Nastává kritická fáze přiblížení a destruktivního vlivu Měsíce

uplnek_prosinecperigeum_2017

Astrometeo: Masakr roku, spolu s obdobim kolem Silvestra ten nejvetsi za dlouhou dobu, prave zacina.. V nedeli, 3.12. nastane Perigeum, tedy nejvetsi priblizeni Mesice v 30-ti denni periode, a to na 357,5 tis. km. Spolu s uhlem, severni deklinaci, ktera nastane v utery, 5.12., jde o nejnicivejsi jangove destruktivni umely vliv a tlak na vse zive, tedy zejmena cloveka i Zemi. I domaci zvirata se ale radeji mohou chtit zdrzovat uvnitr. A nekde uprostred, bohuzel, v nedeli odpoledne, 3.12., před 17. hodinou ceskeho casu, dojde jeste k uplnku. Jiz od vcerejsiho vecera mohou citlivi lide s NS neumrtvenou ockovanim, chemikaliemi a stresem jev hluboce a destruktivne pocitovat, v intenzite zrejme zatim nepoznane.

Pripravte se na horecky a zvraceni deti ci citlivejsich dospelych. Vyrazne emoce, zejmena vzteku, ci smutku. Pocity bezvychodnosti a tezkych depresi. Nahly plac. Migreny ci brneni hlavy a cele NS. Toceni hlavy, poruchy rovnovahy. Rozostrene videni a problemy s ocima. Pozor na urazy hlavy. Bolestiva stazeni svalu, zejmena kolem patere, a krece, zejmena v nohach.Zive a bezvychodne sny, velke problemy se spankem a nocnim buzenim. Velmi spatne hojeni po operacich a vyrazne zanety. Zvysi se vam tep a tlak.

Vyhnete se vladci planety rizenemu a manipulovanemu televiznimu a rozhlasovemu vysilani, a take vetsim srocenim lidi.

Ocekavat lze vybuchy a pozary v petrochemickych provozech a municnich skladech, v nebezpeci pozaru a koure v kabine budou i dopravni letadla, velke nebezpeci zahoreni je i u dalsich dopravnich prostredku a prumyslovych hal, zejmena tech ktere manipuluji s plastovymi hmotami, pneumatikami apod. Problemy mohou mit telefonni operatori i banky a jejich site, jako nejjangovejsi a nejdestruktivnejsi produkt lidske cinnosti. Predpokladam take nyni ci kolem Silvestra krome sopecne cinnosti i nicive zemetreseni nad urovni 8 stupnu s velkym mnozstvim obeti a materialnich skod.

V harmonických pásmech planety se Země bude bránit jangovému žáru prudkým ochlazením, a deštěm či sněhem.

Snazte se co nejvice uzemnovat, vstrebavat co nejvice jinu, tedy zasady, nebot se vase telo diky umele druzici a jejimu vlivu skokove okyseli a prekyseli.. je dobre pit hodne vody ci cocacoly s cukrem (pouze zapadni, nemecke ci rakouske, ale take polske sarze, vyhnete se ceske a slovenske cc). Soustredit se na ochlazujici ovoce a zeleninu, tedy zejmena citrusy, okurku, celer. Vyhnete se jangovym napojum, zejmena pak kave. Jist pokud mozno pouze syrovou tepelne neupravovanou stravu, maso jen v podobe „tatarskeho bifteku“ ci syrovych ryb. Mlecne produkty a cerstve mleko. Zcela se vyhnete fritovanym vecem. Zvyste prijem drasliku a soli obecne. Zvyste magnesiove doplnky az na trojnasobek doporucenych davek, coz muze byt zpravidla i hranice prujmu. Doporucuji pak v jangovem case (2 hodiny pred az 2 hodiny po zapadu Slunce) vykonavat solne a sirne koupele.

Dychejte, meditujte.

Nezapomeňte, že vše důležité a podstatné pro váš život se vám ti, kteří Zemi skutečně vládnou, snaží skrýt a využít pro svůj prospěch. Jedním z jejich největších nástrojů a pomocníků je Měsíc, který se jim lstí podařilo ukotvit jako ženský symbol. Nic není vzdálenějšího realitě, Měsíc se ženami nijak nesouvisí, a je možné, že i měsíční krvácení je manipulace s lidskými bytostmi. Za jeho svitu také v naprostém úletu a z něj pramenící satanské energie meditují i mnohé pomýlené duchovní skupiny populárního náboženství new-age. Měsíc je koncipován jako forma elektrické ohrady, za kterou již svůj „dobytek“, své otroky nechtějí pustit. Jakmile náhodou zvýšíte svoji frekvenci, přichází čas, kdy se musíte s elektřinou napuštěnými dráty utkat. Satanský režim vás nebude chtít nechat utéct..

Buďte opatrní. Zůstaňte pokud možno v bezpečí, a hodně štěstí …

 

PS: To stejné, jen nejspíš díky zimnímu Slunovratu a pozici směrem ke GC ještě výrazně horší, se bude opakovat na Nový rok, 1-2. ledna 2018, stejně jako 29.-31. ledna 2018.

veksvetl

Vydavatel a šéfredaktor OSUD.cz a Věk světla.

veksvetl has 839 posts and counting.See all posts by veksvetl

Napsat komentář