Jirkovou optikou (284. Boží Columbus)

Tím, že společnost říká těm, kteří v nějaké podobě uznávají, ctí Boha, věřící, dokazuje, že zatím nepochopila vůbec nic.

Někdo možná věří s jistotou, že existuje něco jako moře, když sednete do auta a popojedete 8 hodin na sever, na jih, nebo 12 na západ. Přitom tam nikdy nebyl, několik takových lidí znám. Ale naučil se to ve škole a jiní, kteří měli více energie, možná odvahy, než on, tam i dojeli, nadšení a opálení se vrátili a ukázali mu dokonce fotky. Tak ono to moře opravdu existuje! Připomíná mi to také ty dvě miminka, dvojčata v bříšku, jak se baví mezi sebou, a jedno říká druhému: Prosím tě, snad bys nevěřil na život po životě?!

Někteří z nás už došli v té či oné míře k Bohu. Chcete-li, prostě k tomu, že život není náhoda. Že ty počítačové součástky pohozené na stůl se samy neposkládaly. Že počítač potřebuje program, aktualizace, antivir, vývojáře. Víte, samozřejmě, že k tomuto pochopení nedojde každý. Ne každý má tolik energie, tolik odvahy a tolik štěstí.

Vlastně jsme na Zemi taková sebranka odpadlíků od Boha. Ve Vesmíru i ve vzácných knihách se nám říká padlí andělé. Jsme odpadlí, pyšní andělé, kteří si mysleli, že jsou chytřejší než Bůh, nebo kteří si mysleli, že žádný Bůh není. Ten status měl být včerejší, esoterickým číslem pýchy je 1, nebo 11, zatímco číslo Boha je 9. Ti, kteří spáchali 11/9 onen ohavný zločin, patřili k těm nejzabedněnějším padlým andělům. Zas a znovu a stále chtějí dokazovat, že jsou víc než Bůh, že mají vývoj na Zemi a moc nad lidskými životy pevně ve své moci. Jenže to tak není, oni o svoji moc pomalu přicházejí… lidé procitají. Nastává široce obrodný proces, který je doprovázen porodními bolestmi. Vidím však lidstvo, které za 100 či 200 let bude žít ve svornosti, míru a s Bohem, po další tisíce let. Zničit tento plán se nepodaří ani satanistům, ani politikům, ani šíleným vědcům v jejich tajných laboratořích, ani masovým médiím, které nám dnes a denně hlásají lži a propagandu. Až takovou, že si musela začít copyright na ni hlídat a postihovat všechny ostatní, kteří chtějí vyjádřit něco jiného. Zřizují se nové odbory a think-tanky pro jednotný výklad pravdy. Myslet si cokoliv jiného, už ohrožuje mocenské centrum v samotných základech tohoto nelidského režimu. Stojíme již jen krátce před jeho naprostým pádem….

Někdy ve druhé, třetí třídě k nám začal chodit do třídy zvláštní kluk. Byl velmi vyspělý, moudrý, fešák, stejně starý, jako my, ale jako by o 4-5 let starší, mentálně. Přišel do naší třídy poté, co pobývali nějaký čas v USA. Jmenoval se zcela příznačně, Marek Kolumby. Jednou jsem s ním šel z oběda ve školní jídelně, a on to na mne vybalil. Vyndal několik obrázků z peněženky, a říkal mi: Jirko, za všechno vděčím Bohu, a Ježíši Kristu. A ukazoval mi obrázky.. na nich byl Ježíš a Panna Maria. Díval jsem se na obrázky, a na něj… o víře jsem věděl tak trochu, tak jak naši příbuzní chodili v neděli do kostela. Víc nic. Tenkrát to byl pro mne šok, a pobídku toho Columba Boha, který hlásal, že za mořem existuje Bůh, jsem nepřijal. Odmítl. Myslel jsem si, že je divnej, nebo blázen. Už nikdy jsme se k tomu spolu nevrátili. K Bohu jsem pracně doklopýtal teprve mnohem později, finálně ve svých 33 letech. Od té doby nevěřím. Ale naprosto jednoznačně a pevně vím, že existuje. Stojí za vším a u každého. Miluje nás tak, jako nikdy nikdo nedokáže milovat ani z tisíciny. Pomáhá nám, vychovává nás, pláče s námi, když padáme, a chvíli nás nese, když nedokážeme vstát a jít sami. Dává nám zas a znovu naději, přestože kdokoli jiný by nad námi, lidstvem, dávno zlomil hůl. Ano, veřejně žaluji nelidský komunistický režim, že nás oddělil od Boha. Veřejně žaluji tzv. demokratický režim, že nás odděluje od Boha, a velmi často ho zesměšňuje, či pohrdá.

Veřejně vyznávám, že Boha miluji nade vše a dnem, kdy jsem ho objevil, teprve život vyjevil svůj smysl a řád. Bůh je velký, bratři a sestry, byl jsem svědkem tolika návazností, zázraků a uzdravení lidí, že o tom již nemůže být nejmenších pochyb. Nejsem věřící, jsem vědoucí, a nic na tom nezmění ani odmítání, smích, či pochyby většinové společnosti. Každý máme svůj čas probuzení, každý svoji nabídku onoho Marka Columba třeba napoprvé, anebo i napodruhé, nebo napopadesáté, bohužel pro nás, odmítneme. Tak vám přeji prohlédnutí a probuzení co nejdříve to půjde! Teprve pak to dostane ty správné grády, teprve pak uvidíte život i vše ostatní takové, jaké opravdu jsou.

Bůh, to je pro mne to, že někdo si vždycky ví rady. Bůh je pro mne bezpečí a láska. Bůh je pro mne úsměv na tváři, ať už se děje cokoliv.

Milí přátelé, mohou vám vzít všechno, a v následujících letech zřejmě také hodně z toho vezmou. Mohou vám nasadit trnovou korunu, mohu vám vzít dokonce i vaše životy. Pravidelně se to v historii lidstva opakuje. Ale nikdy vám nemohou vzít to, co je rozběsňuje nejvíc. Vaše pevné spojení s Bohem. Nikdy nemohou. Pokud vy to sami nedopustíte. Pokud vy jej sami neodevzdáte.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 869 posts and counting.See all posts by veksvetl

2 komentáře: „Jirkovou optikou (284. Boží Columbus)

Napsat komentář