Lidem dál prudce ubývá krev/červené krvinky, situace je katastrofální

jiří maria mašek

Se vší vážností to znovu a znovu opakuji !

Lidé zažívají další velký problém s červenými krvinkami. Očkovaní i neočkovaní. Krvinky ztrácejí kulatý tvar, jsou lepivé, sráží se. To prakticky znemožňuje řádně vést kyslík, na který netrpělivě čekají zejména srdce a mozek, ale i další orgány. Můžete vnímat dýchací diskomfort, únavu.

Ten důvod, proč krev prudce degeneruje, je zřejmě dvojí. Jednak radiace z Vesmíru i technologických pozemských celků, vysílačů a telefonů, jednak zásahy vědecko-technologické sekty do lidské DNA, která začala mutovat i u neočkovaných, ztrácíme krev. Sekta se snaží do krve tajně vpravit nanočástice, tzv. hydrogel, pro vytvoření technologického rozhraní a internet věcí a lidí. Dalšími příčinami však může být toxicita prostředí, zejména těžké kovy, na které reaguje kostní dřeň a tím se oslabuje a vysiluje, dále autoimunitní poruchy, lupus nebo revmatoidní artritida, lidé si stěžují na problémy s klouby. Po covidu je u řady lidí také problém s ledvinami, jež by měly částečně vracet ještě provozu schopné červené krvinky do oběhu.

Samostatnou kategorií je kosmický písek, kterému masová média z důvodu krytí a uklizení pravdy říkají „písek saharský“.

Řada lidí krvácí z nosu, má příliš řídkou krev, řada žen má častější menstruaci, nebo špinění. Pokud má organismus vážný problém s kyslíkem a detoxem zplodin, projevuje se to například strebtokokovými či stafylokokovými angínami, nebo třeba černým kašlem. Nedostatek kyslíku může přispívat k těžkým nemocem typu cukrovka, nebo rakovina.

Varuji nyní také vegetariány a vegany před kritickým nedostatkem hemoglobinu.

CO tedy může pomoci?

Primárně, v dnešní době máme zaplácanou krev obrovskou toxicitou a cíleným zásahem očkovacích vakcín, stejně jako atmosferickým spadem. Sekta nám v tělech skládá své skládačky hydrogelů, které by měli lidi napojit na chytrou síť, u většiny lidí se již podařilo aktivovat přípojové body a IP adresy.

O tom, že je často ale nejprve rozpustit sraženiny, fibrina, hydrogely, jsme už také psali mockrát. Slouží pro to nejrůznější enzymy. Nattokináza, serrapeptáza, lumbrokináza. Osobně preferuji serra, nebo lumbro.

Trpíte-li chudokrevností, vhodné je zařadit do jídelníčku některé bylinky, například echinacea (třapatka nachová), ale také kopřiva, hořec, jetel nebo pampeliška, které obsahují vitamín C pro lepší využití železa z potravy. Při anémii konzumujte také čerstvou nastrouhanou mrkev nebo mrkvovou šťávu.

Pro stavbu červených krvinek nezapomínejte na esenciální stavební látky:

  1. Vitamin C: Vitamin C je klíčovým nutričním faktorem pro tvorbu červených krvinek. Pomáhá tělu absorbovat železo, což je nezbytné pro produkci hemoglobinu, proteinu obsaženého v červených krvinkách, který jim umožňuje nést kyslík z plic do ostatních částí těla. Bez dostatečného množství vitaminu C by mohlo být obtížné, aby se tělo účinně využívalo železo z potravy.
  2. Magnézium: Magnézium je další důležitý minerál pro tvorbu červených krvinek. Hraje klíčovou roli při zachování zdravé funkce kostní dřeně, kde jsou červené krvinky produkované. Kromě toho je magnézium důležité pro řadu enzymatických reakcí v těle, které jsou zapojené do syntézy DNA, která je nezbytná pro tvorbu nových krvinek.

Pokud bychom měli nedostatek jak vitaminu C, tak i magnézia, mohlo by to vést k poruchám ve tvorbě červených krvinek a následně k různým zdravotním problémům spojeným s nedostatkem kyslíku v těle. Je tedy důležité zajistit si dostatečný příjem těchto živin prostřednictvím vyvážené stravy nebo případně doplňováním ve formě potravinových doplňků, pokud je to nezbytné.

  • bio a raw železo /nikoliv chemické, farmaceutické!/ – jakkoliv by železo neměl být problém a tělo si ho pravidelně je schopno vyrobit, je to problém! Stále větší například u vegetariánů.
  • měď – železo je třeba doplňovat mědí, ale jen zvolna, ve větším množství je měď toxická
  • B12 – pomáhá zabudovávat železo do vaší krve
  • lactoferrin – náhrada mléka, pomáhá zabudovávat železo do vaší krve
  • B9 folát – pomáhá udržet a regenerovat DNA pod útokem agresivních sil a záření
  • ferrum phosporicum – tkáňová Schusslerova sůl – pomáhá regenerovat krev a působit na tvorbu nových krvinek
  • draslík (potassium)
  • řasy typu spirulina či chlorela, užitečný je i zelený ječmen
  • červená a světle zelená zelenina a ovoce (řepa, třešně, jahody, granátová jablka, zelený salát, řapíkatý celer, mrkev)
  • někdo rád popíjí různé formy železitých vín
  • Zdá se mi, že lidé mají také málo oleje, mezi ty zdravé patří zejména olivový, či kokosový, každý by měl používat „rybí tuk“, tedy Omega 3, za mne nejkvalitnější jsou Zinzino, které se díky polyfenolům skutečně dostanou tam, kam je třeba.
  • Pokud potřebujete první pomoc, je vám zle, těžce se vám dýchá, máte mlhu v hlavě, točí se vámh hlava, zkuste dát 2 lžíce kvalitního jablečného octa do cca 2 dcl vody.

Nezapomeňte, že krvinky se sice tvoří v kostní dřeni, (jistou roli hraje i vápník) zejména v oblasti lýtek, ale důležitou roli hrají také střeva, jejich čistota a způsob kvašení v nich (řady vitamínů B).

Na cholesterol a lepivou krev ještě před zásahem vědecko-technologické sekty pomáhal lecithin.

Nedávno normálny nález krvi u neočkovaného človeka, teraz je zmena..vzduch,voda,zmena 5 G frekvencií…. (via Adrina Filová)

Z nebe přitom dál padá „saharský písek“ plný železa, hliníku a baria. Je charakteristický oranžovo-červenou barvou mraků.

Podle IA se tyto prvky v atmosféře nevyskytují.

Zde jsou maximální povolené úrovně některých prvků v atmosféře (v mikrogramy na metr krychlový nebo jiných jednotkách podle příslušného standardu):

  1. Železo (Fe): Normálně se nezjišťuje jako samostatný prvek v atmosféře, ale může být součástí aerosolů a částic. Limity pro železo v atmosféře se obvykle neposkytují jako samostatná hodnota.
  2. Barium (Ba): Maximální povolená hladina baria v atmosféře se obvykle pohybuje od několika mikrogramů na metr krychlový až po desítky mikrogramů na metr krychlový, v závislosti na příslušných environmentálních standardech a normách.
  3. Hliník (Aluminium): Stejně jako u železa, hliník se obvykle v atmosféře nevyskytuje jako čistý prvek, ale může být přítomen jako součást aerosolů a částic. Limity pro hliník v atmosféře se také obvykle neposkytují jako samostatná hodnota.

Pro specifické limity jednotlivých prvků je nutné se obrátit na příslušné environmentální předpisy a normy platné v dané zemi nebo regionu. Tyto limity mohou být stanoveny v různých formách (např. jako průměrná denní koncentrace, roční průměr atd.) a mohou se lišit v závislosti na účelu (ochrana lidského zdraví, ochrana životního prostředí atd.).

Až namakáte krvinky,rozhlédněte se po nějakém dobrém kyslíku. Buď můžete zvolit malý přístroj domů, anebo někam docházet. Ve vzduchu ho už moc nehledejte. 🙁

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 973 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář