Měsíc, brouci a kyslík

Jakkoli to zkoumám hodně přes 10 let, mechanismus toho, jak Měsíc snižuje při extrémech, mezi které úplněk patří, stále více množství kyslíku, či narušuje způsob, jakým lidský tělo dýchá, váže kyslík na krvinky, mi bohužel zatím není dokonale v celistvosti jasný a znám. Zatím na to nikdo nepřišel.. nebo to zatím nepublikoval. I když, ne tak zcela.. tohle je zatím jediná stopa, která mi z toho vychází. Mikroby. Člověk, to je konglomerát několika desítek prvků, několika genů, a obrovského množství mikrobů…. Odhaduje se, že lidské tělo obsahuje přibližně stejný počet buněk mikrobů jako buněk lidských. Tedy zhruba 30-40 bilionů buněk mikrobů. Mikrobiom je velmi rozmanitý a každý člověk má specifickou populaci mikrobů, která se liší podle životního stylu, stravy, prostředí a dalších faktorů.

Nemá-li organismus kyslík, má problém Nr. 1 a zapíná nouzové systémy. Prudce se zakyseluje. Kyselé tělo zpravidla dostává rakovinu, ačkoliv část lidí může přežít i poměrně silnou kyselost, díky své genetické (mimozemské) výbavě a krevní skupině. Většina populace ale ne. Právě nyní se začíná rozdělovat zrno od plev. Epidemie rakoviny bude zřejmě fatální. Ostatně, nedostatek kyslíku nezpůsobuje jenom rakovinu, ale v první fázi třeba i cukrovku a mnoho dalších nemocí.

Yes. The BEATLES. Lidé šíleli, jen vám neřekli, o co šlo.. a k čemu tuto energii použili. A kdo.

Šedesátá léta. Přesně o 100 let později, kolem roku 2060 by zřejmě měla Zemi zasáhnout již smrtící radiace. Stihneme to?

Mutační politika zpět do brouků? Jen tak dokážou, dokážeme – podle názoru genetických inženýrů mimozemských civilizací – odolávat agresivnímu prostředí společenskému i terestrickému. Ano, cílový produkt je tedy BROUK, brouci. Ne náhodou ho mají některá stará náboženství jako posvátné.

Nemá-li organismus kyslík, zapíná nouzové systémy. Pracuje se sírou, zároveň potřebuje poměrně značné množství SOLI a CUKRU. O tom to už několik let je.. pravidelně o tom píšu. Bioingeneering půjde nyní tudy. Přes mikroby a přes brouky. Lidé musí během cca 10-20 let výrazně zmutovat, jinak vyhynou. Postupujeme dvěma větvemi, biotechnologickou, vygenerovanou vědeckou sektou, bankovními domy a politickými zájmovými skupinami, a prostřednictvím očkování a nanobotů, a přírodní, prostřednictvím Slunce a radiace.

Dávejte na sebe pozor, a dýchejte! A túrujte své mikroby.

A dodatek via IA:

JMM: Proč přesně je hovnivál v egyptském náboženství posvátný?

Ve starověkém Egyptě byl hovnivál, známý také jako skarabeus, považován za posvátný symbol s důležitým významem v egyptském náboženství. Existuje několik důvodů, proč byl hovnivál považován za posvátný:

  1. Symbol obnovy a obživy: Hovnivál byl spojován s cyklem života a smrti, a to zejména kvůli jeho způsobu života. Hovniválové byli brouci, kteří se živili trusem a zároveň kladeřívali svá vejce do hromady trusu. Tento proces byl vnímán jako symbol obnovy a obživy, protože ze zkaženého materiálu vznikalo nové životní znamení.
  2. Symbol věčnosti a reinkarnace: Hovnivál byl také spojován s myšlenkou věčnosti a reinkarnace. Egyptské náboženství věřilo v cyklus smrti a znovuzrození. Hovniválové byli často spojováni s bohem slunce Raem a jeho denním putováním na nebesích. Byli tak vnímáni jako symbol obnovení života a věčného koloběhu.
  3. Ochrana a amulet: Hovniválové byli také považováni za ochranné bytosti. Bylo rozšířeno přesvědčení, že nosit obrázek hovnivála nebo amulet ve tvaru hovnivála může poskytnout ochranu před zlem a přinést štěstí a prosperitu.

Hovniválové byli často zobrazováni na amuletech, pečetích, špercích a různých uměleckých dílech. Jejich symbolika měla silný vliv na egyptskou kulturu a náboženské představy.

Jak vidíte, to hlavní umělé inteligenci uniká. Jistě, u brouků jde o kosmickou a sluneční radiaci.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 815 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář