Elity a zasvěcení lidé očekávají Událost: Jak poznáte, že je čas přemístit se do úkrytu?

(přepis videa pod článkem)

Ahoj lidi, je čas na další otázky a odpovědi, ale dneska to bude JEDNA otázka a pak ještě okomentuju nějaké dění na Facebooku.

Takže ta otázka zní: Jak bude vypadat ten druh katastrofy, kdy dojde na úprk na bezpečná místa (bug out)?

Lidi na internetu vyšilují kvůli každé obyčejné sluneční erupci třídy M: „to už bude ono! To už bude ono!“ Rozumní pozorovatelé se většinou nenechají strhnout, ale nabízí se otázka, jak tedy bude OPRAVDU vypadat průšvih tohoto kalibru.

Zaměřím se na přírodní aspekty takové události, protože jestli na sebe jednotlivé země začnou vrhat jaderné bomby, všechno půjde přímou čarou do kopru a nebude co řešit.

Pár věcí, které byste mohli sledovat: globální nebo skoro globální selhávání GPS. Když si váš mobil začne najednou myslet, že jste v nějaké jiné zemi, nebo vám řekne, že jste uprostřed oceánu, a bude se to dít VŠUDE – budou toho plné zprávy. Oni vám neřeknou, proč se to děje, ale vy budete vědět, že je to proto, že se zemské magnetické pole začalo rapidně měnit a data s ním neudrží krok.

Pokud se něco takového začne celosvětově dít, bude to signál, že se situace hodně rychle výrazně zhorší.

Další předzvěst: pokud bez vysvětlení nebo pod nějakou směšnou záminkou (bude vám jasné, že je to směšná záminka) dojde k přerušení veškerého leteckého provozu. Nebo po celém světě začnou z nebe padat letadla. Tenhle typ událostí bude značit, že s magnetickým polem Země je nějaký opravdu velký problém.

Pokud bude přímo na Zemi mířit erupce třídy X20 nebo větší. Tím nemyslím, že Zemi jen lízne, ale že její střed bude mířit přímo na nás. Totéž pokud nás zasáhnou tři nebo čtyři erupce třídy X10. V takovém případě je pořád šance, že stáhnete ocas mezi nohy a o pár dnů později se vrátíte domů, ale při takto silných slunečních erupcích a stavu, v jakém je naše magnetické pole, musíte přinejmenším začít uvažovat o tom, kam se ukryjete.

Katastrofa vyžadující úkryt je podle mého názoru i erupce supervulkánu. Pokud exploduje Campi Flegrei v Itálii nebo Taupo na Novém Zélandě, tak to rozhodně bude začátek destabilizace. Velmi jasný signál, který nepřehlédnete.

Tato extrémní úroveň sluneční, vulkanické nebo magnetické aktivity vám jasně poví „Ok, překročili jsme práh a k normálnímu stavu věcí se nevrátíme.“

Tak. Teď k tomu Facebooku. Ráno jsem si tam četl nějaké komenty. Existují jedinci, kteří asi moc nechápou, co tohle všechno znamená. Mluvil jsem o otevírání třetího oka a o tom, co pak člověk může vidět. Ačkoli jsem přiznal, jak jsem dřív na podobné věci shlížel, byli tihle komentátoři úplně bez sebe.

Prý je to satanistické, New Age úlet a proti Boží vůli. Tihle lidé jsou ještě o něco zmatenější, než jsem býval já. Na třetím oku není nic nového, jsou to informace staré celé věky. Zadruhé, je to jako pistole. Pistole není svojí podstatou dobrá ani špatná. Jde o člověka, který ji má v ruce, a o jeho úmysly.

Všechno, co je součástí našeho těla (a mluvím k lidem, kteří řádili kvůli tomu, že otevírání třetího oka je v rozporu s Bohem), stvořil Bůh. Připomíná mi to debaty s lidmi, kteří reagovali na předchozí videa – že se nemusejí připravovat na horší časy a že jim stačí modlit se a věřit v Boha. Že když přijmou Ježíše Krista, tak budou v bezpečí. Jenže víra bez práce znamená smrt. Bůh řekl Noemu, ať se modlí, ale také mu řekl, ať postaví archu. Bůh pomáhá těm, kdo si pomáhají sami.

K podobnému nedorozumění došlo v diskusi o příspěvku, jehož tématem bylo otevírání třetího oka. Na takovýchto věcech není nic inherentně zlého. Ani náhodou. Je velmi snadné otevřít si třetí oko a využít to pro svoji osobní sílu. Pro sílu toho nahoře. Stát ve světle. Je to stejné jako s tou pistolí. Klaďas s pistolí zastaví zloducha s pistolí. Tak je pistole dobrá, nebo zlá? Takhle se ani nejde zeptat. A se třetím okem je to totéž.

K těm katastrofám, které vyžadují úprk do úkrytu. Neutíkejte moc brzo. Ale zároveň: když dojde k některé z těch velkých událostí, nečekejte.

Napsat komentář