Projekt Horovo oko: Nanočástice vybuzují pomocí speciálních feromonů emoce, mozek očkovaných je zřejmě programován v noci při frekvenci 4Hz na strach

Strojově přeloženo:

Zde je obrázek mihotavých skvrn v očích po nasazení tohoto nanotechnologického pesticidu v roce 2008, které zjistila Dr. Hildy Staningerová:

Jak vysvětlila doktorka Staningerová ve svém článku, útok na limbický systém pomocí nanočástic a případně feromonů může ovlivnit paměť, emoce a oficiálně se předpokládalo, že způsobuje strach.

V mém rozhovoru s doktorem Justinem Coyem jsme hovořili o tom, že mnoho lidí může očkované C19 cítit, vyzařují specifický zápach. Mnoho pacientů si mi stěžovalo, že je jim tento zápach nepříjemný.

Dalším zajímavým aspektem objevení znaků Horova oka u očkovaných C19 je to, že jsme s Cliffordem Carnicomem zjistili, že rozdíl mezi očkovanými a neočkovanými C19 spočívá v extrémní citlivosti na 4 HZ.

Perspektivní rozdíl mezi očkovanou a neočkovanou krví C19: Ana Mihalcea, MD, PhD a Clifford Carnicom: Elektromagnetická pozorování, odezva na ELF a metabolismus draslíku

Dr. Len Ber, vůdčí osobnost hnutí Targeted Individual, se se mnou půvabně podělil o svůj funkční MRI sken, který ukazuje 4Hz aktivitu v corpus callosum – struktuře v těsné blízkosti limbického systému – v bdělém stavu – je také očkován C19. 4 Hz je aktivita mozkových vln hlubokého spánku. To naznačuje potenciální podprahové programování podvědomí, známé také jako ovládání mysli. Jedná se o další útok na okolí limbického systému mozku. Zasažen je také čichový systém čichu. Není zajímavé, kolik lidí ztratilo čich, když byly aerosolově rozprašovány samoskladné nanočástice, které nazvali „Covid“? Víte, že je to způsob, jak emočně manipulovat s lidmi a ovlivňovat jejich paměť? Tato souvislost je zajímavá proto, že stejný jev s využitím feromonů byl zjištěn v roce 2008 při leteckém postřiku pesticidy.

Zde je článek z Harvardu, který vysvětluje, jak tento systém funguje:

Co ví nos

Odborníci diskutují o vědě o čichu a o tom, jak jsou vůně, emoce a paměť propojeny – a využívány

„Čich a emoce jsou uloženy jako jedna paměť.“

Dawn Goldwormová, spoluzakladatelka „olfactive branding company“.

S vůněmi pracuje čichový bulbus, struktura v přední části mozku, která posílá informace do ostatních oblastí centrálního řízení těla k dalšímu zpracování. Pachy vedou přímou cestou do limbického systému, včetně amygdaly a hipokampu, oblastí souvisejících s emocemi a pamětí. "Čichové signály se velmi rychle dostanou do limbického systému," řekl Murthy.

Jednotlivci i firmy již desítky let zkoumají způsoby, jak využít sugestivní sílu čichu. Vzpomeňte si na kolínskou vodu nebo parfém, který nosí bývalá láska. A pak tu byla AromaRama nebo Smell-O-Vision, dítka filmového průmyslu z 50. let minulého století, která do kinosálů vháněla příslušné vůně ve snaze vtáhnout diváky hlouběji do děje - a nejnovější aktualizace, deset let starý systém 4DX, který do kina začleňuje speciální efekty, jako jsou třesoucí se sedadla, vítr, déšť, ale i vůně. Před několika lety pracoval harvardský vědec David Edwards na nové technologii, která by umožnila iPhonům sdílet vůně stejně jako fotografie a texty.

Během přednášky vysvětlila, že čich je jediným plně vyvinutým smyslem, který má plod v děloze, a je to smysl, který je u dítěte nejvíce vyvinutý až do věku kolem 10 let, kdy přebírá zrak. A protože "čich a emoce se ukládají jako jedna paměť", řekla Goldwormová, dětství bývá obdobím, kdy si člověk vytvoří "základ pro vůně, které bude mít rád a které bude nenávidět po zbytek života".

O tom, že armáda vyzbrojila feromony, jsem mluvil v rozhovoru s doktorem Justinem Coyem – tento článek je z roku 2008:

Američtí vojenští výzkumníci pracují na odhalení a využití nejděsivější chemické látky, jakou si lze představit: toho nejprimitivnějšího pachu, vůně strachu. Feromony jsou chemické látky, které zvířata uvolňují jako signály pro svůj druh: pro sex, pro označování území a další. Často jsou detekovány v čichových membránách. Feromony však mají na svědomí víc než jen přitažlivost. Mnoho živočichů má poplašný feromon, který slouží k signalizaci nebezpečí; například mšice jej používají k tomu, aby přiměly své kolegy k útěku.

Americká armáda se nyní snaží vystopovat a využít lidský pach strachu. Armáda podpořila studii "Identifikace a izolace lidských poplašných feromonů", která se "zaměřila na předběžnou identifikaci zajímavých steroidů v lidském potu strachu". Jako metodu si výzkumníci zvolili takzvaný "protokol seskoku padákem".

Ale co útočné použití? Feromony jsou účinné v nepatrných množstvích, takže rozsáhlou oblast lze pokrýt pouhými několika litry.
Začali by při dostatečné koncentraci všichni vystavení trpět neidentifikovatelnou hrůzou? Nakažlivý aspekt znamená, že zasažení by začali feromon strachu vylučovat také.

Sám o sobě by feromon strachu pravděpodobně mnoho nezmohl. Ale při vnějším podnětu, například hlasitém zvuku, by mohl ovlivnit lidi tak, že by začali dupat jako splašený dobytek. Na druhou stranu, včelí poplašný feromon vyvolává spíše útok než útěk a vídeňská studie naznačila, že něco podobného může platit i pro lidi - nebo se jedná o více feromonů? Ať už se děje cokoli, tento výzkum pravděpodobně odhalí některé nové a účinné způsoby manipulace s lidským chováním.

Někteří pracovníci vojenského výzkumného komplexu se touto cestou již vydali. Vzpomínáte si na takzvanou "homosexuální bombu", která by způsobila, že by se nepřátelští bojovníci navzájem neodolatelně přitahovali? Když už o tom mluvíme, všechny ty webové stránky inzerující feromony, které vás učiní neodolatelnými pro opačné pohlaví, nemají ve skutečnosti mnoho slušných studií, které by je potvrzovaly, což je téma, kterému jsem se věnoval v minulém čísle časopisu Fortean Times.

Zde je další článek o armádě, která feromony vyzbrojuje:

Vzdušné síly zkoumaly sprej, který by z nepřítele udělal gaye

Co kdyby se podařilo vypustit chemickou látku, která by vojáky protivníkovy armády přiměla myslet spíše na fyzické atributy jejich spolubojovníků než na hrozbu, kterou představuje nepřítel? A tak se zrodila "gay bomba". Dokumenty, které byly zveřejněny v texaském Austinu a které nejsou výplodem konspiračních teoretiků, potvrzují, že americká armáda tuto myšlenku skutečně zkoumala. Byl obsažen na CD-ROMu, který americká armáda vytvořila v roce 2000 a v roce 2002 předložila Národní akademii věd. Z dokumentů vyplývá, že na vývoj zbraně bylo požadováno 7,5 milionu dolarů.

Dokumenty zveřejněné Sunshine Project na základě žádosti o svobodu informací s názvem "Obtěžující, obtěžující a padouchy identifikující chemikálie" obsahují několik návrhů na vojenské použití chemikálií, které by mohly být rozprašovány na nepřátelské pozice. "Jedním z nepříjemných, ale nesmrtících příkladů by byla silná afrodiziaka, zejména pokud by chemikálie zároveň způsobovala homosexuální chování," uvádí se v návrhu z Wrightovy laboratoře letectva v Daytonu ve státě Ohio.

Pracuje Kabala na ovlivnění lidských emocí a vzpomínek pomocí injekce C19, která se sama šíří ovlivněním hte limbického systému? Používá se ke sledování, které se neprojevuje jen jako fenomén MAC adresy, ale také jako tetování na obličeji? Je vůně vyzařovaná injekcí C19 součástí sociálního inženýrství a manipulace společnosti? Čím jsou feromony vyzařované ze vstřikovaného C19 naprogramovány? Je to strach a přispívá to k epidemii úzkosti a záchvatů paniky, které pozorujeme jak u injektovaných C19, tak u těch, kteří jsou postiženi vylučováním?

Jen pro připomenutí, toto ukazuje, že na tváři očkovaného jedince C19 není nic vidět, dokud se nerozsvítí 365 nm UV svítilna. Tehdy je vidět oranžové tetování na obličeji. Jak vysvětlil Justin Coy, rozšíří se po celém čele, viz toto video:

(video na zdrojových stránkách)

Toto jsou vlákna, která vycházejí z kůže očkovaného proti C19. Můžete je odhalit poté, co se osoba osprchuje horkou vodou, a poté prohlédnout kůži UV zábleskovým světlem o vlnové délce 365 nm. Tato vlákna jsou stejně jako morgellony umělou inteligentní syntetickou formou života, citlivou a přitahovanou biofotony nebo jakoukoli složkou lidského těla, například vlasy. Pokud se vylučují z očkovaných proti C19, jak bylo zjištěno ve výzkumu Justina Coye, a jsou přitahována lidskou kůží, je to jeden ze způsobů, jak se vylučování přenáší na neočkované proti C19? Pokud se tato vlákna přenášejí vzduchem a poté jsou vdechována nebo přenášena dotykem, je to jeden z mechanismů vylučování?

Nezapomeňte, že dokumenty ze studie společnosti Pfizer ukazují, že vdechováním vzduchu v okolí očkované osoby se můžete jako neočkovaný jedinec nakazit.

Podíval jsem se na mnoho neočkovaných jedinců C19 pomocí UV světla o vlnové délce 365 nm a zatím jsou buď zcela čistí, nebo někteří mají oranžové tetování kolem nosu. Několik z nich má nějaké tečky na čele, ale to je vzácné a nikdy jsem neviděl úplné jasně oranžové tetování na celém čele, jak mi ukázal Justin u mnoha očkovaných jedinců proti C19.

Pokud jste neviděli náš průlomový rozhovor, najdete ho zde:
Pravda, věda a duch Ep 7: Rozhovor s bývalým zaměstnancem ministerstva obrany Justinem Coyem, PhD.

Ana Maria Mihalcea, MD, PhD

  1. února
    Fluorescenční kůže u očkovaných C19 – Pravda, věda a duch Ep 7: Rozhovor s bývalým dodavatelem ministerstva obrany Justinem Coyem, PhD.

V této epizodě představujeme nový originální výzkum, který ukazuje, že očkovaní jedinci proti C19 mají fluorescenční oranžovou záři obličeje, která je viditelná pod UV světlem o vlnové délce 365 nm. Neočkovaní jedinci C19, kteří byli vystaveni vylučování, ho mají kolem nosu málo. Diskutujeme o vláknech, která vycházejí z těla očkovaných jedinců proti C19…


Přečtěte si celý příběh

Je to náhoda, že je toto tetování vidět na čele?

Zjevení 13:16 -13:17

Druhé šelmě bylo dovoleno dát dech obrazu první šelmy, takže obraz mohl mluvit a způsobit, že všichni, kdo se jí odmítli klanět, byli zabiti. 16 Druhá šelma vyžadovala, aby všichni lidé, malí i velcí, bohatí i chudí, svobodní i otroci, přijali znamení na pravou ruku nebo na čelo, 17 takže nikdo nemohl kupovat ani prodávat, pokud neměl znamení – jméno šelmy nebo číslo jejího jména…

zdroj, translation via deepl and deeps

PS: Když jsme se před nějakými skoro 30 lety dívali na Vetřelce, nevěděli jsme, že se díváme na budoucnost lidí.

Napsat komentář