Farmaceutické společnosti začnou testovat vakcínu proti covidu na malých dětech a novorozencích

Geoffrey Grider  

Podle anglického listu Daily Mail

„…se chystá testování vakcín na dětech a potenciálně též novorozencích.

Společnost AstraZeneca, která vyrábí tzv. oxfordskou vakcínu, uvádí, že míní rozšířit věkovou skupinu testovaných na děti od šesti let.“

Mail on Sunday informuje, že „konkurenční farmaceutická společnost Janssen, jež je členem koncernu Johnson and Johnson, přikročí k testům na novorozencích a dokonce na těhotných ženách. Studie se pravděpodobně odehrají v USA a v Kanadě.“

Zpočátku bude Janssen testovat „jen“ na teenagerech, ale pak se budou pokusnými osobami stávat stále mladší děti, nejprve minimálně dvanáctileté, ale posléze se počítá i s těmi nejmenšími.

AstraZeneca se s tím nepáře a podle Daily Mailu tento měsíc začíná ve čtyřech anglických městech s testy na dětech a mladistvých mezi šesti a sedmnácti lety. Jak pravil ředitel projektu oxfordské vakcíny, prof. Andrew Pollard, „je důležité určit bezpečnost vakcíny a imunitní reakci na ni v dětském a velmi mladém organismu, poněvadž pro některé děti by očkování představovalo přínos.“

Předpokládá se, že licencovaná vakcína pro děti by měla být k dispozici do konce tohoto roku. 

AstraZeneca, which produces the Oxford vaccine, says it is expanding trials to children as young as six

Když jsme loni psali, že chystané vakcíny proti covidu-19 budou součástí globální očkovací kampaně, v jejímž rámci budou opakovaně dostávat injekce všichni obyvatelé planety Země, reagovali mnozí čtenáři nevěřícně a prohlašovali nás za bláznivé konspirační teoretiky, kteří píší senzační titulky článků, jen aby na ně lidé klikali.

Z roku 2021 uplynulo šest týdnů a co vidíme? Experimentální vakcíny proti covidu-19, schválené jen pro nouzové účely, se budou dávat těhotným ženám a kojencům.

Takže za senzační články se omlouvat nebudeme a nebudeme se omlouvat ani za to, že píšeme pravdu.

„Jen se rozhlédněte po národech,
užasněte a divte se!
Já konám dílo ve vašich dnech,
o kterém neuvěříte,
i kdyby vám to někdo vyprávěl.“
(Abakuk 1, 5)

V této chvíli víme, že se nejen chystají naočkovat celý svět včetně miminek, ale také že bude více sérií očkování. V následujících letech se připravte na povinné očkování v pravidelných intervalech.

Takové to je a takové to bude, neboť jsme oficiálně vstoupili do Krásného nového světa, jak ho předpovídají stará proroctví. Hlavu vzhůru, bude hůř.

Vakcína proti covidu-19 je trojský kůň, a kdo chce vědět, co se v něm skrývá, nechť si přečte Zjevení Janovo. Není těžké mu porozumět, zato je těžké mu uvěřit.

Zdroj

Napsat komentář