Měsíc v lidech aktivuje některé viry, jedním z nich je Norwalk/Norovirus, jak se mu bránit?

Virus, způsobující pocit plnosti, překyselení, zvracení, průjem. Norwalk. Patří mezi tzv. RNA viry a podle mých sledování, k jeho větší aktivaci dochází z nějakého důvodu za účasti Měsíce. Jde buď o severní deklinaci (bude nejblíž koncem prosince, tuším 27.12.), anebo průchodem Měsíce skrze směr Galaktické centrum, odkud vane obří energetická a zřejmě i prachová intenzita elektro-částic. Oba datumy v měsíci vždy označuji v našem Měsíčním astro-kalendáři počasí na půl roku až rok dopředu. Spoustu věcí a procesů je, jak již čtenáři Věku vědí, řízena právě prostřednictvím tohoto satelitu a jeho elektro-magnetického vyzařování.

Jde podle mne o otravu slliznic nějakým speciálním měsíčním zářením, či prachem.

Ale jaké je další provázání, nevím, pouze to, že náš umělý satelit, Měsíc, částečně souvisí s bílkovinami a RNA. Protože jde, jako většinou, o vibrační záležitost, v případě rozšíření ho „chytne půlka třídy“, děti jsou velmi jinové. Takže pak se vyšetřuje, co ve školní jídelně jedly, jak jedly, ale samozřejmě to s tím většinou vůbec nesouvisí.

Kromě rýmy, suchého kašle,problémů s nervy, mírně zvýšenou teplotou, nebo horečkou, škrundání v břiše, hlásím a pozoruji kalné oči. Patří to sice k různým nemocem, podle mne je to ale způsobeno otravou jater. Není normální, když během pár dní padne tolik lidí na tolika různých kontinentech. Tady na Srí Lance ze dne na den mnozí nemocní. Tady! To není normální! Cítím to taky, masérka, Thajka, která mne včera masírovala, měla nejspíš horečku. Myslel jsem si, že jí tak léčitelsky hřejí ruce, ale nakonec jsem poznal, která bije. Takže, uvidíme co na to moje tělo.. zatím únava a skelné oči, naládoval jsem do sebe céčka,éčka, právnatku, calcium carbonici,zinek, aktivované uhlí, omegy 3, a jdu na zeolit a sůl. Samozřejmě, tyto stavyy přináší i Měsíc nakloněný směrem ke Galaktickému jádru, kdy proud měsíčního záření aktivuje speciální bakterie a viry. Může se vyskytnout překyselení, děti mohou znovu zvracet.

Toto napsal follower Adam na můj status:

Může to být klidně Norwalk virus. Tedka to ma hodně klientů. Šíří se kapenkou. Projevy: napada CNS, jatra a slezinu, způsobuje dehydrataci, problémy s trávením, kašel, horečku a člověk se nakazí kontaktem s někým kdo ho ma. Stačí vdechnout. Blbe je ze se člověk může nakazit opakovaně. Řešení jednoduché isoprinosine v dnešní době. Účinkuje na většinu virových nákaz typu chřipka apod. Hůř se akorát dostává z CNs a nosu, tam jediné informatika (učí imunitní systém jak jít bakteriích, virech, apod)

Jeden z polských anivirotik na bázi isoprinosinu. O isoprinosinu jsme psali v začátcích tzv. covid příznaků. Jako vždy a stále se podle mne jedná o nedostatečné prokrvení tkání krevním kyslíkem.

Jedna z paní učitelek ZUŠ:

Homeopaticky by měly zabírat léky na otravu jídlem, tedy zejména album arsenicum. Účinné by měly být i roztoky s příměsí síry, zejména DMSO. Zároveň je třeba vytvořit alkalické prostředí, takže například jedlá soda, nebo zeolit, křemelina a podobně. Na všechny jangové, kyselé výměšky, tzv. viry, by samozřejmě měly fungovat jinové věci. Takže zejména slané (sůl ostatně doporučujeme nyní takřka na všechno, zejména s vysokým podílem draselné – potassium) a hořké. A pálivé! Kájenský pepřs s kapsaicinem. Z těch kyselých věcí.. lák od okurek raději nezkoušejte, i když i to by mohlo, pokud na t bude mít chuť, samozřejmě zabrat, ale mohla by fungovat i Coca-cola západní či polské provenience, česká mutace důležité komponenty – minimálně cukr – neobsahuje, z důvodu šizení českých zákazníků nadnárodními korporacemi.

O tom, že „kosmický a sluneční vítr“ přináší z kosmu jinou DNA, které se tělo brání, jsme psali zde.

Ale zpět k noroviru: IA:

Norovirus, někdy označovaný jako Norwalk virus, je skupina virů, které jsou hlavní příčinou virálních gastroenteritid (zánět střevní sliznice) u lidí. Tento virus je známý pro svou schopnost rychlého šíření a způsobení infekcí v uzavřených prostorách, jako jsou školy, nemocnice, kryty lodí, a další podobná prostředí.

Vědecký popis:

Lidský norovirus je hlavní příčinou sporadické gastroenteritidy, která je zodpovědná za více než 90 % všech epidemií gastroenteritidy, které nejsou způsobeny bakteriemi. Zatímco norovirové infekce obvykle způsobují mírné a samovolně se omezující příznaky trvající 24-48 h, chronické perzistující infekce mohou způsobit závažné příznaky. Přestože bylo v poslední době dosaženo pokroku v pochopení molekulárních charakteristik norovirové infekce, nejsou k dispozici žádná antivirotika specifická pro noroviry ani vakcíny. Konvenční intervenční metody používané k inaktivaci norovirů, jako je ošetření dezinfekčními prostředky (např. ethanolem, chlornanem a kvartérními amoniovými preparáty), prokázaly nedostatečnou účinnost proti lidským norovirům, pokud jsou aplikovány na potraviny a v procesech přípravy potravin. Proto se alternativním antivirovým nebo inaktivačním látkám, jako jsou fytochemikálie, dostalo pozornosti jako potenciálním inhibitorům norovirů vzhledem k jejich relativně nízké toxicitě a absenci vedlejších účinků, což umožňuje jejich přípravu jako přípravků bezpečných pro potraviny. Důkazy ze studií využívajících virové náhražky naznačují, že řada fytochemikálií a potravin obsahujících flavonoidy a polyfenoly působí proti norovirům, a v budoucnu bude nutné provést studie, které potvrdí účinnost těchto sloučenin proti lidským norovirům a molekulární mechanismy, kterými vyvolávají antivirové účinky. zdroj

A zde kopíruji z této stránky:

Norovírus – čo to je?

Vírus Norwalk bol prvýkrát identifikovaný v roku 1972 elektromikroskopickými skúmaniami potom, čo v Norwalku (Ohio, USA) došlo k prepuknutiu hnačkovitých ochorení.

Norovírusy patria do skupiny malých neobalených vírusov s jednovláknovou RNA, známych aj ako norwalk-like vírusy, patriacich do čeľade Caliciviridae. Ich veľkosť je 27 až 32 nm. Doteraz je známych približne 20 genotypov.

Vírus Norwalk (norovírus alebo aj winter vomiting bug) sa vyskytuje na celom svete a je zodpovedný za väčšinu hnačkovitých ochorení nespôsobených baktériami. Norovírusové infekcie sa vyskytujú celoročne, no v miernom klimatickom pásme, do ktorého patrí aj Slovensko, je pre ne typický výskyt v chladnom období. Patria medzi tzv. choroby špinavých rúk.

Norovírusy sú celosvetovo rozšírené vírusy s potenciálom rýchleho šírenia – sú extrémne infekčné. Stačí 10 až 100 vírusových častíc na to, aby došlo k vzniku, resp. k prepuknutiu ochorenia.

Je to práve vysoká odolnosť voči vplyvom vonkajšieho prostredia, ktorá spolu s nízkou infekčnou dávkou vysvetľuje ich rýchle, až epidemické šírenie – sú zodpovedné za väčšinu epidémií gastroenteritíd vírusového pôvodu najmä u dospelých.

Inkubačná doba

Inkubačná doba je čas, ktorý uplynie od vniknutia vyvolávateľa do organizmu po objavenie sa prvých príznakov ochorenia. V prípade norovírusových gastroenteritíd je to 10 až 72 hodín.

Ako sa norovírusy prenášajú?

Prenos prebieha tzv. fekálno-orálnym spôsobom pri nedostatočnej hygiene rúk už nakazených osôb, prípadne kontaminovanou vodou alebo potravinami. Významnú úlohu zohráva vytvorený aerosol pri vracaní, pričom sa uplatňuje úzky kontakt – „špinavé“ ruky a kontaminované predmety, resp. kontaktné plochy ako kľučky na dverách, vodovodné batérie, WC, umývadlá alebo telefóny.

Príznaky norovírusovej infekcie

Ochorenie zväčša prepukne z plného zdravia a prejavuje sa:

  • nevoľnosťou,
  • bolesťami hlavy,
  • vracaním,
  • bolesťamikŕčmi brucha
  • vodnatými hnačkami bez prímesí hlienu či krvi.

V niektorých prípadoch sa pridružuje zvýšená teplota, nezriedka aj horúčka či zimnica, bolesti končatín a svalov. Vracanie často prichádza náhle, bez varovania, mnohokrát za deň.

Samotné ochorenie odznieva pomerne rýchlo (za 12 až 72 hodín) a nezanecháva trvalejšie zdravotné následky. Ojedinele však môže dôjsť k ťažkej dehydratácii pacienta, čo môže najmä u starších osôb či ľudí vysilených inou chorobou viesť až k úmrtiu.

Norovírusová nákaza môže prebiehať aj bez príznakov. Takto infikovaný človek je rovnako zdrojom ochorenia, v tomto prípade norovírusov. Môže preniesť vyvolávateľa ochorenia na ďalšiu vnímavú osobu.

Napsat komentář