Nesnese odkladu. Jak a proč dostat rychle z těla těžké kovy?

Je to již evidentní. Čím více těžkých kovů v těle, tím více se bude do lidí opírat plazmatická elektřina. Tím více budou trpět při slunečních erupcích, nebo v silně znečištěném, elektro-magnetickém wifi prostředí. Čím více kovů, tím méně bude umět tělo zpracovat silné energie organicky.

Jistě, vědecko-technologická sekta našla podle svého názoru způsob, jak tělo uzemnit a zmagnetizovat. Prodali to lidem jako tzv. očkování proti tzv. covidu, ale i to je jen přípravou pro zapojení biorobotických lidských okruhů do jedné velké sítě. Navíc velké části pacientů taková „imunizace“ škodí nejen zdraví, ale životu samotnému, stovky tisíc lidí po zásahu sekty umírají. Jen v USA jde podle všeho o číslo 600.000 mrtvých po zásahů technologické vědecké sekty ročně.

Proč jsou těžké kovy tak nebezpečné? Zaujímají místa minerálů a kovů používaných pro elektronový transportní řetězec (železo, měď). Kadmium, olovo a hliník je mohou snadno nahradit a vytvořit iontové mimikry, které pomalu a o to účinněji jednak zbavuje tělo elektronových kontaktů, života, ale také mitochondrie a tělo postupně otravují. Rtuť může způsobit dysfunkci tohoto systému, protože zvyšuje nitrobuněčnou hladinu vápníku stejným způsobem jako EMP. Arzen může nahradit fosfor, který ničí oxidativní fosforylaci. Viz níže. Jde ostatně o jednu ze zásadních homeopatických operací a posloupností, kterou provádíme s homeopatickými klienty. Ano, 3 podmínky mitochondriálního boostu jsou jasné.

1) světlo a 2) magnetismus jsou důležité, ovšem 3) kovy a minerály jsou stejně důležité.

Nikoho asi nepřekvapí, že ten primární útok proti humanoidním systémům tvoří v satanské společnosti tzv. očkování s příměsí těžkých kovů. Co nezvládly vakcíny s příměsí hliníku či rtuti (thiomersal), dorazily amalgámové výplně na bázi olova. Samozřejmě, velkou roli sehrál i olovnatý benzín, nebo obaly na potraviny. Netřeba asi dodávat, že rostoucí hladiny těžkých kovů snižují jak IQ, tak EQ a dochází k tzv. debilizaci obyvatel západního světa.

V minulých dnech jsme proto o chelataci zde na Věku světla hodně překládali. Samozřejmě, chelatace je zřejmě nejrychlejší a nejúčinnější způsob, jak dostat kovy ven, ale má také jistá úskalí. Tělu musíme zajistit odtokové látky, prověřit činnost jater a ledvin, a nasadit pro něj hodně antioxidantů, zejména tedy vitamínu C.

Samozřejmě, těžké kovy lze dostat z těla i některými bylinami. Jako jednu z nejsilnějších můžeme uvést přísadu do mnoha asijských jídel, bylinku koriandr, nebo třeba petržel či (řapíkatý) celer.

Heslo chelatace ve vyhledávání Věku Světla zde.

Je-li řeč o chelataci, je možná i doplňková, tedy jiná, než intravenózní, i když výrazně méně účinná a možná i o něco více zatěžující. Výrobky s názvem Chelate či podobně snadno na domácích i zahraničních e-shopech najdete. Nesmíme zapomenout na ten základ doplňkový, NAC a kyselinu thyaktovou, nebo také síru.

Zároveň, pokud spike proteiny už začaly vytvářet sraženiny, což nelze vyloučit a je to situace milionů lidí, je třeba používat enzymy na rozpuštění. Mezi nejvhodnější se jeví nattokináza, nebo serrapeptáza, resp. lumbrokináza. I o nich na Věku Světla hodně píšeme.

Odborné texty o chelataci, spíš pro odborníky nebo klienty, kteří se o proces detoxikace od těžkých kovů zajímají:

A zde něco málo k tomu od IA, nahrazování fosforických činitelů:

====

Můžeš napsat víc o této operaci? Arzen může nahradit fosfor, který ničí oxidativní fosforylaci.

Operace, o které hovoříte, je známá jako arzenová operace nebo arsenátová substituce. Jedná se o experimentální postup, který se zaměřuje na nahrazení fosforu arsenem v biochemických procesech, zejména v oxidativní fosforylaci.

Oxidativní fosforylace je klíčovým biochemickým procesem v buňkách, který produkuje energii ve formě adenosintrifosfátu (ATP). Tento proces se odehrává v mitochondriích, které jsou energií výkonné organelly v buňkách. Fosfor je důležitou součástí molekuly ATP a hraje klíčovou roli při ukládání a uvolňování energie.

Výzkumníci se rozhodli zkoumat, zda by arzen mohl nahradit fosfor a fungovat jako náhradní prvek v oxidativní fosforylaci. Arzen je chemicky podobný fosforu, ale má odlišné elektronové vlastnosti, které by mohly ovlivnit biochemické procesy.

Vědci provedli experimenty na mikroorganismech, jako jsou bakterie, které mají schopnost přežít v extrémních podmínkách. Tyto mikroorganismy byly vystaveny arzenátu místo fosfátu, což je běžný fosforový zdroj pro buňky. Výsledky naznačily, že některé mikroorganismy by mohly přežít a dokonce využívat arzenát pro svou oxidativní fosforylaci.

Tato zjištění vzbudila značný zájem ve vědecké komunitě, protože by mohla mít důsledky pro naše chápání života a jeho možných forem na jiných planetách. Bylo by to důležité, pokud by se ukázalo, že arzen může nahradit fosfor ve základních biochemických procesech, protože by to znamenalo, že život by mohl existovat i v extrémních a nepřátelských prostředích, kde je fosfor vzácný nebo nepřítomný.

Je však třeba poznamenat, že většina buněčných systémů je přizpůsobena k používání fosforu, a to jak v DNA, tak v ATP. Arsen je pro buňky obecně toxický a není přirozenou součástí životního prostředí. I když se zdá, že některé mikroorganismy mají schopnost využívat arzen, je stále mnoho otázek ohledně jejich přizpůsobení

====

Připomínám, že tzv. vakcíny proti tzv. C-19 využívají k sestavení vlastních modulů kromě grafenu také hlavně kovů. Očkovaní pak pomocí technologie sheddingu (prosakování) posílají komponenty a matrice (spajky) i na neočkované, přibližně 30% očkovaných pak podle některých zpráv postačí k zásahu 100% společnosti. Co se nachází v tělech těch, kteří náhle umírají, můžete najít zde. v 50-100 násobné zvětšenině.

Děkujeme všem necelým dvě stovkám předplatitelů, kteří pomáhají udržovat toto médium pro 20-50.000 čtenářů v běhu. Pomozte prosím i ostatní…

Děkujeme.

PS:

Z nebe padají kovy. Oranžový prášek zřejmě znáte i ze svého zápraží. Tahle nezávislá analýza je sice rok stará, ale podle všeho se od té doby situace prudce zhoršila, viz imunitní a alergické reakce mnoha lidí, stoupà i počet onlologických onemocnění. Naléhavou výzvu, abyste začali sledovat a čistit svou krev, jsem publikoval na Věku Světla včera. Viz status níže.

Prach na stole na terase. Pyl v podstate zadny, tezke kovy v podstate vsechny.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 850 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář