O* Jirkovou optikou (391. Nemoc z ozáření? Imunita leží ve střevech, prevence substitucí začíná být vzhledem k intenzitě světla fatálně důležitá! #jadernazare 2)

O* – open – otevřeno pro všechny čtenáře

O záření jsem psal ve své optice již nedávno. Druhý navazující díl pak zde.

Mohlo to být tak před 10-12 lety. Kde se vzal, tu se vzal, kontaktoval mne někdo z jeho prodejců. Představil jím požehnané a dlouho vyvíjené výrobky. Chlápek, co má zkušenosti s léčbou rakoviny, kontakty a snad taky kliniku na Ukrajině i v Izraeli. Jedenkrát jsme se setkali a povídali…

Michail Vladimirovič Kutushov – MD, Ph.D., profesor, lékař, toxikolog, doktor tibetské tradiční medicíny. V posledních letech působil jako vedoucí vědecký pracovník v laboratoři termodynamiky a energetiky biologických systémů v Institutu teoretické a experimentální biofyziky ruské akademie věd. Autor vědeckých objevů a vynálezů, plnoprávný člen Evropské akademie přírodních věd, poradce Ruské akademie přírodních věd v oddělení klinické medicíny. V současné době žije a pracuje v zahraničí. Metodou DST bylo za dobu asi 20 let úspěšně vyléčeno přibližně 3500 pacientů s rakovinou. (zdroj)

Nedávno se mi ozvala jeho tehdejší pomocnice Alena, nabízela jakési produkty.. to nedělám, dokud je sám nevyzkouším. Ale oklikou mne to ke Kutushovovi vracelo. Zněla mi hlavou jeho slova. „Každý třetí v Československu dostane do deseti let rakovinu… „

ČR si nevede dobře v rakovinových statistikách. Má to mnoho důvodů. Zakyselení Čechů, jejich nespokojenost i odpor k životu je obří. Ale co se začíná dít nyní, v návaznosti na zakrytí rouškami, ale také přírodní i nepřírodní záření, mi začíná dělat starosti. 🙁 Jak to mohl vědět? Ale není to specifikum výhradně české, ale asi obecné, o to větší v průmyslových oblastech, se znečištěným životním prostředím, špatnou stravou a velkým stresem. V této souvislosti nápad Němců posunout vše toto o 500-800 km dál na východ, do Česka a Slovenska, vypadá jako – z jejich pohledu – geniální.

A tak se také centrum našeho bádání sune blíž „k Bohu“. Viz nedávné články od Seymour Hedke. Slovo Bůh pochází od souhvězdí Nebeského Býka. Ale.. God. Gott. Gut. Také střeva. Přikládám jim také já stále větší důležitost. A tak pročítám články o vitamínu B, o kvašení, a také o různých mléčných kulturách. A překvapilo mne, když jsem si tedy otevřel Alenou již někdy před půl rokem zaslané stránky, že ony produkty, které nabízeli již tenkrát, vlastně všechno to obsahují. Takže už dál nechci váhat.

Zatím tedy můžeme sdělit, že pro střevní a také jang-jinovou a také hormonální rovnováhu počínající ve střevech:

  • je třeba hlídat doplňování vitamínu B, o tom jinde, pro případné konzultace v oblasti vitamínů a v ojedinělých případech i případný dovoz na míru z USA kontaktujte Soňu na Celost, event. mail: celostniuzdraveni@gmail.com
  • další na trhu z toho, co si troufnu doporučit, je právě Synergist Probiotic z Kutushovova výzkumu (Váš kód pro mé lidi a pro slevu 10% je MIL10)
  • a poslední, které se mi jeví fajn, ačkoliv jsem vypil zatím jenom jednu butylku, je český produkt Harmonelo – vyzkoušel jsem od své dlouholeté klientky a již i kamarádky Martina Wantochová fcb zde, a to je druhá věc, co doporučuji, příp. její e-mail je: martina.wantochova@seznam.cz , výhoda je že věcem rozumí takže lze s ní uplatnit i poradenství.

V neposlední řadě velmi doporučuji prostudovat i lykopen, což je něco ještě jiného (velký antioxidant), ale v souvislosti s rakovinou by ho jako prevenci a částečně i represi měl každý brát vážně, netrofunu si doporučit konkrétní značku, i když značka Jamieson má velmi vysoké standardy dalších produktů. Mimochodem, již jsem to psal, čím výše na Zemi jste, tím více se vystavujete záření. Ať již to jsou hory, nebo ještě výše, cesty letadlem.. lidé tam jednají jaksi intuitivně, protože tělo dostane chuť na.. ano, rajčatový džus, nejp(r)odávanější nápoj na palubách leteckých společností. Zajímavé, že? Let´´´´ s go jin!

Starejme se o svoji imunitu, zubatá kola se začínají roztáčet a začnou na nás doléhat nejen úklady našich netopýro-tvůrců, ale také následky našeho špatného životního stylu, nedostatku Slunce a stresu.

_______________________________________________________________________

Interakce s elektro-magnetickými poli začíná být problém.. pod čarou poznámka z bádání pana Wintera..

„Široký frekvenční rozsah interakce s EMP (elektro-magnetická pole) je funkční charakteristikou fraktální antény a zdá se, že DNA má dvě strukturní charakteristiky fraktálních antén, elektronickou vodivost a vlastní symetrii. Tyto vlastnosti přispívají k větší reaktivitě DNA s EMP v životním prostředí a poškození DNA by mohlo být příčinou nárůstu epidemiologie rakoviny, stejně jako variací v rychlosti chemické evoluce v rané geologické historii.“Další podrobnosti jsou k dispozici v nejnovější knize Dana Wintera: „Fraktální konjugovaný prostor a čas: příčina negentropie, gravitace a vnímání“ k dispozici na webových stránkách v sekci biowww.geometricmodels.com

__________________________________________________

od Dr. Kruseho: Dnešní lekce z Miami: Stres v paraventrikulárním jádru (PVN) způsobuje hypermetylaci v lidském genomu. Důsledky tohoto nelineárního vlivu života jsou masivně důležité pro pochopení toho, jak je epigenomický program budován mitochondriální signalizací, aby ovlivnil jadernou DNA, kde sídlí DNA/RNA. Proč? Protože methionin je JEDINÝM startovacím kodonem pro transkripci DNA, máte-li v buňce jako substrát množství této aminokyseliny, začnete si brzy uvědomovat, že jelikož v buňce funguje jako časový krystal, může ji aktivovat jakýkoli aberantní puls elektromagnetické vlny. Pokud se tedy vitamin A uvolní a uvolní své světlo do okolní tkáně v důsledku přítomnosti jakékoliv části elektromagnetického spektra světla, na které není buňka stavěná, působí jako podnět k tomu, aby se z RNA a DNA začal vytvářet protein. K tomu dochází bez správných instrukcí magneticky zakódovaných v DNA. Naopak, protože tryptofan je u člověka stop kodon a tato aromatická aminokyselina absorbuje světlo o vlnové délce 240-300 nm, zastaví tento abnormální proces „hypermetylace“. To pomáhá vysvětlit, proč je sluneční světlo vakcínou proti rakovině. Ukazuje vám to, proč je UVA a UVB světlo v rámci slunečního spektra zcela ochranné proti rakovině, protože na tomto „brzdném procesu“ se nepochybně podílejí tyrozinkinázy. Ukazuje se, že medicína již ví, že jakýkoli podnět, který zastaví tyrozinkinázu, omezí rakovinu. Jen netuší, že Slunce je pro tento proces tím nejlepším lékem, protože všechny buňky jsou uzpůsobeny tak, aby pracovaly specificky v té části elektromagnetického spektra, kterou naše planeta přijímá v pozemském slunečním světle. To je důvod, proč se astronauti, kteří se vydali do vesmíru, vrátili domů velmi metylovaní. Všichni čelili vyšším elektromagnetickým energiím ze sluneční plazmy a falešnému světlu v ISS, které způsobilo větší tikání metyoninového krystalu času, a neměli možnost ho vypnout. Proto dnes na Zemi způsobuje rakovinu na povrchu Země modré světlo vytvořené člověkem a nadcházející éra 5G výskyt a prevalenci rakoviny zvýší, nikoli omezí. To je příběh nedávné studie NTP, která byla právě zveřejněna. Stále si to neuvědomujeme.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 813 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář