O* Důležité! Neurologické škody napáchané vakcínami možná opraví „obyčejné“ výhonky, které si můžete vypěstovat doma (#jadernazare 1)

O* open

Mike Adams

(Natural News) V jednom druhu výhonků, které si můžete snadno vypěstovat doma, byla nalezena jedna chemická látka, u níž byla zdokumentována velmi zajímavá vlastnost: schopnost regenerovat nervovou tkáň a opravovat poškozené nervy a mozek. Tato látka vzniká automaticky, s nulovými náklady, když si dáte klíčit semínka obyčejné brokolice do něčeho tak prostého, jako je zavařovací sklenice s klíčícím (=děravým) víčkem.

Ta molekula se jmenuje sulforafan a nachází se ve všech košťálovinách. Největší koncentrace jí však prozatím byla zjištěna v brokolicových výhoncích.

Sulforafan je jedna z mnoha „neuritogenních“ látek, které prokazatelně regenerují nervovou tkáň a podporují opravy poškozeného mozku. Vzhledem k tomu, že hrotový protein, který tělo vytváří v důsledku působení mRNA vakcín, způsobuje přímá poškození nervového a cévního systému, může být sulforafan jednou z nejdůležitějších přírodních látek, které pomáhají obětem očkování.

Web GreenMedInfo.com provedl pečlivé rešerše informací o sulforafanu a jiných přírodních prostředcích s těmito účinky. Seznam neuritogenních substancí se nachází pod tímto odkazem. Jsou v něm uvedeny tyto zdroje:

 • korálovec ježatý (houba zvaná též „lví hříva“)
 • zelené kávové boby
 • ubiquinol (aktivní forma koenzymu Q10)
 • kurkumin
 • puerarin (látka obsažená v rostlině kudzu)
 • EGCG (nachází se v zeleném čaji)
 • jujube (cicimek datlový – čínské ovoce)
 • ginsenosidy (ze zázvoru)
 • kanabinoidy

Green Med Info také publikoval článek, věnovaný přímo sulforafanu a jeho schopnosti opravovat mozek. Píše se v něm:

„Vědci určili optimální koncentraci sulforafanu, která podporuje růst nervových kmenových buněk (NSC), aniž by škodila neuronům. Konstatovali, že koncentrace nižší než 5mM nevyvolávají cytotoxické účinky a zároveň podporují růst NSC.“

Zkratka mM označuje milimoly, konkrétně se jedná o koncentraci sulforafanu v krvi. „Mol“ je dané množství molekul v litru roztoku bez ohledu na molekulární hmotnost, předpona mili- označuje tisícinu.

 Ačkoli to dost závisí na tělesné hmotnosti, domníváme se, že k dosažení koncentrace 5 mM v krvi nebude zapotřebí nijak ohromující množství brokolicových klíčků.

Když byly nervové kmenové buňky vystaveny působení sulforafanu, transformovaly se v neurony

Green Med Info dále uvádí:

…vystavení NSC sulforafanu vedlo k jejich diferenciaci v neurony, což propůjčuje mocnou oporu hypotéze, podle níž může sulforafan stimulovat regeneraci mozku.

To znamená, že sulforafan je svého druhu molekulární „aktivátor“, který vyvolává vznik neuronů z neurálních kmenových buněk. Takovýmto způsobem dochází k opětovnému růstu poškozených buněk mozku.

Všem, kdo si myslí, že mu mozkové buňky nenarostou, bych rád sdělil, že už jednou narostly. Celý váš mozek vyrostl z ničeho v děloze vaší matky. Totéž platí pro vaše srdce, plíce, kosti, nervové buňky a tak dále. Každé lidské tělo ví, jak zařídit opětovný růst buněk. Jinak by lidé neexistovali.

Jak si vypěstovat vlastní sulforafan za pár korun

Protože nám Bůh a matka příroda dali veškerou medicínu, kterou potřebujeme, můžete si vypěstovat svůj vlastní sulforafan za pár korun – doslova transformovat vzduch na sulforafan za použití brokolicových výhonků.

 1. Kupte si brokolicová semínka ke klíčení (ideálně bio, hlavně nemořená), najděte si doma zavařovací sklenici a pořiďte si nakličovací víčko (nebo místo něj používejte plátýnko upevněné gumičkou, případně proděravěné normální víčko).
 2. Dejte do sklenice asi lžíci semínek, propláchněte je vodou, přidělejte víčko a postavte dnem vzhůru, aby mohla voda odtékat.
 3. Alespoň jednou denně proplachujte. (Jde o to, aby byla semínka stále vlhká, ale zároveň aby se předešlo hnilobě, plísni apod.) Sklenice bude stále dnem vzhůru.
 4. Za několik dnů budete mít k dispozici klíčky plné sulforafanu.

Naklíčená semínka můžete jíst jen tak nebo je přidávat do salátů, do smoothies (mixování cenné fytochemikálii neublíží), do různých pokrmů (až nakonec).

Další benefity sulforafanu

Sulforafan se vyznačuje též silnými protirakovinnými účinky. GreenMedInfo vypisuje ty nejlepší vlastnosti této látky, uvedené v lékařské literatuře. Ta uvádí, že sulforafan pomáhá s těmito zdravotními problémy:

 • oxidační stres
 • zánět
 • rakovina prostaty
 • rakovina prsu
 • rakovina tlustého střeva
 • autismus
 • rakovina slinivky
 • diabetes typu II
 • poškození DNA
 • rakovina močového měchýře
 • insulinová resistence

… a s mnoha jinými. Sulforafan je jedna z mých pěti nejoblíbenějších látek z přírody. Další je resveratrol, číslo jedna je vitamin D.

Pamatujte si: každý si může vyrobit neomezené množství sulforafanu skoro zadarmo. Nikdo nemusí čekat, až mu doktor předepíše nebo dovolí vyklíčit si brokolici. Nikdo nemusí žebrat na zdravotní pojišťovně ani chodit do (toxické) lékárny.

Zkorumpované, patolízaly Big Pharmy zamořené vlády vám ty klíčky nemohou sebrat, dokud nepřepnou do režimu kompletní tyranie a nezačnou zakazovat prodej semen. A dokonce i v takové situaci jde semena před vládními lumpy celkem snadno schovat.

Zdroj

PS: Děkuji soně za tip a účinnou látku ve formě doplňku si tedy můžete zakoupit i zde:

Napsat komentář