Znovu apeluji: Sůl nad zlato!

„Žijeme tak, jako bychom všichni stále ještě společně plavali v oceánu. Sůl je to nejdražší, co si můžeme dát, a co si dokonce předáváme a vyměňujeme.“ Adéla Lisická

Znovu varuji: Sůl obhospodařuje veškeré tekutiny v těle, řídí i všechny buněčné brány a vstupy.

Lidé by měli podle moderních nezávislých expertů zmnohonásobit množství sodíku a draslíku. Jejich nedostatek způsobuje bolesti hlavy, migrény, svalové křeče, zahušťování krve, tromby, problémy se spánkem, dehydrataci, zácpy. Správná hladina doplňování soli se pohybuje 3-5 g DENNĚ (čajová lžička), nad rámec soli v jídle, ale v případě silného pocení se nutnost solí může zvýšit ještě mnohem více. Pokud nemáte sůl, přestává fungovat i kyslíkové hospodářství a jako poslední instance přichází chuť na sladké, kdy již je nedostatek soli kritický, event. cukrovka. V případě nedostatku soli si organismus bere až 10x vyšší množství hořčíku a draslíku. Rada lidi si nyni stěžuje na úporné bolesti kyčlí a nohou, to je ono. Také menopauza je výhradně o soli. V dnešní době navíc lidé vlivem záření ztrácejí sůl až 10x rychleji, než v předchozích letech před začátkem podnebných změn, o vlivu genetických a eugenických pokusu vědecko-technologické sekty ani nemluvě!

Pokud nemáte v těle sůl, nemáte ani žízeň a jste podhydratovaní vodou, protože nemáte žízeň.

Pohádky znáte, čumíte na ně furt dokola, a přesto jste se z nich absolutně nepoučili.

Tip: zarovnaná čajová lžička keltské soli, půl lžičky kokosového cukru, půl limonky nebo citrónu, 2 kostky ledu, a zalít 3 dcl vody. Nechat 5 minut rozpustit, zamíchat, nadvakrát vypít. Pozor na kuchyňskou s přídavkem jódu, nepoužívat! Jako sodík ideálně tzv. keltská, případně himálajská, a draslík, ze mne potassium bicarbonát, co by doplněk.

Zapamatujte si: Nikdy nepoužívat na nic běžnou, kuchyňskou s přídavkem jódu! Podle některých výzkumů ničí štítnou žlázu a rozbíjí hormonální systém, čili s ní dosáhnete spíše opaku popsaného.

Chraňte svoje buňky, srdce a krev, nevěřte lžím farma lobby, ani mediálním inženýrům, vaše nedostatečnost a nemoc jsou jejich zisky. Proto zněkolikanásobte příjem zdravých solí!

🙏🫶😇#sůlnadzlato

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 850 posts and counting.See all posts by veksvetl

1 komentář: „Znovu apeluji: Sůl nad zlato!

Napsat komentář