Jirkovou optikou (436. Babiš schválně prohrál prezidentské volby, nyní povede zemi v koalici s ODS)

(repro foto cnn prima news cover foto you tube)

Ano. Jen si to tu tak odložím.

Rozvířila se kolem toho v posledních dnech zase debata. Ale myslím, že to není potřeba víc řešit. Je to totiž zřejmé. Byl to prostě obchod. A Babiš je obchodník. Tvrdý obchodník a vyjednávač. A v závěru oleb to prostě nebyl on. Choval se divně, a poté, co prohrál, vše z něj spadlo a radoval se stejně, jako z předchozích vítězných voleb.

Babiš z pozice kandidáta na prezidenta podle mých zdrojů odstoupil za to, že mandát získá proamerický Petr Pavel ve prospěch americké válečné, farmaceutické a energetické lobby. Stejně jako Nerudová, Středula a všichni ostatní. S Českem má americká administrativa speciální plány. A Babiš schválně a plánovaně prohrál. Po volbách jsem o tom psal, bylo to jasně patrné. Kryl americkému kandidátovi záda. Česká politika a ČR nebyla a není suverénní. Šéf jeho PR a kampaně Prchal se do ní prakticky nezapojil. Nedostal tentokrát možnost Babišovi vyhrát volby. Resp. Babiš sám si zajistil vítězství až v těch nastávajících. Do kampaně velmi překvapivě nezasáhly ani jeho noviny, zatímco sám Andrej objizdenim CR a rozdavanim knih mel vytvorit falesny dojem, ze o prezidenta opravdu stoji. Jiz v te dobe vsak vedel, ze ma a musi prohrát a udelal pro to vše. Babiš za to výměnou dostal svobodu u soudu a zřejmě premiérský mandát v koalici s ODS v budoucích volbách. Politika v ČR funguje od roku 1989 klientelisticky. Ty mně, já Tobě! Budoucí uspořádání dohadují vlivní lidé u stolu na příkaz zahraničních mocenských center. Londýn, Berlín, Tel-Aviv a Washington vzdy rozhodují, kdo v Praze vyhraje volby a s kym utvoří koalici. Jako v kazde kolonii. Kam by jinak přišli?! Politické strany a barvy a hate culture jedou jen pro blbečky voliče a klaky na twitteru.

Pravá a levá a červená a modrá, východ a západ, vždyť to celé 20. století tak krásně funguje. Nikdo z politiků na politické strany nehraje a nikdy nehrál. Politický převrat nebo půlvrat vždy vykonají masová média. Privátní spolupracující s veřejnoprávními. Co je na tom složitého k pochopení?! Účel světí prostředky. Hezky si povodí a vytrolí české voliče, dočista dočista. Jak přesvědčí globalni agentury k podpoře Babiše i české novináře, kteří při své prostoduchosti uvěřili na hru na černé a bílé a sehráli pro česká kápa roli užitečných idiotů, na to jsem zvědavý. To novinářští svazáčci si vzali boj proti Babišovi fakt za svůj! 🧠🙄😂

Vše ostatní už zařídí jinudy a jinak.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 869 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář