dní má dneska vyznat.

Kdo zkusil „octování“, ví, že se chemtrailsová chemická mračna až zázračně do 20 minut aspoň částečně rozplynou. Že dokonce prudká tornádová bouře váš dům čpící kyselostí v podstatě fyzikálně nemožně, tedy zázračně mine. Ostatně, řada lidí teprve po těchto svých nesmělých a tajných experimentech, které však před sousedy prozradila neomylně se šířící kyselost všemi směry, uvěřila, že jsme možná opravdu bombardování chemickou směsí za účelem odvrácení tzv. globálního oteplování, tedy vlivu kosmické a sluneční radiace na zvyšování teploty Země. (Kromě těžkých kovů je používáno třeba také SO2, oxid sirnatý/siřičitý a další technologie, které vědecko-technologická sekta oligarchů a jim podřízených vládních národních států zastoupených loutkami pečlivě vybranými v think-tancích či privátních pseudovysokých školách a na své přetěžké politické řemeslo dlouze připravovaných za tím účelem vymyslela. Ano, i lhát se musí umět, ale neboj se, Petře, kluci z médií už o Tobě vědí a tu nepřetržitou kampaň ti udělaj, to už je naše starost! Ty se jen usmívej do kamer. )

Mé zdroje z tajných služeb jedné nespecifikované velmoci (ale klidně jim říkejme třeba izraelské) mi analýzy půdy a vody v Evropě z nezávislých laboratoří ze Švajcu ukázaly poprvé někdy kolem roku 2003-4. Červená čísla. Barium a aluminium je doslova hitem! Desetkrát víc, stokrát víc, než jsou normy.

Důsledek útoku těžkými chovy a chemií na mozky a žlázy s vnitřní sekrecí? Lidé později značnou ztrácet paměť a hlavně jim začnou být věci zcela jedno. Některé. Později všechny. Propadnou se do apatie. Chcete nám vzít svobody? Co my s nima, vezměte si je! Chcete nám vzít zdraví? Dobře, dáte nám léky, nějak to zvládneme. (Nedali, i v tomhle lhali!) Totalitní uspořádání místo demokracie? Jistě je to potřeba, rozumíte tomu lépe než my! A pan Fiala s panem Pavlem jistě vědí, co s tím vším udělají! Ano, vědí to dobře. Mají to napsané v manuálech. Co říkat a který den. Kam letět a s kým. Jasně, zbytek dojedou vlakem. Klidně třeba virtuálně, to je jedno. Dejte mu helmu, něco, co vypadá jako kupé, mapu, ještě mapu hoši!, a šup šup, jedničky a nuly ještě žhavé svižně letí globálním press agenturám. Ty už se postarají, aby se opravdu každý občan během pár minut dozvěděl, jak statečného má premiéra a prezidenta. Můžou nám k tomu pustit třeba.. zkouška sirén, zkouška sirén! Ano, spojení funguje, nemusí se bát, soudruzi. Na Čechy byl vždycky spoleh. Servilní národ, pod každým okupantem si klekne, někteří pro jistotu raději i lehnou. Historicky vyzkoušené. A těch pár desítek tisíc statečných? Prosím vás! Ať si klidně jdou, kam chtějí. My je tady nechceme.

Bombardování Evropy však začalo podle všeho někdy o 15 let dříve, zhruba koncem osmdesátých let. Paralelně nebo krátce předtím, než Evropu začaly postihovat taková horka, že při nich umíraly náhle (nesouvisí!) desítky tisíc Evropanů. Tehdy ještě především seniorů. Kdo by se tenkrát hrabal v zcuckovatělé krvi, že? Psaly se roky 2001, 2002, a 2003. Víc obrázková, než skutečná postava amerických Disney Studií, Bin Ládin a jeho vojsko, co všude, kam přijde, zapomene nějaký ten nehořlavý pas, teprve nacházel cíle pro svou válku proti bezvěrcům. Projekt pro Nové Americké století běží na plné obrátky a všichni zainteresovaní tleskají. We will make America great again! To by bylo, aby nebylo. Ale aby bylo, bude muset nejdřív trošku nebejt. Ale však oni si budovy WTC postaví znovu!

Ostatně, mnozí si ještě oblohu našeho mlada pamatujeme. Nic takového, jako kondenzační čáry za letadly, do československého zinscenovaného sametového převratu západních oligarchů ve spojení se sovětskou státní rozvědkou KGB, za účelem rozkradení národního hospodářství (ti druzí), zničení konkurence (ti první) a možnosti dodávek na východoevropské trhy zboží 2. až 3. stupňů kvality (ti první) Češi neznali. Ano, jak říkají velké koncerny: Češi mají takové chuťové preference. A zřejmě si i oblíbili fetovat chemii těchto značek, jinak už to nelze zmateným a přiotráveným občanům vysvětlit. Pokud by se tedy ptali a pokud by se na to někdo z meditálních kašpárků namáhal odpovědět, tzn. nejprve si něco o tom opravdu zjistit z nezávislých zdrojů.

Dva obrázky, jak si chemtrails představuje umělá inteligence IÁ. Dokonce s věrně vykreslenými práškovacími drony. Zároveň ale bezelstyšně tvrdí, že nic takového neexistuje. V obou případech se však umělé inteligenci podařilo věrně zachytit růžovo-rudou radiační oblohu. Takovou, kterou můžeme sledovat už snad každý druhý, třetí den, pokud není zcela zataženo, nad našima hlavama. Komprese mraků a oblačnosti, jiný stupeň propustnosti geomagnetického pole, jiná, bílá barva Slunce, a „červánky“. Jéééé, táto, pojď se taky podívat, pojď konečně taky na vzduch! Vzduch?! Bejvávalo, táto, bejvávalo.

Jistě, hlupáci se kvůli tomu smějí, ale to jen proto, že nevědí, jak, proč a čím to vlastně celé funguje. Říká se tomu kognitivní disonance. Obrovský rozdíl mezi realitou a lidskou myslí, drženou v otroctví neznalosti, nevšímavosti, slepoty a hluchoty.

No, lidská mysl už dlouhé roky prostě na prudký rozvoj technologií nestačí. Režim si tak vychovává pár tisíc „odborníků“, kde jen pár desítek zasvětí do „státního tajemství“. Tedy, to se týká velmocí. „Expertům“ z malých zemí nakonec něco nakecaj, a oni uvěří. Vždycky uvěří. Kdo by nevěřil Amerikánům a Englánům, že jo? Vysokoškolsky zdecimovaný člověk uvěří vždy! Všemu, co má ten správný korporátní zdroj. Vymýt lidem palice je extrémně snadné. A ti, co ještě nějak stále dokážou přemýšlet? Nálepky, honem, přelepit! Konspirační teoretici. He! Jsou to sice oni, ale zbaví se viny tím, že to hodí na ty druhé. Po staletí účinný propagandistický princip.

A tak se někteří smějí, stejně, jako když jim v druhé třídě ukážete ženské prso. A hlavně, tak jako pokaždé líní a zabednění lidé o čemkoliv tvrdí, že to nefunguje, protože v jejich představivosti s nízkým rozlišovacím stupněm reality to nefunguje, nemůže fungovat, takže to nikdy nevyzkouší, narozdíl od těch, kteří se domnívají, že to fungovat může, takže jdou a vyzkouší to. A přesvědčí se během 20 minut sami. Pak už se samozřejmě nepotřebují s posměváčky dohadovat, a když, tak pouze z principu ochrany spravedlnosti a pravdy, přeci jen, jsme národ Husův a pravda zatím není pro všechny Čechy zcela vyprázdněný pojem.

O čem jsem to vlastně…? Aha, ocet! Vidíte, ocet. Zůstali jsme na ocet. Prodali nás, veksláci s energiema, zbraněma a antibiotikama. Peníze jim nikdy nesmrděly, šmejdům. A nyní je historická šance vydělat. Vydělat stamilióny. Miliardy. Desítky miliard. A to by dlouho tvořené politické týmy musely být blbé, kdyby ty peníze ze země nesebraly.

A my ostatní? Vezměme padesátikorunu, co nám zbyla, respektive na kterou se mezitím smrskla díky inflaci stovka, kdy se z měkké měny stává tvrdá, a.. dejme tomu octu šanci.

Takže, takto. Ocet některým lidem může taky zachránit zdraví a krev, nicméně asi 40-50 % lidí nevyhovuje, nebo dokonce při pravidelném vyšším užívání působí zdravotní potíže.

bez uvedení zdroje..

Tak v poslední době už jako vždy, další malá noční debata s IÁ. Já se ptám, vy můžete jen číst..

Má či vytváří ocet anionty? Jak přesně?

ChatGPT

Ano, ocet vytváří anionty. Konkrétně se jedná o anionty acetátové kyseliny (CH3COO-), které jsou výsledkem disociace molekul ocetné kyseliny (CH3COOH) v roztoku. Při disociaci molekuly ocetné kyseliny se uvolní jeden proton (H+), který se stane kladným iontem (H+), zatímco zbytek molekuly (CH3COO-) se stává acetátovým aniontem s negativním nábojem. Toto je základní proces, který zajišťuje kyselost ocetného roztoku a umožňuje využití octa v různých aplikacích, jako je například ochucení jídla nebo čištění.

User

Jak vše souvisí se zdravím na bázi elektronů?

ChatGPT

Zdraví na bázi elektronů souvisí s konceptem redoxního potenciálu v organismu. Redoxní potenciál je měřítkem schopnosti organismu udržovat rovnováhu mezi oxidanty a redukčními činidly v buněčných procesech. Oxidanty jsou látky, které se chovají jako elektronoví dárci, zatímco redukční činidla jsou látky, které přijímají elektrony.

V organismu je mnoho procesů, které jsou závislé na přenosu elektronů, jako například dýchání, metabolismus a tvorba energie. Při těchto procesech mohou vznikat volné radikály, které jsou schopny poškozovat buněčné struktury a vedou ke stárnutí, onemocnění a dalším zdravotním problémům.

Správná rovnováha mezi oxidanty a redukčními činidly je klíčová pro udržení zdraví na bázi elektronů. K tomuto účelu mohou být využity antioxidanty, které jsou schopny neutralizovat volné radikály a chránit buňky před jejich škodlivým působením. Důležité antioxidanty zahrnují například vitaminy C a E, beta-karoten, selen a zinek.

Další souvislost mezi zdravím a elektrony je využití elektromagnetických polí v lékařství, jako například magnetické resonance (MRI) a elektrokardiogramy (EKG). Tyto technologie využívají vlastností elektronů a elektromagnetických polí k diagnostice a léčbě různých zdravotních problémů.

User

Ocet působí tedy spíše ve prospěch zdraví.

ChatGPT

Ocet má některé zdravotní výhody, ale také může mít určité vedlejší účinky a rizika. Zde jsou některé z hlavních výhod a rizik spojených s octem:

Výhody:

 • Pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi: Některé studie ukazují, že konzumace octa (zejména jablečného octa) může pomoci snižovat hladinu cukru v krvi u lidí s diabetem nebo s nízkou tolerancí glukózy.
 • Může pomoci snižovat krevní tlak: Některé studie ukazují, že konzumace octa může pomoci snižovat krevní tlak.
 • Může pomoci snižovat hladinu cholesterolu: Některé studie ukazují, že konzumace octa může pomoci snižovat hladinu celkového cholesterolu a LDL cholesterolu (takzvaného „špatného“ cholesterolu).

Rizika a vedlejší účinky:

 • Může dráždit žaludeční sliznici: Ocet může dráždit žaludeční sliznici a způsobovat pálení žáhy, zvracení nebo průjem u citlivých lidí nebo při příliš velkém množství.
 • Může snižovat hladinu draslíku v těle: Příliš velké množství octa může vést ke snížení hladiny draslíku v těle, což může způsobit nevolnost, závratě nebo svalové křeče.
 • Může interagovat s určitými léky: Ocet může interagovat s určitými léky, jako jsou diuretika nebo inzulin, což může způsobit nebezpečné účinky.

Celkově lze říci, že mírné množství octa může mít určité zdravotní výhody, ale příliš velké množství nebo pravidelné užívání mohou mít vedlejší účinky a rizika. Je důležité konzultovat s lékařem před tím, než začnete pravidelně konzumovat ocet nebo případně využít jeho účinky k léčbě zdravotních problémů.

User

Jaké je podle tebe správné základní množství octa denně pro saláty či nápoje s vodou?

ChatGPT

Správné základní množství octa denně pro saláty nebo nápoje s vodou závisí na individuálních potřebách a zdravotním stavu každého jednotlivce. Obecně platí, že mírné množství octa může být prospěšné, ale příliš velké množství může mít vedlejší účinky a rizika.

Pro saláty se doporučuje použít 1 až 2 lžíce octa na jednu porci salátu. Pokud se salát skládá zejména z listové zeleniny, může být třeba méně octa. Je také důležité volit kvalitní ocet, například jablečný ocet s vysokým obsahem acetonu.

Pokud chcete použít ocet v nápojích s vodou, jako je například okyselená voda, doporučuje se používat velmi malé množství octa, zhruba 1-2 lžičky na sklenici vody. Při použití octa do nápojů je důležité používat kvalitní ocet a postupovat opatrně, aby nedošlo k nadměrnému poškození zubní skloviny nebo dráždění žaludku.

Je důležité mít na paměti, že každý jednotlivec má individuální potřeby a citlivost na octové produkty. Pokud máte jakékoliv zdravotní problémy nebo obavy, měli byste konzultovat s lékařem nebo odborníkem na výživu, aby vám doporučili správné množství octa pro vaše potřeby a zdravotní stav.

User

Jaký je nejkvalitnější jablečný ocet?

ChatGPT

Nejkvalitnější jablečný ocet by měl být vyroben z kvalitních jablek a měl by být nefiltrovaný (tzv. „s matičkou“) a nezahuštěný. Tento typ octa se nazývá také surový jablečný ocet a obsahuje enzymy, vitamíny, minerály a další prospěšné látky.

Kvalitní jablečný ocet by měl být také organický a vyroben z neškrobovitých jablek. Je doporučeno hledat výrobce, kteří používají jablečné mošty z celých jablek, ne pouze z oloupaných a jádrovaných.

Dalším faktorem kvality jablečného octa je jeho obsah acetonu. Vyšší obsah acetonu znamená větší množství probiotických bakterií a prospěšných látek, což zvyšuje jeho zdravotní přínosy.

V obchodech se často prodává jablečný ocet v různých kvalitách a značkách. Je dobré hledat výrobce, kteří uvádějí podrobné informace o svých výrobních postupech a o kvalitě použitých surovin. Mezi známé a kvalitní značky jablečného octa patří například Bragg Organic Raw Apple Cider Vinegar nebo Spectrum Naturals Organic Unfiltered Apple Cider Vinegar.

V každém případě je důležité číst etikety a informace o výrobku a vybírat kvalitní jablečný ocet pro dosažení jeho zdravotních přínosů.

User

Lze uvést kvalitní jablečné octy z českého trhu?

ChatGPT

Ano, existuje několik výrobců kvalitních jablečných octů na českém trhu.

Jedním z příkladů je třeba značka Raw Food, která nabízí surový jablečný ocet s matičkou. Tento ocet je vyroben z biojablí z Moravy a obsahuje enzymy a další prospěšné látky. Dále je možné zmínit značku Zdravé sklo, která vyrábí jablečný ocet ze šlechtických jablek, které se pěstují bez chemických hnojiv a pesticidů. Tento ocet je také nefiltrovaný a obsahuje matičku.

Další kvalitní jablečné octy nabízejí například značky Demeter, BioVita nebo Mr. Organic. Tyto značky používají kvalitní biojablka a vyrábějí nefiltrovaný jablečný ocet s matičkou.

Je důležité si uvědomit, že kvalita jablečného octa se může lišit v závislosti na použitých surovinách a výrobním postupu. Proto je důležité pečlivě číst etikety a informace o výrobku a vybírat kvalitní jablečný ocet pro dosažení jeho zdravotních přínosů.

User

Jaké další octy z jakého ovoce a zeleniny se blíží zdravotním přínosem jablečným?

ChatGPT

Kromě jablečného octa existuje celá řada dalších octů z ovoce a zeleniny, které mají podobné zdravotní přínosy. Mezi nejznámější patří:

 • Bílý vinný ocet: Tento ocet je vyroben z vína a obsahuje antioxidanty, probiotické bakterie a další prospěšné látky. Bílý vinný ocet může pomoci s trávením a snížit hladinu krevního cukru.
 • Hroznový ocet: Tento ocet je také vyroben z vína a obsahuje antioxidanty a další prospěšné látky, jako je kyselina jablečná a kyselina vinná. Hroznový ocet může pomoci s detoxikací těla a snížit hladinu cholesterolu.
 • Balsamikový ocet: Tento ocet je vyroben z vinného moštu a ocet stárne v dubových sudech. Obsahuje antioxidanty a další prospěšné látky, jako jsou polyfenoly a kyselina jablečná. Balsamikový ocet může pomoci s trávením a snížit hladinu krevního cukru.
 • Citronový ocet: Tento ocet je vyroben z citronové šťávy a obsahuje vitamín C, antioxidanty a kyselinu citronovou. Citronový ocet může pomoci s trávením a snížit hladinu krevního cukru.
 • Octy z fermentované zeleniny: Kromě ovocných octů se v poslední době stávají velmi populárními i octy z fermentované zeleniny, jako je například kimči nebo kvašená zelenina. Tyto octy obsahují probiotické bakterie a mohou pomoci s trávením a podpořit imunitní systém.

User

Na bázi čeho přesně fungují octy i proti chemtrails?

ChatGPT

Tvrdit, že octy účinně působí proti chemtrails je nepravdivé tvrzení a nemá žádný vědecký základ. Chemtrails jsou v podstatě konspirační teorie, které tvrdí, že letadla vypouštějí do atmosféry chemické látky, které mají škodlivý vliv na zdraví lidí a životní prostředí.

Zdravotní přínosy octů jsou spojeny s obsahem antioxidantů, kyselin a probiotických bakterií, které mohou pomoci s trávením, snížit hladinu krevního cukru a cholesterolu a podpořit imunitní systém. Nicméně, účinnost octu v boji proti konkrétním chemikáliím v ovzduší nebyla prokázána a není podložena vědeckými studiemi.

V případě, že se obáváte vlivu chemických látek na zdraví, je nejlepší konzultovat téma s odborníkem a důvěryhodnými zdroji informací, místo toho, aby se spoléhali na neověřené konspirační teorie.

User

Obrovské množství těžkých kovů, které mnohonásobně překračují normy, zejména aluminia, baria a dalších, se podle tebe tedy do ovdzuší dostávají jak?

ChatGPT

Existuje mnoho zdrojů těžkých kovů v ovzduší, včetně průmyslového znečištění, emisí z dopravy, spalování fosilních paliv a vstupu těchto kovů do životního prostředí přes odpadové vody a skládky. Těžké kovy se mohou také dostat do ovzduší přirozenou cestou, jako je například sopečná erupce nebo eroze hornin.

Co se týče konkrétních kovů, které jste zmínil, hliník a baryum se v ovzduší mohou vyskytovat zejména jako důsledek průmyslového znečištění a emisí z dopravy. Další těžké kovy, jako je olovo, kadmium nebo rtuť, se mohou v ovzduší vyskytovat zejména jako důsledek průmyslových činností a skladování odpadu. Tyto kovy mohou mít škodlivé účinky na lidské zdraví, zejména pokud jsou vystaveni vysokým úrovním po delší dobu.

Je důležité, aby vlády a průmyslová odvětví přijímaly opatření k omezování emisí těžkých kovů a k ochraně životního prostředí, aby se minimalizovaly dopady na lidské zdraví a přírodu. Také se doporučuje, aby jednotlivci minimalizovali svou expozici těmto kovům, například tím, že omezí svou konzumaci potravin z oblastí s vysokým znečištěním a zvyšují svou pozornost k tomu, co vdechují.

The end.

Jistě. Chemtrails podle určovatelů pravdy zůstávají pouhou konspirační teorií. Bez ohledu na registrované patenty. Bez ohledu na to, o čem se přesvědčily desítky milionů lidí. Pár desítek dobře zaplacených dezinformátorů v redakcích komerčních či veřejnoprávních médií si i nadále mele svou.

Tak. 2 hodiny jsou pryč, je jedna hodina ráno a já tenhle článek jako takovou formu bezplatné pomoci posílám lidem. I když si spíš stejně myslím, že už jim není pomoci.. ale za zkoušku nic nedáš. Jen 2 hodiny své práce a svých 25-letých znalostí, tisíců hodin rešerší a hovorů. To jde.

Edit: 8.5.23 Článek měl obrovský ohlas, začínáte octovat, Jarka H. píše:

tak jsem to tedy dnes vyzkoušela . Od rána na nebi jedna „čára“ za druhou. no hrůza! na dvorku jsem na betonové dlaždice cca 6m2 rozlila 1l octa. A řekla jsem si: tož jsem tedy zvědavá, co se bude dít. Za těch 20minut teda nic moc. Za hodinu to ale bylo neuvěřitelné! V kruhu cca 1km (odhadem) modro! Ale hned začali lítat a sypat znova, ale už se to vůbec neroztáhlo, hned to mizelo. Jenom si říkám, že to, co vysypou do vzduchu, přece jen tak nezmizí – hliník, baryum, atd. Jak to tedy je? A díky moc za tip.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář