Nejen vektorové vakcíny způsobují vznik krevních sraženin

(Natural News) Média se intenzivně věnují problémům s krevními sraženinami, které způsobují vektorové vakcíny společností AstraZeneca a Johnson & Johnson (J&J). Je sice dobré, že se takto závažné potíže nezametají pod koberec, jak bývá zvykem, ale méně se již mluví o tom, že stejné poruchy krevní srážlivosti mohou způsobovat i vakcíny založené na mRNA technologii, tedy ty od koncernů Pfizer-BioNTech a Moderna.

Dr. J. Patrick Whelan, pediatr se specializací na revmatická onemocnění, už v prosinci varoval Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), že mRNA injekce mají potenciál způsobovat mikrovaskulární poškození mozku, srdce, jater a ledvin, a to způsoby, jež nebyly při testech bezpečnosti vůbec zjišťovány.

Dr. Whelan se FDA ozval na její vlastní žádost – úřad vyzval odborníky, aby předložili své komentáře k tzv. „vakcínám“ (ve skutečnosti se jedná o genovou terapii) proti čínskému koronaviru. Shromažďování připomínek probíhalo před prosincovou schůzí, při níž mělo být schváleno nasazení injekcí Pfizer-BioNTech v rámci režimu nouzového používání (EUA).

Lékař s desítkami let praxe upozornil FDA na možnost vzniku problémů v důsledku poškození kapilár spike proteinem, který si těla očkovaných začnou tvořit po injekci. Prohlásil, že tato experimentální mRNA technologie má potenciál způsobovat mikrovaskulární poškození (zánět a vznik drobných krevních sraženinek, nazývaných mikrotromby) v mozku a dalších důležitých orgánech.

Whelan nikterak nezpochybnil funkčnost „vakcín“, ale varoval, že „by bylo daleko horší, kdyby stovky milionů lidí utrpěly dlouhodobou a možná trvalou újmu mikrovaskulárního systému jen proto, že si při honu za krátkodobým přínosem v podobě ochrany před koronavirem neuvědomily nezáměrný dlouhodobý vedlejší účinek vakcín, založených na spike proteinech“.

Spike proteiny z mRNA „vakcín“ procházejí i mozkovou krevní bariérou

Whelan předložil FDA množství důkazů, jimiž své varování podložil. FDA je nicméně ignorovala. Místo toho se rozhodla založit své rozhodnutí na velmi omezených datech z klinických testů, které provedli výrobci.

Hned další den FDA schválila produkt společností Pfizer-BioNTech v režimu nouzového používání, čímž Whelanovi v podstatě plivla do tváře.

Několik dnů poté, co Whelan odevzdal své písemné připomínky FDA, vyšel v odborném periodiku Nature Neuroscience článek, podle nějž spike protein (S1), obsažený ve vakcínách nebo vytvářený organismem v důsledku jejich působení, proniká i krevní ochranou mozku, tzv. hematoencefalickou bariérou. Spike protein byl při pitvě nalezen ve všech zkoumaných 11 oblastech mozku včetně těch tvořených parenchymem (aktivní neuronovou tkání).

Tímto pronikáním spike proteinu do mozku lze vysvětlit všechny ty neurologické vedlejší účinky, jež byly pozorovány po injekci genové terapie. K těm extrémním náleží encefalitida (zánět mozku), ale pozorována byla i ztráta čichu, typický symptom covidu. Vzhledem k tomu, že spike proteiny vnikají i do jiných orgánů, mohou se dostavit i dýchací problémy nebo patologické projevy na slinivce břišní, ledvinách a játrech. Ty byly nalezeny při zkoumání tělíček pokusných myší.

Nedlouho poté vyšla ve vědeckém magazínu Neurobiology of Disease jiná studie, podle níž mají spike proteiny, přítomné v těle v důsledku očkování, přímý dopad na buňky endotelu, tzn. výstelky cév. To má za následek vznik zánětů cév a krevních sraženin, ale souvisí to též s neurologickými komplikacemi, které se mohou vyskytnout u pacientů, pozitivně testovaných na wuchanský koronavirus, ale i u očkovaných osob.

„Očkování“ je v plném proudu a nám nezbývá než sledovat, jaké budou jeho dlouhodobé účinky na populaci.

Zdroj

Napsat komentář