Můj ZÁSADNÍ průlom a objev role sulfanu a toho, co se na Zemi děje s kyslíkem (znáte z televize jako C-19)

záznam najdete také na mém fcb profilu, nebo níže zde po nahrátí a zveřejnění na Rumble

Děkujeme všem abonentům, že nás podporujete a umožňujete dělat naši práci a výzkum! Všichni ostatní se můžete ke čtenářům Věku Světla přihlásit zde.

Zásadní objev, zřejmě první v Evropě či na světě! Zde v největší úctě a pokoře k lidskému druhu předkládám vysvětlení a navedení pro vás a vaše myšlení či vnímání. Co se na Zemi děje s kyslíkem?! Čím začali někteří lidé zapáchat? Proč se v tělech nejspíš probouzí zatím neprobádaný, “ochranný” plyn, sulfan? Jak lze dýchání uvolnit a pomoci mu?Nejenom doplňky, ale zejména brokolice, květák, atd.

Tématu kyslíku se však věnujeme již na Věku Světla řadu týdnů, přihořívat začalo zhruba od dubna. Ve vyhledávání zde

Včera jsem sdílel svůj zásadní objev ohledně rostoucích problémů s kyslíkem. Dnes ještě, jak se může nedostatek kyslíku v organismu projevovat:

– únava, chronická únava
– bolesti svalů, křeče
– místy až komatické stavy na usnutí
– rozmlžené vidění
– problémy se srdcem (zrychlený tep či arytmie)
– bolesti hlavy, závratě
– dušnost, stažené plíce, nemožnost se „dodechnout“
– vysoký a později nízký tlak
– pocení
– chuť na sladké

Nedostatek kyslíku se může podílet, nebo přímo způsobovat různé nemoci, včetně rakoviny, cukrovky, těhotenské cukrovky, a další.

Nezapomeňme, že kyslík je suchý plyn, je třeba jej zpravidla inhalovat s/prostřednictvím vody, a větším, nepřiměřeném množství může být v krajním případě až nebezpečný. Doporučuji při inhalaci pít i více pramenité či jiné čisté (zásadité) vody a případně zkoušet i s co2, tedy tzv. sodovkou či sifónem, či jakýkoliv syceným nápojem.


V tomto videu jsem se z pochopitelných důvodů vyhl tématu kolem mikrovln a blokování elektronů, cenzor, americká nadnárodní společnost META, by video zablokoval.

Ve videu o problémech jsem se z pochopitelných důvodů vyhl tomuto tématu. Cenzor by video zablokoval. Takže.. mikrovlny a jejich blokování kyslíku. Resp. zablokování víření elektronů a následná nemožnost navázat kyslík do červených krvinek.

Viz také zde.

Dva zásadní odkazy, které mne přiměly pochopit popisované…

  1. Sirovodík, životně důležitý plyn s krajně špatnou pověstí

2) Spermie se chrání jedovatým plynem, zjistili čeští vědci.

Zde jsme začátkem roku psali o zřejmě fatální důležitosti sulforafanu:

3) Důležité! Neurologické škody napáchané vakcínami možná opraví „obyčejné“ výhonky, které si můžete vypěstovat doma (#jadernazare 1)

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 814 posts and counting.See all posts by veksvetl

2 komentáře: „Můj ZÁSADNÍ průlom a objev role sulfanu a toho, co se na Zemi děje s kyslíkem (znáte z televize jako C-19)

Napsat komentář