„Vy všichni jste spáchali zločin!“ A teď ještě začnou umírat milióny očkovaných, nemocnice a nakonec celá společnost se zhroutí, říká belgický lékařský expert

„V hyperakutní krizi Covid, která se blíží, budeme muset vybudovat zcela nový svět,“ říká Dr. Geert Vanden Bossche.“

Je naprosto jasné, že až to začne, naše nemocnice se zhroutí. A to znamená, že chaos ve všech druzích vrstev společnosti – finančních, ekonomických, sociálních, jak jen chcete – bude úplný.“

Obrázek Kredit:sankai/Getty

Světoznámý belgický virolog Geert Vanden Bossche vydal vážné varování před blížící se „masivní tsunami“ onemocnění a úmrtí na COVID mezi očkovanými, která způsobí kolaps nemocnic a finanční, ekonomický a sociální „chaos“.V pátečním podcastu KunstlerCast Bossche uvedl: „Předpovídám masivní, masivní tsunami“ nemocí a úmrtí mezi vysoce očkovanou populací s oslabeným imunitním systémem.

„Uvidíte, co se bude dít například v příštích týdnech… je stále více případů závažnějších dlouhých Covid… Začnou nahrazovat vlnu rakoviny… nyní máme více chronickou fázi. Skončí to hyperakutní fází, obrovskou, obrovskou vlnou… Studuji to už čtyři roky. Vím, o čem mluvím. Při vší skromnosti jsem pravděpodobně jediný člověk, který rozumí imunologii, která za tím stojí,“ řekl Bossche.

[55:20]“Chci, aby vaši posluchači pochopili, čemu budeme čelit v hyperakutní krizi Covid, která se blíží, je to, že budeme muset vybudovat zcela nový svět… Je zcela jasné, že až to začne, naše nemocnice se zhroutí. A to znamená, že chaos ve všech druzích vrstev společnosti – finančních, ekonomických, sociálních, jak chcete – bude úplný.“ NALÉHAVĚ! Podpořte Alexe Jonese v boji proti NWO! Modlete se a přispívejte na stránkách DefendJones.com ještě dnes!“A to je to, co zcela jasně předpovídám… Je pro mě velmi zvláštní činit taková prohlášení, ale netajím se tím, protože jsem na dvě stě procent přesvědčen, že se to stane,“ dodal. [1:00:12]Dr. Bossche vysvětlil, že gigantický globální rozsah kampaně lékařského establishmentu proti experimentální vakcíně COVID znemožní zakrýt zrychlující se onemocnění a úmrtí.“Když se dopustíte chyb nebo dokonce zločinů ve velmi malém měřítku, můžete je utajit,“ řekl.

[47:00] „Viděl jsem, že se to stalo s očkováním proti ebole s Africe před několika lety. . . . Pokud to však uděláte ve velmi velkém měřítku, jako se to stalo s touto masovou očkovací kampaní [Covid], pravda vyjde najevo. A ti, kteří se dopustili těchto zločinů, kteří lhali lidem, kteří se nestarali o zdraví a bezpečnost lidí, budou přísně, přísně potrestáni… Kdyby tito lidé teď vyšli ven a řekli: „Jo, počkejte, my jsme dělali nějaké chyby, nebylo to v pořádku, musíme je napravit, musíme přehodnotit svůj názor,“ budou tito lidé kamenováni na ulicích… Mohou jen doufat, že se stane něco, co odvede pozornost od tohoto problému, ale nestane se tak… Pravda vypluje na povrch: Tohle byl rozsáhlý experiment se ziskem funkce na samotné lidské populaci. Bude to něco, o čem se bude psát v dějinách po mnoho a mnoho generací.“Bossche dále doporučil očkovaným osobám, že nejlepším způsobem, jak ochránit svůj citlivý imunitní systém, je vyhnout se opětovnému nakažení COVID.“Co mohu poradit… všem těmto očkovaným lidem: musí se vyhnout opětovné infekci.


Právě reinfekce očkovaných lidí je zodpovědná za tuto situaci… No a jediné, co mohou udělat – je to velmi jednoduché – je samozřejmě užívat antivirotika,“ řekl.“Jediný rozdíl je v tom, že nebudete moci čekat s užíváním antivirotik, dokud nebudete mít příznaky… Jakmile to lidé uvidí v některé z dalších zemí nebo v některém z dalších států ve Spojených státech, když to začne s hospitalizacemi, které se velmi rychle zvyšují, musí preventivně užívat antivirotika, nečekat, až budou mít nějaké příznaky,“ pokračoval.“Jsem v Belgii. Pokud to začne ve Spojených státech, nebo to začne v Izraeli, nebo to začne ve Velké Británii, vsadím se s vámi, že během několika dní uvidíte stejný scénář v mnoha vysoce proočkovaných zemích,“ dodal.James Kunstler spekuloval, že Bosscheho předpovědi, pokud se naplní, by mohly Bidenovu režimu posloužit jako obětní beránek „nemoci X“, který by mohl zvrátit nejen volby v roce 2024, ale i další volby po celém světě. Pokud se scénář doktora Vanden Bossche naplní, „hyperakutní Covidova krize“ se protne s volbami v roce 2024, a to nejen v USA. Od vlády „Joea Bidena“ byste přirozeně očekávali extrémní despotickou hysterii. Určitě se pokusí spustit svou lest „nemoci X“. Důvěru lidí, proti nimž ve vlastní zemi vedli válku, však již ztratili. V takovém případě očekávejte odpor mezi nemajetnými. Žádné další výlety už na nás nebudou kladeny.

zdroj, translated via deepl and deeps

Napsat komentář