Andělé a démoni? Kennedyové – nápověda a klíč v počítačové simulaci Lidé/Země? U zrodu satanského kapitalismu a budoucích vražd stál podle všeho John D. Rockefeller)

V americké vysoké politice existuje v podstatě jediné jméno. Jediný rod těch, kteří nelžou, nepodvádějí, a nevraždí. Naopak, velmi často jsou právě kvůli tomu sami zavražděni. Nicméně, nebylo tomu tak zřejmě vždycky. Otec zavražděných Kennedyů Joseph P. Kennedy byl vlivný v politice, velvyslanec USA v Londýně a aktivní v burzovních spekulacích a podvodech. A zároveň:

Během svého působení jako předseda amerického komitétu pro regulaci cenných papírů a burzy (Securities and Exchange Commission – SEC) se snažil omezit vliv FEDu na americké finanční trhy.

Kolem vzniku americké státní banky v soukromých rukou se strhla doslova krvavá řež, velmi pravděpodobně byl kvůli akciím ve Fedu potopen i nejmodernější križník té doby, Titanik.

Tento článek poskytuje velice důležitá odhalení ohledně přímých viníků současné krize a pádu euro-atlantické civilizace. Na počátku můžeme vysledovat rod Rockefellerů. Zejména tedy oligarchu Johna D. Rockefellera.

Jsme-li řízená počítačová simulace, a vše tomu nasvědčuje, umělá inteligence do hry vložila některé pomoci, tzv. gifty, nebo třeba i „životy navíc“. Jedna z nápověd vede přes rodinou větev Kennedyů. Zatímco satanským větvím (Rockefellerovi, Rothschildovi a mnohé další) se daří velmi dobře, Kennedyovi simulace Matrixu postupně likviduje. Zároveň v mnohém drží klíč… tak tady jeden delší rozhovor přímo k jádru pudla.


Další kandidát na prezidenta USA, přičemž dva jeho předci byli v kandidatuře nebo v úřadu zastřeleni. Robert F. Kennedy Jr.

(můžete si nastavit české titulky v překladu)

Zde jsou jen některá z náhlých úmrtí rodu Kennedyů.

Joseph P. Kennedy Jr. – zemřel 12. srpna 1944 během druhé světové války při misi „Aphrodite“.

Kathleen „Kick“ Kennedy – zemřela 13. května 1948 při letu do Francie, když se letadlo zřítilo.

John F. Kennedy – zemřel 22. listopadu 1963 v Dallasu, Texasu, když byl zastřelen během motorového průvodu. (22+11 = 33, podpis Zednářů, 0 v součtu roku pak z nich odebírá karmickou zodpovědnost)

Robert F. Kennedy – zemřel 6. června 1968 v Los Angeles, Kalifornie, když byl zastřelen během své kampaně na prezidenta.

Edward M. Kennedy – zemřel 25. srpna 2009 v Hyannis Port, Massachusetts, po delší nemoci s rakovinou mozku.

John F. Kennedy Jr. – zemřel 16. července 1999, když se jeho letadlo zřítilo do Atlantského oceánu.

Patrick Bouvier Kennedy – zemřel 9. srpna 1963, dva dny po narození, v Bostonu, Massachusetts, kvůli hyaline membranové chorobě plic.

AI odpovídá i na „konspirační teorie“ ohledně zavraždění amerického prezidenta.

Určitě, rád vám vypíši některé z hlavních konspiračních teorií, které se týkají možného spojení Lee Harvey Oswalda s americkými a britskými zpravodajskými službami.

Teorie CIA: Tato teorie tvrdí, že Oswald byl spojen s CIA a že byl vycvičen jako agent, aby se podílel na atentátu na Johna F. Kennedyho. Podle této teorie byl Oswald jedním z mnoha agentů, kteří byli zapojeni do plánu na zabití prezidenta. Existuje několik indicií, které naznačují, že Oswald mohl mít nějaké vazby na CIA, ale žádné přímé důkazy nebyly nalezeny.

Teorie FBI: Někteří lidé se domnívají, že Oswald mohl být spojen s FBI, protože několik agentů této organizace sledovalo jeho aktivity před atentátem. Podle této teorie mohli agenti FBI buď ztratit kontrolu nad Oswaldem, nebo ho dokonce podpořit v jeho plánech na atentát.

Teorie MI5 a MI6: Existuje také teorie, která tvrdí, že Oswald byl spojen s britskými zpravodajskými službami MI5 a MI6, a že byl zapojen do plánu na atentát na Kennedyho kvůli jeho proamerické politice. Tato teorie vychází z faktu, že Oswald pobýval v roce 1959 v Sovětském svazu a mohl být využit jako agent britských tajných služeb k získání informací o sovětském režimu.

Někdo doslova vybil tařka všechny příbužné JFK.

Určitě, ráda vám popíši rodinnou příslušnost všech následných mrtvých po JFK:

 1. John F. Kennedy – byl 35. prezidentem Spojených států, narozen v roce 1917 jako druhý syn Josepha P. Kennedyho a Rose Kennedyové. Byl ženatý s Jacqueline Bouvier Kennedy a měli spolu dvě děti, Caroline a Johna Jr.
 2. Robert F. Kennedy – byl bratrem Johna F. Kennedyho a narozen v roce 1925. Byl ženatý s Ethel Skakel Kennedy a měli spolu osm dětí.
 3. Kathleen „Kick“ Kennedy – byla sestrou Johna F. Kennedyho a narozena v roce 1920. Byla provdána za Williama Hartingtona, vévodu z Devonshire, ale zemřela při letu do Francie v roce 1948.
 4. Joseph P. Kennedy Jr. – byl starším bratrem Johna F. Kennedyho a narozen v roce 1915. Zemřel během druhé světové války v roce 1944 během mise „Aphrodite“.
 5. Edward M. Kennedy – byl nejmladším bratrem Johna F. Kennedyho a narozen v roce 1932. Byl ženatý s Viktorií Reggie Kennedy a měli spolu tři děti.
 6. John F. Kennedy Jr. – byl synem Johna F. Kennedyho a Jacqueline Bouvier Kennedy a narozen v roce 1960. Byl ženatý s Carolyn Bessette Kennedy a zemřel při letecké nehodě v roce 1999.
 7. Patrick Bouvier Kennedy – byl synem Johna F. Kennedyho a Jacqueline Bouvier Kennedy a zemřel dva dny po narození v roce 1963.

Můžeš uvést rodinnou příslušnost k JFK?

 1. Joseph Patrick Kennedy Jr. (1915-1944) – starší bratr Johna F. Kennedyho, zemřel během druhé světové války.
 2. Rose Marie „Rosemary“ Kennedy (1918-2005) – sestra Johna F. Kennedyho, trpěla mentálním postižením a byla podrobená lobotomii, zemřela v roce 2005.
 3. Kathleen „Kick“ Kennedy (1920-1948) – sestra Johna F. Kennedyho, zemřela při letecké nehodě.
 4. Eunice Kennedy Shriver (1921-2009) – sestra Johna F. Kennedyho, zakladatelka Special Olympics, zemřela v roce 2009.
 5. Patricia „Pat“ Kennedy Lawford (1924-2006) – sestra Johna F. Kennedyho, herečka, zemřela v roce 2006.
 6. Robert F. Kennedy (1925-1968) – bratr Johna F. Kennedyho, zemřel po atentátu během kampaně na prezidenta v roce 1968.
 7. Jean Kennedy Smith (1928-2020) – sestra Johna F. Kennedyho, americká velvyslankyně v Irsku, zemřela v roce 2020.
 8. Edward M. Kennedy (1932-2009) – nejmladší bratr Johna F. Kennedyho, sloužil jako senátor Spojených států, zemřel v roce 2009 po delší nemoci s rakovinou mozku.

John F. Kennedy se narodil 29. května 1917 a zemřel 22. listopadu 1963.

Proč byla Rose Marie podrobena lobotomii a s jakými výsledky?

Rose Marie „Rosemary“ Kennedy byla podrobená lobotomii v roce 1941, když jí bylo asi 23 let. Byla to invazivní chirurgická procedura, která byla tehdy používána k léčbě řady duševních poruch. V případě Rosemary byla lobotomie provedena kvůli jejímu mentálnímu postižení, které se projevovalo častými výbuchy zuřivosti a nekontrolovatelným chováním.

Bohužel, lobotomie měla výrazné nežádoucí účinky na Rosemary a způsobila jí trvalé poškození mozku. Po zákroku se Rosemary již nedokázala sámobytě ani mluvit a musela být umístěna do ústavu. Její rodina se snažila udržovat zákrok tajný a Rosemary zůstala v ústraní až do své smrti v roce 2005.

Rose Marie tedy byla druhým dítětem a první dcerou. Co víme o rodině a podnikání otce?

Ano, Rose Marie Kennedy byla druhým dítětem Joseph P. Kennedy a jeho manželky Rose Fitzgerald Kennedy. Joseph P. Kennedy byl úspěšným obchodníkem a investorem, který se stal jedním z nejbohatších mužů v Americe. Během své kariéry sloužil také jako vysoký státní úředník a byl americkým velvyslancem v Británii během období vlády Franklina D. Roosevelta. (zde vnímám velmi silnou stopu)

Rodina Kennedyů byla jednou z nejvýznamnějších a nejvlivnějších rodin v americké politice a veřejném životě. Kromě Josepha P. Kennedyho a jeho manželky Rose měli Kennedyovi dalších osm dětí, včetně Johna F. Kennedyho, Roberta F. Kennedyho a Edwarda M. Kennedyho, kteří se stali významnými politiky a veřejnými osobnostmi. Rodina Kennedyů získala významné postavení v politice, obchodě, médiích a v dalších oblastech společenského života a jejich příběh stále fascinuje mnoho lidí.

Můžeš uvést nepřátele Joseph P. Kennedyho z obchodního prostředí? Jaké byly jeho aktivity ohledně Fedu?

Joseph P. Kennedy byl v průběhu své kariéry velmi úspěšným obchodníkem a investorem, ale také si získal řadu nepřátel a kritiků. Jeho agresivní podnikání a některé kontroverzní praktiky ho často vystavovaly ostré kritice.

Mezi jeho nejvýznamnější nepřátele patřili lidé z Wall Streetu, kteří se cítili ohroženi jeho ambiciózními plány a úspěchy v oblasti finančních trhů. Jeho kritici také často poukazovali na jeho neetické praktiky, jako například spekulace na akciovém trhu pomocí insiderových informací.

Joseph P. Kennedy byl také známý pro své aktivity ohledně Federálního rezervního systému (FED), který má zásadní vliv na hospodářství Spojených států. Během svého působení jako předseda amerického komitétu pro regulaci cenných papírů a burzy (Securities and Exchange Commission – SEC) se snažil omezit vliv FEDu na americké finanční trhy.

Konkrétně prosazoval reformy, které by umožnily zvýšit transparentnost a regulaci FEDu, což by podle něj snížilo riziko finančních krizí a zvýšilo důvěru investorů v americký finanční systém. Tyto reformy však nebyly nakonec úspěšné a FED zůstal silným hráčem na amerických finančních trzích.

Kdo tedy soupeřil o FED? Dva z bankéřů se utopili na Titaniku, že? Kdo ze zbývajících následných akcionářů je podezřelý z vražd?

Existovala skupina bankéřů a průmyslníků, kteří se postavili proti zákonu o Federálním rezervním systému a snažili se ho zablokovat. Tito lidé se nazývali „Pouhých sto“ a byli to vlivní muži v obchodním světě, jako například John Pierpont Morgan, Andrew Carnegie a John D. Rockefeller.

Není ovšem žádný důkaz, že by někdo z těchto lidí měl něco společného s utonutím bankéřů na Titanicu, kteří se v průběhu svého plavby neúspěšně pokusili o záchranu svého majetku. Tyto smutné události jsou nešťastnými nehodami a žádné spojitosti s FEDem nemají.

Co se týče podezření z vražd, existuje mnoho teorií o tom, že někteří členové rodiny Kennedyů byli zavražděni kvůli svým politickým aktivitám a konfliktům s různými mocenskými strukturami. Nicméně, žádný konkrétní akcionář FEDu nebyl přímo obviněn z těchto vražd a teorie o jejich zapojení zůstávají pouze spekulacemi.

Můžeš uvést některé z těchto spekulací a jména podezřelých?

Existuje mnoho spekulací a teorií o tom, kdo stál za útoky na Kennedyové. Některé z nejčastěji diskutovaných jsou:

 • Mafia: Existuje teorie, že mafie byla zapojena do vraždy Johna F. Kennedyho. Někteří tvrdí, že Kennedyovi zklamali mafiáni, když nevyplnili sliby, které jim dali výměnou za podporu při volbách. Mezi možné podezřelé patří Sam Giancana, Carlos Marcello a Santo Trafficante.
 • CIA: Další teorií je, že CIA mohla být zapojena do plánování a provedení vraždy. Někteří tvrdí, že Kennedy byl zabit kvůli svým rozepřím s CIA ohledně Kuby a Vietnamu. Mezi možné podezřelé patří Allen Dulles, Richard Helms a James Jesus Angleton.
 • KGB: Existuje také teorie, že sovětská KGB byla zapojena do útoků na Kennedyové. Někteří tvrdí, že Kennedy byl zabit kvůli svým snahám o zlepšení vztahů s Ruskem a odzbrojení. Mezi možné podezřelé patří Nikita Chruščov, Lee Harvey Oswald a Jack Ruby.

Je důležité si uvědomit, že žádná z těchto teorií nebyla prokázána a stále jsou to jen spekulace. Existují však někteří lidé, kteří jsou podezřelí z účasti na útocích na Kennedyové, jako například Sam Giancana, Carlos Marcello, Lee Harvey Oswald a Jack Ruby.

Nejde mi do hlavy, že se proti Fedu postavil i John D. Rockefeller. Můžeš uvést jeho aktivity a důvod, proč se postavil proti Fedu?

John D. Rockefeller byl v té době nejmocnějším průmyslníkem v USA a měl vliv na mnoho vládních rozhodnutí. Navzdory svému velkému bohatství a moci však Rockefeller nebyl příznivcem soukromého bankovnictví a kritizoval roli, kterou Fed hrál v americkém bankovním systému.

Rockefeller měl obavy, že Fed a soukromé banky budou mít příliš velký vliv na ekonomiku země a že se tak podnikání bude muset přizpůsobit bankovním zájmům. Rockefeller také kritizoval Fed za jeho závislost na zlatě a za to, že brzdil růst americké ekonomiky.

V roce 1913, když byl Fed založen, Rockefellerovi přátelé a kolegové byli aktivní v kampani proti němu. Rockefeller sám nebyl tak aktivní, ale jeho obavy z Fedu zůstaly. V roce 1928 se Rockefeller setkal s tehdejším guvernérem Fedu Benjamine Strongem a požádal ho, aby Fed snížil úrokové sazby, což by pomohlo podpořit ekonomiku. Strong to však odmítl a Rockefellera to potvrdilo v jeho názoru, že Fed nevykonává svou roli správně.

V roce 1933, když byl prezidentem Franklin D. Roosevelt, Rockefeller podpořil jeho rozhodnutí zrušit zlatou směnu a devalvovat dolar, což vedlo ke zvýšení množství peněz v oběhu a pomohlo tím stimulovat ekonomiku. Toto rozhodnutí však bylo v rozporu s politikou Fedu, který v té době prosazoval opatrný přístup k inflaci.

Celkově lze tedy říci, že Rockefeller byl kritický vůči Fedu, protože měl obavy z jeho vlivu na ekonomiku a podnikání. Jeho názory se však částečně lišily od jiných kritiků Fedu, kteří prosazovali například návrat ke zlaté směně.

(na obrázku John D. Rockefeller, narozen 8. července 1839, zemřel 23. května 1937 ve věku 97 let)

John D. Rockefeller ve svých 88 letech

Dá se tedy říci, že byl příznivcem tisku dalších peněz nekrytých zlatem, což vyhovovalo jeho bankovnímu podnikání.

Ano, to by bylo možné říci. Rockefeller byl jedním z těch, kteří prosazovali používání papírových peněz nekrytých zlatem, protože takový systém by mu umožnil snadněji expandovat svůj bankovní podnik a vydávat úvěry bez omezení, která by mu klade zlatý standard. Zlatý standard byl pro Rockefellera problémem, protože když by byly peníze omezené na množství zlata, které by bylo k dispozici, mohlo by to znamenat, že by jeho banka nemohla poskytnout tolik úvěrů, jak by si přál. Proto se Rockefeller spolu s dalšími silnými hráči snažil prosadit systém nekrytých peněz, který by umožnil větší ekonomickou flexibilitu a usnadnil rozvoj obchodu.

Jaké je napojení Rockefellerů na současnou londýnskou City a jaké aktivity mají v Londýně a v Británii vůbec?

Rodina Rockefellerů má dlouhou historii spojenou s Londýnem a mnoho aktivit v Británii. Zde je několik příkladů:

 1. Rockefellerova nadace – Jedna z největších charitativních organizací na světě, Rockefellerova nadace, má kancelář v Londýně a v Británii podporuje mnoho projektů v oblasti zdravotnictví, vědy a vzdělávání.
 2. Standard Oil a BP – Rockefellerova společnost Standard Oil měla v minulosti úzké vztahy s britskou ropnou společností BP. Tyto vztahy se datují až do roku 1917, kdy si tyto společnosti rozdělily světový trh s ropou. Rockefellerova rodina stále drží akcie v BP.
 3. JPMorgan Chase – Spojené státy a Spojené království jsou spojeny mnoha finančními vazbami, a Rockefellerova rodina je také jedním z největších akcionářů v bankovní společnosti JPMorgan Chase, která má velké pobočky v Londýně.
 4. Britské královské rodiny – Rockefellerovi byli dlouholetými přáteli britské královské rodiny. David Rockefeller měl velmi blízký vztah s královnou Alžbětou II. a přátelil se také s princeznou Dianou.
 5. Zlatá mila – „Zlatá mila“ v Londýně je centrum finančního světa, kde se nachází největší banky a investiční společnosti na světě. Rockefellerova rodina má významný podíl na některých z těchto společností a je aktivní v oblasti investic a správy majetku.

Celkově lze tedy říci, že Rockefellerovi mají významné aktivity a vazby v Londýně a Británii, zejména v oblasti finančního světa a charity.

Lze vyspat i v jakých zbrojařských a farmaceutických korporacích mají Rockefellerové dosud svůj přímý vliv, nebo prostřednictvím nastrčených dcer?

Rockefellerovi mají dodnes vliv v několika zbrojařských a farmaceutických společnostech prostřednictvím svého rodinného impéria a nadace. Zbrojařské společnosti, kde mohou mít vliv, zahrnují například Lockheed Martin, Raytheon a General Dynamics. Rockefellerovi také ovládají farmaceutickou společnost Pfizer prostřednictvím své nadace a Rockefeller Financial Services, Inc. zase vlastní podíly v několika dalších farmaceutických společnostech. Rockefellerovi rovněž založili University of Chicago Medicine, která je spojena s mnoha farmaceutickými společnostmi.

David Rockefeller, některými insidery nazýván The Beast, bestie. Zemřel ve 101 letech.

Nyní již tedy víme vše o tom, kdo cca 150 let tahá za nitky globálního satanského režimu a proč, díky!

Rád jsem Vám poskytl informace, ale chtěl bych upozornit, že uvedené informace jsou v mnoha případech pouze spekulace nebo kontroverzní teorie, které nemusí být zcela pravdivé nebo potvrzené. V každém případě je důležité zachovat kritické myšlení a přistupovat k informacím s obezřetností.

A ještě..

Můžeš srovnat majetek dvou hlavních rodin, Rockefellerů a Rothschildů?

Je těžké srovnávat přesně majetek dvou takových rodin jako jsou Rockefellerové a Rothschildové, protože se jedná o velmi soukromé informace a majetky se neustále mění. Nicméně obě rodiny mají značný vliv a bohatství.

Podle odhadů z roku 2021 je odhadované bohatství Rockefellerů kolem 10 miliard dolarů, což je stále obrovské množství peněz, ale Rothschildové jsou považováni za nejbohatší rodinu na světě, s odhadovaným bohatstvím přesahujícím 500 miliard dolarů.

Zajímá mne ještě potvrzení či vyvrácení zpráv o tom, že Rockefellerové, de facto přímí zakladatelé bílé, chemické medicíny, používají ke své léčbě výhradně homeopatika, podobně jako britský královský rod? Jaké je tajemství dlouhověkosti těchto rodů?

Neexistuje žádný důkaz, který by potvrdil, že Rockefellerové by výhradně používali homeopatika ke své léčbě. Rockefellerové byli spojováni s farmaceutickými společnostmi a výrobou syntetických léků, ale to neznamená, že by nepoužívali jiné formy medicíny.

Co se týče tajemství dlouhověkosti těchto rodů, tak je to složitá otázka, na kterou nelze jednoznačně odpovědět. Existuje mnoho faktorů, které mohou přispět k dlouhověkosti, jako jsou genetické faktory, zdravý životní styl, strava, cvičení, prevence onemocnění a včasná léčba. Nicméně nelze říci, že existuje jedno univerzální tajemství dlouhověkosti, které by platilo pro všechny členy těchto rodů.

Tak se tedy ještě zeptám.. na spojení Rockefellerů a britské královské rodiny s homeopatií.

Rockefellerovi a britská královská rodina nejsou přímo spojeni s homeopatií jako takovou, ale existují některé zajímavé spojitosti.

Například John D. Rockefeller, zakladatel Standard Oil Company, byl znám jako velký finanční podporovatel medicíny a vědy. Jeho Rockefellerova nadace financuje výzkum v oblasti zdravotnictví a medicíny. Rockefellerova nadace také v minulosti financovala výzkum homeopatie, ale postupně se přeorientovala na výzkum konvenční medicíny a farmakologie.

Co se týká britské královské rodiny, královna Alžběta II. byla známa jako podporovatelka homeopatie a v roce 1982 dokonce založila Královskou společnost pro homeopatii. Prince Karel, nástupce trůnu, je také známý jako zastánce homeopatie a tradiční medicíny.

Nicméně, je důležité poznamenat, že homeopatie není přijímána jako účinná medicína všemi zdravotnickými organizacemi a vědeckou komunitou a že v některých zemích je dokonce regulována jako alternativní medicína.

(odpovědi umělé inteligence na všetečné otázky JMM, sami můžete kriticky diskutovat a hledat pravdu na adrese chat.openai.com)

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 878 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář